KATILIMCI YORUMLARI
İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı - [BAU]
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (57) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • İREM GÜNGÖR 2020-07-11
  İREM GÜNGÖR

  Genel olarak çok faydalı ve öğretici bir eğitimdi.İlerde iş hayatımda yararlanabileceğim birçok yeni kavram ve uygulama öğrendim.Emek veren bütün hocalarıma ve destek ekibine de çok teşekkür ediyorum.

 • TANEM TEZGELDİ 2020-07-11
  TANEM TEZGELDİ

  Eğitim dolu dolu ve bir o kadar da interaktif işlendi. Bu online dönemde bu kadar fayda ve bilgi sağlayan bir program hazırlanmış olması çok güzel. Hocaların hepsi birbirinden önemli ve yetkin kişilerdi. Her biri ile tanışmak, konuşabilmek ve bu kadar yardıma açık olmaları beni çok mutlu etti. İyi ki bu programı tamamladım, başka programlarla da ilgileneceğim. Her şey için çok teşekkürler.

 • FATMA PINAR DEMİRKAN

  Çok güzel bir eğitimdi. Herşeyden önce hocalarımız çok çok iyiydi. Aktif katılım ile ders anlatan hocalarımıza ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Çünkü aktif katılım ile herşey daha kolay öğreniliyor.

 • ÖMER KAYA 2020-05-02
  ÖMER KAYA

  Çok yararlandım, dersler değerliydi; hocalar derslerden daha değerliydi. Yüksek lisans düzeyine dahi cevap verecek kadar proaktifti. İnteraktif eğitim çok başarılıydı. Organizasyonu ve eğiticileri yürekten kutluyorum. İK da görev yapan ve yapacak herkese öneriyorum. Teşekkürler...

 • AHSEN KURTULUŞ 2020-05-02
  AHSEN KURTULUŞ

  Bu program beni çok geliştirdi öğretmenlerimiz alanlarında çok başarılı insanlar, İK alanında kendimi geliştirmem için çok iyi oldu. Bize örnekler göstererek anlamamızı sağladılar. Uzaktan olsa bile hiç sıkılmadan derslere katılım sağlamamızı sağladılar. Teşekkür ederim :)

 • GİZEM LEBİBE TERCAN

  Çok faydalı ve güzel bilgilerin olduğu bir eğitimdi. Değerli hocalarımıza teşekkür ederim.

 • HÜSEYİN ÖZER 2020-02-15
  HÜSEYİN ÖZER

  Çok memnun kaldım... diğer eğitimlerimize de katilacam

 • ZEYNEP YURDAKUL 2019-11-02
  ZEYNEP YURDAKUL

  Harika bir eğitimci kadrosu vardı. Özellikle Yaprak Hoca ve Gülyan Hoca\'nın derslerine hayatınızda en az bir kere katılmanız gerek :) Koçluk şapkası takabilmek için başta kendim olmak üzere karşımdaki insanlara nasıl yaklaşmam gerektiğine dair yol gösterdiler. Herkese emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

 • CANSU ÖZDEMİR ÇABUK

  10.02.2018 tarihinde başlayan İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programına katıldığım için gerçekten mutluyum. Pratikte uyguladığımız ya da uygulamak istediğimiz ve teoride merak ettiğimiz bir çok bilgiyi bu eğitim ile kazanmış olduğuma inanıyorum.

 • GÖRKEM TÖRE 2018-02-10
  GÖRKEM TÖRE

  Eğitim, bahsedildiği üzere, İK "Yönetimi" uzmanlık programı. Dolayısıyla insan kaynakları alanında çalışan, daha önce çalışmış olan, az da olsa tecrübeli kişilere daha uygun bir program. Farklı kurumların açtığı programlardaki akademisyen ağırlıklı eğitmen kadrosundan farklı olarak, sektörden, tecrübeli eğitmenlerin verdiği eğitimler gerçekten beklentiyi karşılıyor. Programa hali hazırda İK yöneticisi olan insanların da katılması gerektiğini düşünüyorum. Güzel bir eğitimdi, teşekkürler.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.