KATILIMCI YORUMLARI
İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (34) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • SERPİL TUTUŞ 2017-01-28
  SERPİL TUTUŞ

  Merhabalar, Eğitmenlerin alanlarında uzman oluşları ve bizlere kazandırdıkları bilgi,beceri için teşekkürler.

 • GAMZE ARSLAN 2016-02-07
  GAMZE ARSLAN

  Benim için çok verimli bir eğitimdi. Bu alanda almam gereken pek çok bilgiyi bu eğitim sayesinde edindim.

 • LEYLA İLKNUR GÜNGÖR

  Eğitimden çok memnun kaldım, benim için verimli ve keyifli geçti. Eğitmen kadrosunun başarılı ve keyifli sunumları için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Umarım başka bir eğitimde tekrar karşılaşırız.

 • EYÜP TULUHAN ETKER 2015-09-19
  EYÜP TULUHAN ETKER

  YTU İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanlığı Sertifika Programı'na katılma amacım İnsan Kaynakları Departmanı çalışanı olmamama rağmen, yaptığım işle ilgili olarak sürekli İnsan Kaynakları Profesyonelleri ile bir araya gelmemden dolayı, ilgili meslek mensupları ile aynı dili konuşabilme ihtiyacımdan kaynaklanmaktaydı. Program Süresince gerek sektör tecrübeleriyle gerekse mesleki deneyimleri ile bizi aydınlatan birçok eğitmen ile birlikte olma ve programa benim gibi öğrenci olarak katılmış birçok İK Profesyoneli arkadaşım ile tanışma şansına sahip oldum. İnsan Kaynakları süreçleri ve organizasyondaki yeri ve önemi ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen herkesin kesinlikle katılması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum.

 • GÜLDEN GÖKSEL 2015-04-25
  GÜLDEN GÖKSEL

  Hocalarımız ve eğitim sürecinden memnun kaldım.

 • AYSEL YENİGÜN 2015-02-21
  AYSEL YENİGÜN

  İnsan Kaynakları alanında yeni işe başlamış birisi olarak; işimi daha sistemli ve doğru bir şekilde yapabilmem için bana yol gösterici bir eğitim oldu. Eğitime katılan hocalarımızın sektörden olması, örneklemelerle anlatımı eğitimin daha keyifli geçmesine ve kalıcı olmasına katkıda bulundu. İş anlamında aldığım bilgiler dışında bu eğitim benim vizyonuma etkisi oldu diyebilirim. Bu işe yeni başlayacak olan, yeni başlayan veya kendini daha fazla bu alanda geliştirmek isteyen tüm meslektaşlarıma İnstitute'ye katılmalarını öneririm.

 • FEVZİ YÜKSEL 2015-02-21
  FEVZİ YÜKSEL

  BENİM İÇİN HEM EĞLENCELİ HEMDE İŞ HAYATIM İÇİN GERÇEKTEN KALİTELİ VE GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ OLDU. BAŞTA YAPRAK HOCAM OLMAK ÜZERE TÜM EĞİTMENLERE EMEKLERİNDEN, İLGİLERİNDEN VE BANA OLAN SABIRLARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM. :-)

 • TÜLİN YENİCE 2014-11-22
  TÜLİN YENİCE

  Programa katılmaktan son derece mutlu olduğumu belirtmek isterim. Çok değerli Yaprak Hocamla tanışma ve ondan eğitim alma şansım olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Gerek eğitim veren hocalarımız, gerek konuk eğitimcimiz, gerekse Yaprak Hocam ;hepsi çok değerli insanlar. Bizlere çok şey kattıkları için hepsine sonsuz teşekkürler...

 • SEDEF ÖZKUL 2014-11-22
  SEDEF ÖZKUL

  Eğitim süresince bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşan bütün hocalarıma, başta Sayın Yaprak Tecir olmak üzere çok teşekkür ederim. Hayatım boyunca unutmayacağım tecrübelere sahip oldum.Ayrıca bu eğitim süresince enerjisini ve birlikteliğini kaybetmeyen arkadaşlarıma da teşekkür ederim.

 • ARZU TAŞKIRAN 2014-11-22
  ARZU TAŞKIRAN

  Tarafınınızdan düzenlenmiş olan "insan kaynakları yönetimi uzmanlığı sertifika programı"na katılmış olmaktan çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Gerek kişisel gelişimim,gerek iş hayatımdaki yetkinliklerimin artmasında,gerekse vizyonumun gelişmesi anlamında katkıları gözardı edilemeyecek kadar çoktur.. Eğitmenlerimiz Dr.Yaprak Tecir nezninde tüm hocalarımıza,hayatımıza kattıkları değerler için sonsuz teşekkürler..

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.