KATILIMCI YORUMLARI
Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı - Uygulamalı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (14) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • DENİZ DİKMEN 2021-09-04
  DENİZ DİKMEN

  Eğitim içeriği ve eğitimcinin konuya hakimiyeti çok çok iyiydi. Çok faydalı bir eğitim oldu. Teknik anlamda da sıkıştığım her konuda ibrahim bey bıkmadan usanmadan destek verdi. Böylelikle kesintisiz katılım sağlayabildim. Hem hocama, hem ibrahim beye hem de bu eğitimi organize eden herkese çok teşekkürler.

 • BETİ TOMAÇ 2021-04-17
  BETİ TOMAÇ

  Hocalar Mukemmel , konu alnatimi cok guzel , tek problem var , Kameralar acik olmamasi hem ogretmen ile hemde Ogrenciler ile iletisim zor oluyor.

 • CEM GÖÇMEN 2021-04-17
  CEM GÖÇMEN

  Başarılı bir eğitimdi. Özellikle eğitmen konusuna çok hakim biriydi. Başvuru,sistem,işleyiş şekli herşey gayet etkili. Aksaklık yok.Herkese tabsiye edebilirim. Teşekkürler.

 • MURAT ÖZDEMİR 2020-10-31
  MURAT ÖZDEMİR

  Konuları itibariyle uygulama ve interaktiflik pekala zor bir ders fakat eğitmenlerin konuya hakimiyeti ve konuşma tarzları gayet iyiydi.

 • İBRAHİM KAYA 2019-09-14
  İBRAHİM KAYA

  Öğretim görevlilerinin mesleki ve tecrübe açısından çok bilgililer. Bu bizler için çok iyi bir fırsattı.

 • SERAP ZOR ALUÇ 2019-09-14
  SERAP ZOR ALUÇ

  6 senedir dış ticaretin içerisindeydim kendimi mevzuat açısından eksik hissettiğim için katıldım. Genele baktığım zaman değerli eğitmenler sayesinde önemli püf noktalar, tüyolar edindim. Kanunları tecrübeleri doğrultusunda hikayeleştirerek akılda kalıcı bir teknik ile aktardılar. Bu eğitim süresince iş hayatında beni pratikleştirecek bilgiler edindiğime inanıyorum.

 • ÖZLEM KAÇAR 2018-03-24
  ÖZLEM KAÇAR

  Gümrük mevzuatıyla ilgili hocalarımızdan cok sey ogrendik. sizlere cok tesekkur ederim.

 • VELİ ATMACA 2017-01-28
  VELİ ATMACA

  Öncelikle Dış Ticaret mezunu olmama rağmen verilmiş olan eğitiminizle bu kadar kısa sürede bu kadar fazla bilgi işiniz ve öğretmen tercihiniz kısmında sizleri kusursuz kılmış.Hayatta bir çok şeyin karşılığı var bizler eğitim karşılığımızı aldık . Ben tüm hocalarıma ayrıca teşekkür ederim .

 • ONUR YÜRÜR 2016-10-22
  ONUR YÜRÜR

  Programın sahip olduğu birbirinden değerli eğitim kadrosu sayesinde aldığım bu eğitim beni sadece dış ticaret, pazarlama, gümrük ve lojistik alanlarında değil, bütünsel bir entelektüel kapsamda geliştirdi. Dış ticarete yeni başlayanlar için de, bu sektörde yıllarını geçirmiş olanlar için de son derece faydalı bir programdı. Çok memnun kaldım.

 • MERVE ÖZKAN 2016-01-16
  MERVE ÖZKAN

  Hocalarımızın çoğu kendi tecrübelerini güzelce aktardılar.Hocalarımızın hepsine teşekkür ediyorum gerçekten çok güzel şekilde bilgiler aktararak gelecekte faydalı olacak şekilde öğrenmemizi sağladılar. Eğitim süresince bütün haftalar verimli bir şekilde geçti ve dersleri zevkle dinledim.Ancak bir hocamızın dersi hiç beklediğim gibi geçmedi. Ama genel olarak bakacak olursak güzel bir eğitim geçirdim ve ileride faydalı olucak bilgiler edindim.Teşekkürler

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.