KATILIMCI YORUMLARI
İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (34) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • Merve Tuzlu 2013-01-26
  Merve Tuzlu

  "Merhaba, İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programına katılımımdan sonra İK süreçlerini daha iyi yönetmeye başladım. Gerek mülakatlarda gerek de çalışan verimliliği konusunda etkin rol aldım ve yönetim kadrosunda emin adımlarla ilerliyorum. Aldığımız eğitim süresince bizleri sektörün önde gelen İK Direktörleri ile çalışma fırsatı tanıdığınız için teşekkür ederim. Eğitimcilerle olan irtibatımızın devam etmesi de kurumunuzdan ne kadar seçkin bir eğitim aldığımın göstergesi oldu. Seminerlerinizde ve yeni oluşacak eğitim programlarınızda yer almaktan mutluluk duyarım. Saygılarımla."

 • Zümral Güneş Yılmaz

  "Merhaba, Çok isteyerek katıldığım bir programdı. Bende eğitim sektöründen biri olarak gerçekten eğitiminizi ilgi ve alakanızı çok iyi buldum. Sizden aldığım eğitimden sonra iş görüşmeleri yapmaya başladım. Daha sonrada kurum müdürü oldum bu seferde yine sizden öğrendiklerimle çalışanlarla nasıl iletişim halinde olunması konusunda pek zorlanmadım. Sadece Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı ile kalmadım daha sonra bordro özlük işleri programınıza da katıldım ve aynı şekilde o eğitimde benim ve işim için çok verimli geçti. İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim."

 • Mustafa Serdar Akcabelen

  "Öğretim hayatım devam ederken almış olduğum program eğitimim tamamlanmadan işe girmeme vesile oldu. Hem eğitim hem eğitimcilerin eğitimin dışında da kişisel gelişim açısından sağladıkları farklı perspektif hayatımın her alanına pozitif katkılarını hissettim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.."

 • Nursi Er 2012-09-15
  Nursi Er

  Programa katılmadan önce programın verimliliği ve kalitesi konusunda endişelerim vardı. Programa başladığım ilk gün bu endişelerin yerini özgüven aldı. Program ilerledikçe kendime olan özsaygım ve özgüvenim arttı. Bunun sonucunda iş hayatının korkutucu görünüşü kaybolmaya başladı. Programa katılan diğer katılımcılar ile çok güzel dostluklar kurarak iyi bir network sahibi oldum. Şu an bir Alman firmasında iyi bir pozisyon sahibiyim. Programı birçok arkadaşıma önerdim ve onlar da oldukça memnun ayrıldılar. Bu imkanı oldukça uygun bir biçimde sunduğu için Istanbul Institute'ye teşekkür ederim.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.