KATILIMCI YORUMLARI
İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı - [BAU]
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (57) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • BERNA AKSOY 2023-01-21
  BERNA AKSOY

  Eğitmenler çok değerli ve derslerdeki içerikler ile anlatımları çok detaylı. İyi ki aldım bu eğitimi

 • MERYEM PEZÜK 2022-11-26
  MERYEM PEZÜK

  Eğitim içerik olarak gayet güzel ve yeterli ancak eğitimin sıralaması daha farklı olabilirdi, . Emekleriniz ve hocaların katkıları için emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler, çok güzel bir eğitim oldu.

 • CELAL KILIÇSAYMAZ 2022-10-08
  CELAL KILIÇSAYMAZ

  Merhaba, Öncelikle eğitimin yüz yüze olması ve eğitmenlerin çok profesyonel olması başarılı bir kurumun etkisi olarak düşünüyorum. Alanlarında bilgi, tecrübe ve vaka/olay bilgisi olması öğrenciler için bir fırsat olarak değerlendiriyorum. Kaliteli bir kurumdan kaliteyi bir eğitim aldığımın ve bu bilinç ile yoluma devam edeceğimin özgüvenini taşıyorum. Hocaların ilgilisi ve eğitmen vasfı çok destekleyici. Yeni bağlantılar olarak ve her zaman arayıp iletişim kurabileceğim bir eğitim serüveni oldu benim için.

 • DENİZ KÜRTÜNCÜ 2022-10-08
  DENİZ KÜRTÜNCÜ

  Merhabalar, eğitimin yüz yüze oluşu kriterlerim 1.cisiydi. Eğitmenlerin kendi dallarındaki başarısı kaçınılmazdı, verdikleri örneklerle ve tecrübeleriyle kalıcı etki yapmayı başardılar ** harcanan emeğe teşekkür ederim.

 • BÜŞRA KÜREN ERTUĞRUL

  Benim için çok heyecan vericiydi. Hocaların dinamik, güler yüzlü, cana yakın ve tecrübeli oluşları eğitimimi sıkılmadan ve istekli olarak tamamlamamı sağladı. İyikilerle dolu, güzel bilgilerle ayrılmanın mutluluğunu yaşıyorum. Her şey için teşekkürler :)

 • ŞULE ŞENLER CANER 2022-05-28
  ŞULE ŞENLER CANER

  Değerli hocalarımızdan, çok kıymetli bilgiler edindiğim kendimi şanslı hissediyorum. Mükemmel bir eğitim süreci oldu herkese çok teşekkür ediyorum. :)

 • BERRİN ESENER 2022-05-28
  BERRİN ESENER

  Eğitmenlerimiz ve destek veren idari kadro harikaydı. Güzel bir ekip olarak; eksiksiz bir eğitim aldık. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • TUĞÇE GÜNGÖRMEZ 2021-09-04
  TUĞÇE GÜNGÖRMEZ

  ilk başta o kadar yararlı bir eğitim alacağımı düşünmemiştim fakat ilerleryen süreçte çok fazla yaralı olduğunu gördüm,çok fazla bilgi sahibi oldum tüm hocalarıma verdiği bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim.

 • DERYA ÇORBACIOĞLU MAZLUM

  Alanında uzman çok kıymetli eğitimcilerle beraber ve onlardan öğrenme ve uygulama fırsatı bulduğum bir eğitim oldu benim için. Aynı zamanda eğitim firmasının bilgilendirmeleri, destekleri ve eğitim akışı çok başarılıydı. İhtiyaç gördüğüm yeni konularda eğitimlerinize katılmaya devam edeceğim. Tüm eğitmenlere, BAU & İstanbul Institute a çok teşekkür ederim.

 • FERHAT KAYA 2021-02-13
  FERHAT KAYA

  Çok başarılı bir programdı, günümüzde ve gelecekte uygulanacak olan İK süreçleri ile yönetimi hakkında katkı sağladı. İş Hukuku eğitimini biraz daha genişletilebilir ve Bordro hesaplamaları yönetimi hakkında da eğitim içeriği eklenebilir.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.