KATILIMCI YORUMLARI
Excel ile Veri Analizi ve Raporlama Sertifika Programı
Istanbul Institute

Tüm Yorumlar (38) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • ENES İLYAS KANSIZ 2016-01-09
  ENES İLYAS KANSIZ

  Eğitim süreci çok verimli ve çok güzel bir şekilde geçti. Öncelikle eğitmenimize daha sonra sizlere çok teşekkür ederim. Benim için çok anlamlı oldu. İnşallah ilerleyen zamanlarda diğer eğitimlere katılma imkanım olur. Teşekkür ederim.

 • MİNE ÖZÜDOĞRU 2016-01-09
  MİNE ÖZÜDOĞRU

  Çok verimli bir eğitimdi. Özellikle eğitmenimize konuları gayet keyifli ve anlaşılabilir biçimde aktardığı için ayrıca teşekkür ederim.İş hayatında herkesin işini kolaylaştıracak, son derece gerekli bilgiler olduğunu düşünüyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler.

 • ELİF ECER 2016-01-09
  ELİF ECER

  Bu eğitim programı benim için çok faydalı oldu. Eğitmenimiz dersi anlatırken ne gibi durumlar ile karşı karşıya kaldığımızda bu bilgileri kullanabiliriz konusunu, farklı senaryolar ile anlatarak hem bizleri motive etti, hem de dersin sıkıcı hale gelmesini engelledi.

 • SEÇİL KÜÇÜKER FAKIOĞLU

  Katıldığım eğitim eğitmen ve içerik olarak yeterli olmasına rağmen katılımcılara yönelik bir seviye tespit yöntemi uygulanmış olsa idi maximum derecede fayda sağlamış olurduk.

 • SABRİYE GÜLER 2015-11-21
  SABRİYE GÜLER

  Merhaba, 21-22 Kasım 2015 tarihlerinde katıldığım Excel ile Veri Analizi ve Raporlama Eğitiminden çok memnunum. Öğretmenin konuya ve derse hakimliği, yardımseverliği ve ilgisi harikaydı. Derstte hem uzun süredir kullanmadığım fonksiyonları hatırladım hem de yeni birçok şey öğrendim. Yalnız keşke bu tür eğitimlerde kişilerin excel bilgisi gibi kilit noktaların seviyelerine göre yapılabilse. Çünkü sınıfta çok az bilen birkaç kişi olunca ister istemez eğitimin temposu düşüyor ve sorulan sorularla vakit kaybı yaşanıyor. Bizimle ilgilenen ve her isteğimizde, sorumuzda koşa koşa yardım eden İstanbul Institute eğitim danışmanımıza da buradan ayrıca teşekkürler..

 • SELİN ÖZTÜRK 2015-11-21
  SELİN ÖZTÜRK

  Eğitim 2 gün olmasına rağmen hocamız Recep Algül kısa ipuçları ile detaylı açıklamalarla, iş hayatında karşılaştığımız sorunların üzerinden örneklemelerle çok yardımcı oldu. Aldığım eğitimin devamı niteliğinde 2. parçası olursa mutlaka tekrar katılacağım. Tüm ekibe teşekkürler..

 • TÜLİN HASÇALLI 2015-10-17
  TÜLİN HASÇALLI

  Eğitimden genel anlamda gayet memnun kaldım.Verimli bir eğitimdi.Hocamız çok donanımlı,bilgili,bildiğini aktarabilen bir eğitmendi.Fakat hiç bir şekilde 2 güne sığması doğru değil.Konular çok ağır biraz daha zaman harcanması gerektiği çok bariz şekilde belli.

 • DURSUN MEHMET ŞERBETÇİ

  FARKLI FORMAT,İÇERİK İLE SUNUMU VE ANLATIMI BİZLERDE FARKLI BİR HAZ BIRAKTI... İMKAN OLSA DAHA UZUN SÜRELİ OLSAYDI UMARIM GELECEĞE İYİ BİR IŞIK OLUR....

 • İLKNUR ÇANKAL 2015-01-24
  İLKNUR ÇANKAL

  Aldığım eğitimlerin en faydalılarından biriydi. Eğitmen konusunda müthiş bilgili. Bilgi aktarımı da mükemmel.

 • TUNCAY ÇITAK 2015-01-24
  TUNCAY ÇITAK

  Eğitimden ve eğitmenden genel anlamda memnunum. Eğitmen gerçekten uygulamalı ve orjinal teknikler kullanarak eğitim sağladı.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.