KATILIMCI YORUMLARI
Enerji Hukuku Sertifika Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (7) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • KADİR DEMİREL 2023-01-28
  KADİR DEMİREL

  Enerji alanında uzman kişilerin verdiği ciddi bir hukuk eğitimidir. Yeni enerji trendleri, enerji ve rekabet hukuku ilişkisi vb. alanlarda yalnızca hukuki eğitim vermeyip bakış açısı kazandırılmaktadır. Eğitimde öğretici ve planlayıcı olarak görev alan herkese teşekkür ederim.

 • ALİ PALA 2022-10-01
  ALİ PALA

  Teşekkür ederek başlamak istedim, çünkü, Türkiye ve Dünya\'da konusunda uzman eğitimciler tarafından verilen bu eğitimi almaktan çok memnun kaldığımı, oldukça önemli konularda çok güzel bilgiler edindiğimi, çok başarılı bir eğitim programı olduğunu söylemek isterim. Tüm hocalarımıza ve emeği geçen tüm çalışanlara çok teşekkürler

 • SOYDAN GÖRGÜLÜ 2020-09-05
  SOYDAN GÖRGÜLÜ

  Konular çok kapsamlı ve yoğun. Bu nedenle, eğitim süresi biraz daha uzun olabilir. . Eğitmenler konularına hakim, yeterli.

 • GÖNÜL DURSUN 2020-09-05
  GÖNÜL DURSUN

  Online olarak en etkin ve olabildiğince interaktif bir eğitim oldu. Enerji sektörüne genel bir bakış açısı kazanmamı, ayrıca hukukun başka alanlarında hukuki sorunlara farklı bir pencereden bakmamı sağladığı için tüm hocalarımıza ve bu eğitimi sağlayan tüm ekibe teşekkür ederim.

 • DİLARA AYŞE DAYIOĞLUGİL

  Çok verimli bir eğitim oldu

 • MEHMET TAHA PINAR 2019-01-12
  MEHMET TAHA PINAR

  Enerji ticaretinin, mevcut ticaret hukuku içerisinde kendi kurallarıyla var olabilen bir hukuka sahip olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Mühendislerin ve Hukukçuların bu ayrımda bilinçlenmesi ile enerji alanında serbest piyasanın daha emin kulvarlarda büyüyeceği düşüncesinde olan bir girişimci olarak, tarafınızca düzenlenmiş olan Enerji Hukuku programının, çok yerinde ve değerli bir eğitim olduğunu düşünüyorum.

 • ÖZLEM ÖĞÜT 2015-03-21
  ÖZLEM ÖĞÜT

  Eğitim, enerji hukuku bakımından fikir edinilmesi ve piyasaların tanınabilmesi bakımından faydalıydı. eğitmenler genel olarak konusuna hakim ve katılımcıları destekleyici ve teşvik edici bir tutuma sahipti.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.