KATILIMCI YORUMLARI
Editörlük Eğitim Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (5) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • SİNEM GÜLCAN 2023-05-06
  SİNEM GÜLCAN

  Değerli hocalarımızla, keyifli ders ve ödevlerle, son derece faydalı bir program geçirdiğimizi düşünüyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 • NURHİLAL AKTÜRK 2023-01-14
  NURHİLAL AKTÜRK

  Mürsel Çavuş ve Filiz Çiçek Hocam için şunları söyleyebilirim ki meslekleri oldukça bilgili, meslekleri konusunda donanımları oldukça geniş ve yüksek, güler yüzlüydüler. Öğrettikleri her şey için kendi adıma çok teşekkür ederim. Tanıma fırsatı bulduğum ve bu eğitimi aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

 • ESRA YERLİKAYA 2022-11-05
  ESRA YERLİKAYA

  Filiz Hoca ve Mürsel Hocadan harika bir eğitim aldık. Yoğun bir program olmasına rağmen keyifli, eğlenceli ve amacına ulaşan bir eğitimdi.

 • FERDAĞ FORSETTİ 2022-11-05
  FERDAĞ FORSETTİ

  Değerli eğitmenlerimiz son derece yetkin. Sayelerinde editörlük mesleğine adım atmak için doğru eğitim programını seçtiğim onaylanmış oldu. Temel bilgilerin yanı sıra kendi tecrübelerini paylaşmaları programı çok zenginleştirdi.Teşekkürler.

 • UĞUR BERK KALELİOĞLU

  Kaliteli, alanında uzman, kalifiyeli eğitmen ve yardımcılar ile çok bilgilendirici bir programa iştirak ettim. Editörlüğün genel çerçevesinden, belirli ihtisas alanlarına kadar detaylı bilgiler edindim. Kendi eserlerini yayımlamak isteyen bireylerden, editörlük mesleğine yönelme arzusu taşıyanlara kadar her kesime hitap eden eğitimden çok faydalandım ve kesinlikle tavsiye ederim.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.