KATILIMCI YORUMLARI
İş Analizi Metodolojisi, Modelleme Teknikleri ve Test Yönetimi Sertifika Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (23) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • KEREM KÜL 2016-09-24
  KEREM KÜL

  Gayet eğlenceli ve verimli bir eğitimdi. Yusuf Hocanın sektördeki uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesiyle eğitimi tutup kaldırdığını söyleyebilirim. Şimdiden herkese hayırlı olsun..

 • ÇAĞLAR KELEŞ 2016-04-16
  ÇAĞLAR KELEŞ

  Program çok faydalı geçiyor, hocamız da konu ile ilgili ve her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Aslında bütün eğitim süreci iyi geçiyor ancak son değerlendirme sınavı test olarak değil de kısa bir proje gibi olursa programın doğasına daha uygun olur. Bence bu şekilde bir değişiklik yapmayı düşünmelisiniz..

 • TOLGA TOSUN 2016-04-16
  TOLGA TOSUN

  Genel olarak eğitimde öğrendiklerimi iş hayatımda doğrudan uygulayabileceğim için programdan memnun kaldım. Ancak eğitim süresinin bir kaç hafta uzatılması ile eğitime katılanların konuları daha iyi anlayabilmeleri için faydalı olacağını düşünüyorum. Ayrıca katılımcıların grup halinde bir kaç hafta içersinde teslim etmeleri koşulu ile üzerinde çalışabilecekleri bir konu verilse ve sonrasında ortaya çıkarılacak analiz çalışması grup ve eğitmen ile değerlendirilse daha faydalı olacağını düşünüyorum.

 • HANDE HİLAL NUĞAYLAROĞLU

  Eğitim bir iş analistinin kesinlikle bilmesi gereken international standartları içeren kapsamlı bir eğitim. Eğitmen konuya tamamen hakim ve katılımcının bilgi ve deneyim düzeyine göre eğitimi ilerleten alanında uzman bir eğitimci. Eğitim basitten zora doğru gayet konuya hakim olabileceğimiz şekilde bankacılık sektörüyle birebir ilgili ilerledi. Eğitimden de hocamdan da çok memnun kaldım.

 • TUĞBA GÜNÇİÇEK 2016-04-16
  TUĞBA GÜNÇİÇEK

  Eğitmenimız tecrübelerini ve bilgi birikimini şahane bir şekilde eğitimdeki konular ile harmanlayarak bizlere aktardı.Eğitim hem keyifli hem çok öğreticiydi. özellikle Modelleme dersindeki egzersizlerle konu anlaşıırlığı daha da artıyor ve kalıcı oluyor. İş analistleri için çok uygun ve önemli bir eğitim.

 • GİZEM DEĞİRMENCİOĞLU

  Eğitimin iş hayatımda doğru yöntemler izleyerek doğru kararlar almam konusunda çok büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Yapılan grup etkinlikleri ve eğitim sırasında paylaşılan örnekler iş hayatının içerisinden, karşılaştığımız örneklerdi. Eğitimcimiz tecrübeli ve yol göstericiydi. Grup çalışmalarının daha etkili yapılabileceği sınıf düzeni kurulabilir. Örneğin her grup için bir yonca masa olabilir.

 • ALİ MÜCAHİD GEÇİMLİ

  Eğitimin 3 aşamadan oluşması hiç bilmeyen birinin de orta seviyeye gelmesini sağlayabilmektedir. Ders konularından en azından birinde tecrübesi olanlara çok yararlı olacağını söyleyebilirim. Dersi takip edenlerin katılımcı olması ve çekingenlik göstermemesi, hem öğrenme sürecini hem de analizi daha iyi kavramasını sağlayacaktır. Eğitimin ilk aşaması çok fazla görsel ve dikkat isteyen, ikinci aşama egzersizlerin bolluğundan yorulabileceğiniz, üçüncü aşama ise daha soft ve sakin bir sürece sahiptir.

 • EBRU KAZASKEROĞLU 2015-10-10
  EBRU KAZASKEROĞLU

  + Farklı sektörden, farklı firma ve pozisyonlardan çalışanlarla düşüncelerin paylaşılması, yaklaşımların sergilenmesi konusunda oldukça faydalı buldum. + Eğitmenin ıt projelerinde çalışmış sektördeki tecrübelerini paylaşmasını oldukça yararlı değerlendiriyorum. + Daha çok bankacılık örnekleri üzerinden ilerlemesi tek düze olmasına sebebiyet verdiğini düşünüyorum. Verilen örnekler ve yapılan uygulamaların farklı sektörlerden çeşitlendirilmesi daha iyi olabilir. + Eğitmenin eğitim alanındaki tecrübesi de yadsınamaz bir gerçek. Ders saatlerine sadık ve disiplinini takdir ediyorum. + Eğitmenin yöneltilen her soruyu açık yüreklilikle cevaplandırması ve anlaşılmayan kısımlar üzerinde tekrar tekrar anlatması eğitimin karşılığını almak konusunda oldukça olumlu bir yaklaşım. + Eğitmenin her konuda sorularımıza açık ve yardımcı yaklaşımından çok memnun kaldım. + Eğitimin sektörde tecrübesi olmayanlar ve olanlar için olmak üzere iki kısıma ayrılmasını naçizane daha faydalı olacağını düşünüyorum. Aynı sınıftaki insanlar birbirlerine tecrübe olarak ne kadar yakın olursa kalitenin ve ağlanan faydanın o denli fazla olacağına inanıyorum

 • ÖZGÜR KARATAŞ 2015-02-28
  ÖZGÜR KARATAŞ

  Eğitim gayet başarılı ,hocamız alanında tecrubelıydı.

 • EZGİ ERİM 2014-11-29
  EZGİ ERİM

  Eğitim süreci çok verimliydi.Özellikle grup çalışmalarıyla hem birlikte karar verme ve uygulama hem de teoridekileri pekiştirme gücünü sağlamış bulunmaktayım.Hocamızın emeğine sağlık.... :)

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Yıldız Residence | Yıldız Posta Caddesi No:24 K:2 Gayrettepe - Beşiktaş - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2020 Her Hakkı Saklıdır.