Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Proje Yönetimi Sertifika Programı - YTU
Katılımcı Yorumları

Tüm Yorumlar (70) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • EMRE BALKAN 2017-09-16
  EMRE BALKAN

  Eğitimcilerin kursiyerlerle aynı süreçlerden geçmiş ve proje yönetimini halihazırda kendi mesleki hayatlarında uyguluyor olmaları hem sınava girecek adaylar hem de profesyoneller için eğitimin en büyük kazancıydı diye düşünüyorum.

 • ABDÜLFETTAH UYGUR 2017-09-09
  ABDÜLFETTAH UYGUR

  Sektörden \"tecrübeli\" eğitmenlerimiz olması, çok daha efektif ve verimli bir eğitim sürecini tamamlamamızı sağladı.. Güncel hayattan, \"yaşanmış\" proje dökümanları üzerinden yapılacak \"beyin fırtınası\" teknikleri ile çok daha harika bir eğitim olacağını hayal edebiliyorum.. Harcadığımız her saniye için \"alın teri döken\" tüm eğitmenlerimize kocaman teşekkürlerimizi sunuyorum..

 • METİN KAÇMAZ 2017-09-09
  METİN KAÇMAZ

  Proje Yönetim de rol alan ve de alacak olan herkesin bu eğitimi almasında büyük faydalar görüyorum. Özellikle iş hayatınızda yer alan projelerinizin herhangi bir sürecinde bilgi eksikliği hissettiğiniz tüm noktaları alacağınız bu eğitimle daha iyi kavrayacak ve süreci anlamanıza imkan verecektir.

 • SOLMAZ DEMİRCİOĞLU ŞIVĞIN

  Genel olarak eğitimciler ve ders konuları çok öğreticiydi. Füsun hocaya,Berker Hoca\'ya,Orhan Hocaya,Yıldız Hocaya,Mehmet Hocaya ve de Bircan Hocam\'a değerli katkılarından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. PMP sınavında da destek olcaklarından şüphem yok. Ders aralarında hazırlanan demleme çay paha biçilemez lezzetteydi

 • HASİBE GAMZE UĞURSAL YURTLU

  Eğitmenlerin bilgisi, aktardıkları deneyim örnekleri çok yararlı oldu.

 • EMRAH ARMAĞAN MEMİŞOĞLU

  Özellikle PMP sınavına hazırlananlar için iyi bir eğitim programı olduğunu düşünüyorum.

 • GİZEM AÇIL BAKIRTAŞ

  Eğitim genel olarak oldukça verimli geçti, aldığım eğitim beni mesleki anlamda geliştirdiğine inanıyorum. Eğitimde gerçekleştirilen vaka çalışmaları ise konunun pekişmesi ve akılda kalması adına oldukça yararlı oldu.

 • İBRAHİM EROĞLU 2017-03-11
  İBRAHİM EROĞLU

  Eğitim sonucunda PMI\'ın proje yönetimi hakkında çizdiği çerçeveyi artık biliyorum. Eğitimi pozitif olarak değerlendiriyorum.

 • SEDA USAL 2017-02-25
  SEDA USAL

  Her ne kadar daha fazla metodoloji görmeyi arzu etsem de verilen eğitiminin mesleki vizyonuma katkısı büyük. Eğitmenlerin sektörün önemli firmalarından geliyor oluşu, PMI kuralcılığını reel dinamikler ile buluşturuyor.

 • BERAT HÜSEYİN ÇİÇEK

  Eğitmenlerin sektröde aktif çalışan, tecrübe sahibi kişilerden oluşuyor olması ve konular hakkında kendi tecrübelerinden örnekler vererek anlatıma katkıda bulunmaları, eğitim alacan kişiler için avantaj sağlıyor. Aldığım eğitimden memnun kalmakla birlikte tavsiyede bulunacağım bir konu var. Her bilgi alan için ayrı ayrı verilen eğitimin, son hata yapılan genel tekrarlarda birbirleriyle bağlantılarını daha çok anlatacak şekilde bir çalışma yapılabilir. Her bilgi alanını tek tek anlamak konusunda sıkıntı yok ancak, bunların birbirleri ile ilişkilerini kurmakta ben biraz zorlandım. Eğitime katkıda bulunan herkese tekrardan teşekkür ederim.

Bulunduğunuz Sayfa : https://www.istanbulinstitute.com/yorumlar/proje-yonetimi-egitim-programi.html
© Copyright 2010-2017 Her Hakkı Saklıdır.