KATILIMCI YORUMLARI
İş Analizi Metodolojisi, Modelleme Teknikleri ve Test Yönetimi Sertifika Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (20) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • ORHAN ÇİFTÇİ 2018-03-17
  ORHAN ÇİFTÇİ

  Gayet güzel eğlenceli ve öğretici bir eğitimdi. İşimle ilgili hakim olmam ve kendimi geliştirmem gereken yönleri eğitim ile birlikte daha iyi kavradım ve anladım. Teşekkürler.

 • CANER YÜRÜYEN 2018-01-27
  CANER YÜRÜYEN

  Eğitimde paylaşılan genel bilgi ve eğitimin süresi gayet yeterli. Eğitmenin bilgi seviyesi ve konuya hakimiyeti yüksek. Genel olarak eğitimden memnunum.

 • ARSLAN ÖZGEN 2017-04-08
  ARSLAN ÖZGEN

  Eğitimin ders süresi bir hafta daha uzatılabilir. Hocamızın bir olay üzerinden anlattığı farklı örneklerin fazlasıyla yararını gördüm. Hocamızın bilgi birikimini zaten anlatmama gerek yoktur. Teşekkürler

 • GAMZE TUNCER 2017-04-08
  GAMZE TUNCER

  Eğitmenin bilgi ve birikimleri konulara anlamamızda çok yardımcı oldu. Teşekkürler her şey için

 • EMİN GÜNBAYI 2017-02-11
  EMİN GÜNBAYI

  Sadece hocanın bilgi birikimi için bile gidilir. Dersler çok keyifli ve eğiticiydi. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 • AYKUT ÇİRİT 2016-11-05
  AYKUT ÇİRİT

  İş hayatında kullanabileceğim bir çok değerli bilgiyi bir arada bu eğitimde buldum. Notlarımı ve kurs dokümanlarını daha uzun süre inceleyecek ve iş hayatında kaynak olarak kullanacağım. Teşekkürler...

 • SEVGİ ERCİYAS 2016-11-05
  SEVGİ ERCİYAS

  Eğitimi veren hocamız gayet konuya hakim, iletişim yeteneği yüksek ve interaktif çalışma ortamı sağlama konusunda başarılı bir hocaydı. Çay, kahve gibi ikramların olması gibi detayları düşündüğünüz için ayrıca teşekkürler(Uykumuzu açan çayı hazırlayan arkadaşlara ayrıca teşekkürler:)). Ders içeriğinin zengin olması nedeniyle zaman konusunda biraz sorun yaşadık. 1-2 hafta daha eğitim süresi uzatılırsa daha verimli bir eğitim olabilir.

 • KEREM KÜL 2016-09-24
  KEREM KÜL

  Gayet eğlenceli ve verimli bir eğitimdi. Yusuf Hocanın sektördeki uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesiyle eğitimi tutup kaldırdığını söyleyebilirim. Şimdiden herkese hayırlı olsun..

 • ÇAĞLAR KELEŞ 2016-04-16
  ÇAĞLAR KELEŞ

  Program çok faydalı geçiyor, hocamız da konu ile ilgili ve her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Aslında bütün eğitim süreci iyi geçiyor ancak son değerlendirme sınavı test olarak değil de kısa bir proje gibi olursa programın doğasına daha uygun olur. Bence bu şekilde bir değişiklik yapmayı düşünmelisiniz..

 • TOLGA TOSUN 2016-04-16
  TOLGA TOSUN

  Genel olarak eğitimde öğrendiklerimi iş hayatımda doğrudan uygulayabileceğim için programdan memnun kaldım. Ancak eğitim süresinin bir kaç hafta uzatılması ile eğitime katılanların konuları daha iyi anlayabilmeleri için faydalı olacağını düşünüyorum. Ayrıca katılımcıların grup halinde bir kaç hafta içersinde teslim etmeleri koşulu ile üzerinde çalışabilecekleri bir konu verilse ve sonrasında ortaya çıkarılacak analiz çalışması grup ve eğitmen ile değerlendirilse daha faydalı olacağını düşünüyorum.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Google+ Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Yıldız Residence | Yıldız Posta Caddesi No:24 K:2 Gayrettepe - Beşiktaş - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2020 Her Hakkı Saklıdır.