KATILIMCI YORUMLARI
İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (34) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • MERVE ERKAYNAK 2014-11-22
  MERVE ERKAYNAK

  Başta yaprak hocamıza ve diğer eğitimci hocalarımıza çok teşekkür ederim.Kişisel gelişimime ve iş hayatında ki başarılarıma katkı sağlayacağından eminim.

 • ÖZGÜR PERÇİN 2014-09-27
  ÖZGÜR PERÇİN

  İk uzmanlık için giriş kapsamında teorik olarak iyi bir eğitim olduğunu düşünüyorum Tüm emekleri için eğitimcilerinize teşekkür ederim

 • SUZAN YÜKSEL 2014-09-27
  SUZAN YÜKSEL

  Merhabalar; Bu alanda hıc tecrubesı ve bılgısı olmayan bırı olarak, oldukca verımlı ve keyıflı bır egıtım gecırdım, cok fazla sey ogrendım, Basta Yaprak Hoca olmak uzere tum egıtımcıler ozenle secılmıs kalıtelı ve donanımlı ınsanlar, Egıtım programına alınmamıs, bordrolama ve ozluk ıslerı gıbı eksık bır kac konunun oldugunu dusunuyorum, bunun dısında egıtıme daır olumsuz bır dusuncem yok,

 • Esra Odabaşı 2014-04-26
  Esra Odabaşı

  "Merhaba, Benim çok yararlı bir eğitim olduğunu söyleyebilirim. Bir çok konuda bakış açım değişti ve ufkum açıldı. Eğitimden sonra bilgilerimi daha da geliştirme ihtiyacı uyandığı için kendimi ilgilendiğim fonksiyonlar üzerinde devamlı okur ve bir şeyler yazar halde buluyorum. Teşekkürler"

 • Simge Gül Karvan 2014-04-26
  Simge Gül Karvan

  "Merhaba, Bu programa katılmış olmaktan oldukça memnun olup, programın bana öğrettikleri çizgisinde kariyerimi yeniden planlama fırsatı bulduğum için siz ve tecrübelerinden yararlanmamıza izin veren tüm eğitimcilere ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Takım çalışmalarının ne kadar önemli ve iletişim açısından ne kadar vazgeçilmez olduğunu benimsettikleri için, kendi tecrübelerini bizlerle paylaştıkları için ve en önemlisi bu eğitimi başarı kriterleri içersinde sonlandıracağımıza inanıp bizlere de bu inancı aşıladıkları için mutluyum ve Sn.Yaprak Tecir hocanın da deyimiyle bu eğitim sonunda kendimi oldukça ""iyi hissediyorum"". Saygılarımla."

 • Sinem Sayar 2014-04-26
  Sinem Sayar

  "Merhaba, İK Yönetimi sertifika programı bu zamana kadar Bankacılık /Finans ağırlıklı çalışmama rağmen bu alanda eksik kalan bütün fonksiyonları tamamlamamda bana yardımcı olan 26 Nisan - 07 Haziran 2014 tarihli Sn. Yaprak Tecir yönetiminde farklı alt branşlarda oldukça kapsamlı ve donanımlı grup çalışmalarını/kişisel ölçüm metodlarını da kapsayan etkili bir programdı. Gerek İK duruşu, ücretlendirme, iş hukuku, egitim desteği, profesyonel duruş/iletişim ve motivasyon/ performans yönetimleri ve adil ölçme teknikleri konusunda oldukça donanımlı ve dolu bir programdı. Böyle bir programa katılarak kendime ek bir iş alanı yaratma konusunda oldukça isabetli bir karar verdiğimi düşünmekteyim. Yaprak Hoca ve Ekibine sonsuz teşekkürler. Saygılarımla."

 • Hakan Aruntaş 2014-01-26
  Hakan Aruntaş

  Katılmış olduğum İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı sonrasında değerli eğitmenlerimizin katkılarıyla bakış açımda değişiklikler oldu. Eğitmenlerin iş hayatı ile ilgili uygulamaları benim açımdan bir kazanç. Ancak eğitim dokümanları dışında da daha somut kaynaklar edinsek iyi olur düşüncesindeyim.

