KATILIMCI YORUMLARI
Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (27) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • SELİN ÜNAL 2017-03-25
  SELİN ÜNAL

  Ben bu konuda genel olarak fikrim olsa da teknik konulara ve detaylara hakim değildim. Benim için çok verimli bir egitim oldu hocalarin seçimi,konuya hakimiyetleri, deneyimleri, bilgi birikimleri çok iyiydi. Hepsinden cok guzel ve heryerde ogrenemeyecegim şeyler öğrendim. kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • EMRE ZEBİL 2017-02-04
  EMRE ZEBİL

  Eğitim süreci gerek hocalar gerekse eğitim alan arkadaşlar tarafından eğlenceli geçti.

 • NİHAN ÖZGEN 2017-02-04
  NİHAN ÖZGEN

  Genel olarak tatmin edici bir eğitimdi. İçerik çok sıkıştırılmış olmasına rağmen, hocalarımız (bazıları) güzel ipuçları verdi ve en azından vizyon açtı. Her şey için teşekkürler...

 • HALİT BİLGİN DEMREN

  Güzel ve faydalı bir eğitim oldu benim için. Dijital ve Sosyal Medya\'ya her zaman ilgim vardı zaten, işin pazarlama kısmını da görmüş ve öğrenmiş oldum. Teşekkürler...

 • HASAN FEHMİ KINAY 2016-10-15
  HASAN FEHMİ KINAY

  Büyük bir titizlikle eğitim kadrosu oluşturulmuş. Konularında uzman ve iletişim kurabilen arkadaşlar. Bence her şey iyiydi.

 • AHMET DOĞAN 2016-10-15
  AHMET DOĞAN

  Teorik olarak derslerin işlenişi dijital pazarlamayla ilk kez tanışanları da göz önünde bulundurarak yeterliydi ancak uygulama faslı biraz daha geniş tutulabilirdi diye düşünüyorum.

 • CENK SAĞDAM 2016-05-07
  CENK SAĞDAM

  Beklentileriniz dijital dünyanın perde arkası görmek, işlerin ve stratejinin nasıl kurgulandığını operasyonel uzmanlar tarafından öğrenmek, bu dünyanı dilini ve dikkat edilmesi gereken noktalarını öğrenmek ise, çok doğru bir seçim olacaktır sizin için. Bu seminer öncelikle yönetici pozisyonundaki kişilere uygun olduğunu düşünüyorum. Zira detaylı ve kapsamlı bir ufuk turu ile kendinizi nasıl geliştireceğinizi, ajansınızı nasıl yöneteceğinizi görüyorsunuz. Ben çok keyif ve zenginleştiren bilgiler aldım Tavsiye derim.

 • UFUK ADALI 2016-05-07
  UFUK ADALI

  Verilen eğitimden genel olarak çok memnun kaldım, özellikle öğretmenlerin konu hakkındaki bilgi ve deneyimleri çok üst düzeydeydi, kendi deneyimlerini ve birebir yaşadıkları üzerinden örneklemeleri çoğu konuda çok faydalı oldu. Başarılı bir eğitim süreci oldu , emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • KADİR OĞUZCAN 2015-11-21
  KADİR OĞUZCAN

  Eğitim sektörün önde gelen eğitmenlerini bir araya getirmek konusunda son derece başarılıydı. Eğitmenlerin hali hazırda piyasada olan hocalardan oluşması dışında, olumsuz olarak gördüğüm yanların en başında eğitimin %70-80 oranında teknik bir eğitim olmamasıdır. Konuşulan tüm konular güncel ancak yüzeysel olarak anlatıldı. Son derste Çiğdem Hoca\'nın eğitim tarzı bence tüm eğitim için örnek oluşturabilir.

 • YURDAGÜL KOÇAK 2015-09-05
  YURDAGÜL KOÇAK

  Dijital Medya ve Sosyal Pazarlama Yönetimi Programını düzenlediği için İstanbul İnstitute ve Bahçeşehir Üniversitesine çok çok teşekkür ediyorum. Eğitmenlerin hepsi alanında çok yetkindi. Bildiklerini öğrenebilmemiz için çok çaba gösterdiler. Her birine ayrı ayrı çok çok teşekkür ediyorum. Tüm kursiyerlere gösterdikleri öğretme çabası için. Ancak konuştuğumuz diğer arkadaşlarla da hem fikir olduğumuz gibi eğitmenlerin çabalarını destekleyici uygulama olanağı verecek eğitim araçları sağlanmalı.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.