ISTANBUL INSTITUTE®
KURUMA ÖZEL EĞİTİMLER
Kurumlara özel olarak hazırlanan eğitimler ile ilgili detay ve süreç hakkında bilgiler

Istanbul Institute Kuruma Özel Eğitimler
KURUMA ÖZEL EĞİTİM ÇALIŞMALARI
Istanbul Institute®, genel katılıma açık eğitimlerin yanı sıra, kurumlara özel, eğitim danışmanlık faaliyetleri de yürütmektedir. Eğitim içeriği, grubun beklenti ve seviyesine göre özel olarak hazırlanmakta olup eğitim ihtiyaç analizi ve eğitim sonrası raporlama süreçlerini kapsamaktadır. Kurum içi eğitim faaliyetlerinde; insan kaynakları, eğitim ve yetenek yönetimi birimleri ile koordineli bir çalışma yürütülerek maksimum verim hedeflenir.

Şirket içi eğitimlerinizi işletmenizin hedefleri ölçüsünde özgünleştirebilir ve farklı bir konseptte çalışanlarınıza sunmak için bize ulaşabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz?

 1. İhtiyaç Analizi Süreci

  Şirketler tarafından talep edilen eğitim ya da danışmanlık hizmetleri ile ilgili alanında uzman danışmanlarımız tarafından ilgili, şirket yöneticileri ile yüz yüze görüşmeler yapılır. Görüşmelerde şu sorulara cevap aranır?

  1. Neden bu eğitime ihtiyaç duyuluyor?
  2. Eğitim talebi yönetimden mi yoksa çalışanlardan mı geldi?
  3. Eğitim sonrası ne hedefleniyor?
Istanbul Institute - Nasıl Çalışıyoruz?

Alınan cevaplara uygun olarak şirketin kültürü ve gelecek stratejileri de dikkate alınarak şirket için en uygun eğitim içeriği, ilgili sektörde yetkin eğitmenlerimiz tarafından oluşturulur.

 1. Ön Test Süreci

  Konuya göre değişmekle birlikte eğitime katılacak kişilerin konu hakkındaki bilgi düzeyi ve eğitime katılım konusundaki istekleri online testler ile ölçülür.
  Sonuçlar, eğitmenlerimiz tarafından değerlendirilerek eğitim içeriği ve uygulamalarının son halini alması sağlanır.

 2. Öneri ve Teklif Süreci

  Eğitim içeriğinin ve eğitmenin belirlenmesinden sonraki süreçte oluşturulan tüm rapor, öneri ve teklifimiz ilgili şirket yöneticileri ile paylaşılır.

 3. Değerlendirme Süreci

  Eğitim sonrası öncelikle eğitmen tarafından hazırlanan değerlendirme raporları incelenir.
  Eğitimin verilmesinden kısa bir süre sonra tüm katılımcılara online olarak son test uygulanır.  Sonuçlar ön testlerle karşılaştırılarak, eğitmen tarafından ayrıca oluşturulan değerlendirme raporları ile birlikte ilgili şirket yöneticileri ile paylaşılır.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.