KATILIMCI YORUMLARI
Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı (Uygulamalı)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (16) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • SİBEL DURNA 2019-01-26
  SİBEL DURNA

  merhabalar öncelikle eğitimden çok memnun olduğumu belirtmek isterim.eğitimin uygulamalı olması bizim için avantajdı. deneyimli ve uzman kadrosu ile gerçekleştirdiğiniz bu eğitimin bize kattığı değerlerden dolayı İstanbul Institute teşekkür ediyorum.

 • GÖKÇE TUŞUNEL SÖNMEZ

  Üst Düzey Yönetici Asistanlığı; yeni dünya düzeninde, yöneticinin iş yükünü hafifleten stratejik bir partner olabilmekten , gerektiğinde yöneticiyi yönetebilmekten geçiyor. Buna bağlı olarak kolay sahip olunan bir statü durumu da kalmıyor fark yaratmak gerekiyor. Tam da bu noktada ihtiyacım olan farkındalığı bana sağladığı için Istanbul Institute eğitmenlerine teşekkür ediyorum. Hayatıma değer kattılar.

 • ESİN ARAS 2018-01-06
  ESİN ARAS

  Hayatın her alanına ışık tutan bilgiler ve çok değerli eğitimciler ile geçen bir süreçti. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim.

 • YASEMİN BÜYÜKYILDIRIM

  Merhaba, Eğitime Katılım Amacım; İş Yaşamımda Eksik Olacak Yanlarımı Görebilmek Ve Tamamlamak Adınaydı. Bu Adım Kişisel Gelişim Ve Mesleğimde İlerlemem İçin Gerekliydi. Eğitmenlerimizin Profesyonel Kimliklerini Etkili Bir Biçimde Tecrübeleriyle Sunmaları Ve Edindikleri Bilgiler Beraberinde Öğrencileri Arasında Kurulan İletişiminden Dolayı Gayet Verimli, Memnun Ediciydi. Bu nedenle Doğru yerde olduğumu düşünüyorum ve Almam Gereken Diğer Eğitimlerde de İstanbulinstitute Yine Önceliğim olacaktır. Keyifli, Samimi ve Güzel Bir Ortam Olması Nedeni ile Haftanın Yorgunluğu Üzerine Zevkle Geldim. Her Şey İçin Teşekkürler.

 • GÖKÇE YİĞİT 2016-03-05
  GÖKÇE YİĞİT

  Aldığım eğitim sürecinden inanılmaz mutluluk duydum.

 • GÜNNUR ÖZKURT 2016-03-05
  GÜNNUR ÖZKURT

  Eğitimcilerin katkıları bakımından kesinlikle faydalı bir program oldu. Bundan sonraki süreçte hem iş hem de sosyal yaşamımda kullanabileceğim faydalı bilgiler kazandım.Eğitim içeriğine ek olarak Office programları, on parmak klavye kullanımı dersleri de ilave edilerek zenginleştirilebilir.

 • CANAN ERKOL 2016-03-05
  CANAN ERKOL

  Eğitim içerik olarak çok güzeldi öncelikle bunu belirtmek isterim . Eğitim süresi boyunca, Hocaların bizlere iş hayatımızda faydası olabilecek olumlu katkıları fazlasıyla olmuştur. bazı eğitimler için özellikle, Sunum teknikleri eğitimi için planlana süre daha uzun olursa çok daha etkili olacağı kansındayım. Her şey için teşekkürlerimi iletmek isterim.

 • HANDAN CANDAR 2016-03-05
  HANDAN CANDAR

  Bu eğitim bana çok şey kattı.Derslerimizde emeği geçen tüm eğitmenlerimize teşekkür ederim.İstanbul İnstitute\'da bizlere hepsi birbirinden kıymetli Eğitimcilerimizle kurs imkanı sağladığı için sonsuz teşekkürler.

 • NESLİ ÖNDÜÇ 2015-03-21
  NESLİ ÖNDÜÇ

  Oldukça çok şey öğrendiğim ve kendi mesleğimden insanlarla tanışıp güzel bağlantılar kurmamı sağlayan bir kurstu. Yaptığım doğru ve yanlışları fark ettim. İşimizi kolaylaştıracak tekniklerin yanında, teknolojik yeniliklerle ilgili de bilgilendirilmek çok iyi oldu. Herkese teşekkürler.

 • MELDA ARLI 2014-12-27
  MELDA ARLI

  Uygulamalı olarak almış olduğum bu eğitim iş hayatıma dışarıdan bakıp, doğru olanı eğlenceli ve verimli bir şekilde öğrenmemi sağladı. Deneyimli ve uzman kadrosu ile gerçekleştirdiğimiz bu eğitimin bize kattığı değerlerden dolayı İstanbul Institute' e teşekkür ediyorum.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Yıldız Residence | Yıldız Posta Caddesi No:24 K:2 Gayrettepe - Beşiktaş - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2020 Her Hakkı Saklıdır.