 • Tuğçe Atilla Sezer

  "Öncelikle sizlere, değerli Hocalarımız ve sevgili sınıf arkadaşlarımla geçirdiğim güzel hafta sonları için çok teşekkür ederim. İnsanların neyi eksikse hayatta nelere mahrum bırakılmışsa onlarla gelişir ve mutlu olur. Ben eğitim ve öğretim hayatımda birçok engelle karşılaştığımdan hayatta öğrenmeyi kendimi her konuda geliştirmeyi çok istedim. Bu amaçla düğün takımı satıp sizlerden bir şeyler öğrenmeye geldim...Genel anlamda paramın hakkını sonuna kadar aldığıma inanıyorum. Neden derseniz öğretmek ve öğrenmek bir alışveriştir. Siz ne almak istiyorsanız neyin peşindeyseniz hayattan da öğretmenlerden de onları alırsınız. Ben hem akademik hem de manevi anlamda çok şey öğrendim. Bu anlamda param ve emeklerim sizlere helal olsun...Hayat sertifikalar diplomalar ve etiketlerden ibaret değildir. Evet günümüz şartlarında hepsi birer cevherdir. Ama içimizdeki cevheri bulmayı başaramazsak hepsi maalesef birer kağıt olarak bir köşede kalır. İlk ders çok değerli Yaprak Hocamın sözüyle yazımı bitirmek istiyorum. Hayatımızda yaptığımız ve yapacağımız her işimizde NİYET edelim.. Ben çok değerli şeyler öğreneceğime NİYET ettim ve bu eğitimden iş hayatımda ve sosyal hayatımda kullanacağım birçok güzellik ve yenilikle eğitimimi tamamladım. Hayat bir 'bilek güreşi' bükemediğimiz bileklere tükürerek değil öpmeyi bilerek büyüyoruz. Ben herkesin ellerinden öpüyorum. :) Saygılarımla"

 • Zeynep Pergel 2013-04-13
  Zeynep Pergel

  "Merhabalar, 13 Nisan 2013 tarihinde başlayan Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı'nı tamamladım. Şirketimdeki İnsan Kaynakları çalışmalarını geliştirmemize yarayan çok değerli bilgiler edindim. Ayrıca kişisel gelişimim açısından da son derece önemli katkıları olan bir programdı. Eğitimleri farklı eğitmenlerden almamız da çok keyifliydi. Tüm eğitmenlerimiz bizlere kendi deneyimlerinden örnekler vererek farklı bakış açıları kazanmamızın yollarını açtılar. Başta program koordinatörümüz Dr. Yaprak Tecir olmak üzere tüm eğitmenlerimize, bu programın düzenlenmesinde katkısı bulunan İstanbul Institute çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim. Saygılarımla."

 • Gamze Arı 2013-04-13
  Gamze Arı

  "13 Nisan-9 Haziran 2013 tarih aralığında 8 hafta sonu 84 saat olmak üzere İstanbul Institute'nin düzenlediği YTÜ'nin dersliklerinde gerçekleştirilen ""İnsan Kaynakları Uzmanlık Sertifika Programı"" na katıldım. Bu programa katılmadan 1-2 ay önce firmamızda ki yeni organizasyonel değişimle birlikte İnsan Kaynakları işlerini de yöneteceğim belirlenmişti. Benim için yeni bir alandı ve bilgi ile donanmaya ihtiyacım vardı. Tam bu sırada bu program dikkatimi çekti ve katıldım. İyi ki katılmışım. Oldukça deneyimli eğitmenlerimizden hem konular hakkında bilgiler aldık hem de tecrübe ve yaşanmışlıklarıyla ilgili paylaşımlarını dinledik. Katılımcılarla da oldukça iyi iletişimimiz oldu. Kısacası herşey çok güzeldi ve en önemlisi kariyerim adına benim için çok faydalı oldu. Bazen bir konuda tereddütte kaldığım zaman program boyunca aldığım notlarımı açıyor ve bu konuyla ilgili ne konuşulmuştu diyerek faydalanıyorum. İnşallah vakit bulabilirsem farklı bir konuyla ilgili başka bir programınıza daha katılmayı çok isterim. Tüm organizasyon süresince emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla. "

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.