KATILIMCI YORUMLARI
Excel ile Veri Analizi ve Raporlama Sertifika Programı
Istanbul Institute

Tüm Yorumlar (38) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • ENGİN AKSÜT 2015-01-24
  ENGİN AKSÜT

  Eğitmen ile tanışmaktan ve onun engin bilgi ve tecrübelerinden faydalnamış olmaktan memnunum.

 • ÖZLEM GÜL 2015-01-24
  ÖZLEM GÜL

  Excel\'i daha aktif ve etkin olarak kullanabilmek adına; doğru kurum ve doğru eğitmen arayışımın yönlendirdiği adres olarak ulaştığım Sizlere organizasyon için teşekkür ederim. Eğitmenimizin olağanüstü bilgisi , bilgiyi aktarış biçimi, hissettirdiği insan sevgisi, bilgi düzeyi farklılıklarına rağmen sevgi ve sabırla herkes tek tek ilgilenerek vermesi ise çok değerli ve özel verileri ihtiyaca yönelik raporlamaya dair, mantıksal çıkarım yapabilmeyi, düşünmeyi ve sorgulamayı inceden inceye zarafetle işlemesi ise takdire değer. Eğitim öncesi ve sonrası kesinlikle farkedilen ise; verilerinizi raporlamak ve exceli kullanabilmek adına bilinç düzeyinizin ve özgüveniniz kesinlikle artması. Pivot table, grafik ve basit formüller oluşturmanın dışında exceli etkin kullanamadığımı; eğitim sonrası ise hangi çeşit olursa olsun, verileri istenilen rapora, tabloya ve çıkarımlara ulaştırabileceğimi öğrenmenin tatmini içerisindeyim. Eğitimi alan herkesin tartışmasız hemfikir olduğu nokta ise ; eğitimin süresi . Eğitimcinin üstün kalitesi, programın içeriğinin bu kadar kısıtlı süreye sıkıştırılmaya çalışılması gerçeğini örtemiyor. Objektif olmak adına genel olan bu tesbiti de bilginize sunmak isterim.

 • ERMAN AKBULUT 2014-12-20
  ERMAN AKBULUT

  Faydalı bir eğitim oldu fakat bence iki güne sığdırılmamalıydı. Günü daha uzun tutup daha verimli hale getirilebilir.

 • ABDULLAH SABAN 2014-12-20
  ABDULLAH SABAN

  Eğitmen hocamızın ilgisi, alakası ve bilgileri gerçekten çok olumlu olduğundan kursdan çok keyif aldım. Herşey için Teşekkürler..

 • DİDEM YAŞA 2014-09-13
  DİDEM YAŞA

  Bilmek ve aktarabilmek; ancak bunların kombinasyonuyla gerçek bir eğitim sürecinden bahsedebiliriz. Bu bağlamda, benim için harika bir eğitim olduğunu belirtmek isterim. İki günlük bir eğitim, içerik olarak da yoğun ancak bunlara rağmen hocamız, işleyiş açısından yorgunluğumu minimum düzeyde hissetmemi sağladı. Elbette kalıcı ve işlevsel olması için eğitim sonrasında bizlere de çok şey düşüyor. Yalnızca Excel ile sınırlı olmamak üzere kendi adıma çok şey öğrendim; hayatın içinden örneklerle ilerledik ve somutlaştırdık hep. Bu vesileyle, eğitmenimize yeniden çok teşekkür etmek istiyorum.

 • GÜLRU BALDAN ABBASİGİL

  Eğitim çok güzel ve verimli geçti gerçekten. Her şey için teşekkürler.

 • İSMAİL ŞAHİN 2014-09-13
  İSMAİL ŞAHİN

  Süre olarak az olmasına rağmen, Sayın hocamızın anlatımı ve paylaşımcı ders işlemesiyle çok yararlı bilgiler öğrendim. EXCEL denizinde bizlere yüzmeyi öğreten hocamıza, bu imkanı sağlayan değerli yetkililere çok teşekkürler.

 • SENEM UÇAR 2014-09-13
  SENEM UÇAR

  Daha önce bu kurumdan toplam kalite yönetimi eğitimi almıştım ve çok iyiydi. Tekrar tercih ettiğim istanbul institute beni yanıltmadı ve yine çok güzel bir eğitim geçirdik. Emeği olan herkese teşekkürler.

 • Metin Güngör 2014-05-17
  Metin Güngör

  "Excel ile Veri Analizi ve Raporlama Sertifika Programı eğitim sürecinin üst düzeyde verimli geçtiğini söylemek istiyorum. Eğitimcimiz Dr. Serkan Türkeli'nin tecrübesi, eğitim tekniği ve ilgisi beni bu eğitimde gerçek anlamda her yönden tatmin ve mutlu etti. Buradan İstanbul Institute ve değerli hocamız Dr. Serkan Türkeli'ne teşekkür ediyorum. Saygılarımla."

 • Aslı Urlu 2014-05-17
  Aslı Urlu

  "Merhabalar; 17 Mayıs 2014 tarihinde kurumunuzun düzenlemiş olduğu Excel İle Veri Analizi Ve Raporlama Serifika Programına katıldım ve bu programdan gayet basit ve pratik yöntemlerle faydalı bir çok şey öğrenmiş oldum.. Sunumu ve eğitimi veren Serkan Türkeli hocamıza sonsuz teşekkürler..."

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.