KATILIMCI YORUMLARI
İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı - [YTU]
Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (52) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • ŞULE ŞENLER CANER 2022-05-28
  ŞULE ŞENLER CANER

  Değerli hocalarımızdan, çok kıymetli bilgiler edindiğim kendimi şanslı hissediyorum. Mükemmel bir eğitim süreci oldu herkese çok teşekkür ediyorum. :)

 • BERRİN ESENER 2022-05-28
  BERRİN ESENER

  Eğitmenlerimiz ve destek veren idari kadro harikaydı. Güzel bir ekip olarak; eksiksiz bir eğitim aldık. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • TUĞÇE GÜNGÖRMEZ 2021-09-04
  TUĞÇE GÜNGÖRMEZ

  ilk başta o kadar yararlı bir eğitim alacağımı düşünmemiştim fakat ilerleryen süreçte çok fazla yaralı olduğunu gördüm,çok fazla bilgi sahibi oldum tüm hocalarıma verdiği bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim.

 • DERYA ÇORBACIOĞLU MAZLUM

  Alanında uzman çok kıymetli eğitimcilerle beraber ve onlardan öğrenme ve uygulama fırsatı bulduğum bir eğitim oldu benim için. Aynı zamanda eğitim firmasının bilgilendirmeleri, destekleri ve eğitim akışı çok başarılıydı. İhtiyaç gördüğüm yeni konularda eğitimlerinize katılmaya devam edeceğim. Tüm eğitmenlere, BAU & İstanbul Institute a çok teşekkür ederim.

 • FERHAT KAYA 2021-02-13
  FERHAT KAYA

  Çok başarılı bir programdı, günümüzde ve gelecekte uygulanacak olan İK süreçleri ile yönetimi hakkında katkı sağladı. İş Hukuku eğitimini biraz daha genişletilebilir ve Bordro hesaplamaları yönetimi hakkında da eğitim içeriği eklenebilir.

 • İREM GÜNGÖR 2020-07-11
  İREM GÜNGÖR

  Genel olarak çok faydalı ve öğretici bir eğitimdi.İlerde iş hayatımda yararlanabileceğim birçok yeni kavram ve uygulama öğrendim.Emek veren bütün hocalarıma ve destek ekibine de çok teşekkür ediyorum.

 • TANEM TEZGELDİ 2020-07-11
  TANEM TEZGELDİ

  Eğitim dolu dolu ve bir o kadar da interaktif işlendi. Bu online dönemde bu kadar fayda ve bilgi sağlayan bir program hazırlanmış olması çok güzel. Hocaların hepsi birbirinden önemli ve yetkin kişilerdi. Her biri ile tanışmak, konuşabilmek ve bu kadar yardıma açık olmaları beni çok mutlu etti. İyi ki bu programı tamamladım, başka programlarla da ilgileneceğim. Her şey için çok teşekkürler.

 • FATMA PINAR DEMİRKAN

  Çok güzel bir eğitimdi. Herşeyden önce hocalarımız çok çok iyiydi. Aktif katılım ile ders anlatan hocalarımıza ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Çünkü aktif katılım ile herşey daha kolay öğreniliyor.

 • ÖMER KAYA 2020-05-02
  ÖMER KAYA

  Çok yararlandım, dersler değerliydi; hocalar derslerden daha değerliydi. Yüksek lisans düzeyine dahi cevap verecek kadar proaktifti. İnteraktif eğitim çok başarılıydı. Organizasyonu ve eğiticileri yürekten kutluyorum. İK da görev yapan ve yapacak herkese öneriyorum. Teşekkürler...

 • AHSEN KURTULUŞ 2020-05-02
  AHSEN KURTULUŞ

  Bu program beni çok geliştirdi öğretmenlerimiz alanlarında çok başarılı insanlar, İK alanında kendimi geliştirmem için çok iyi oldu. Bize örnekler göstererek anlamamızı sağladılar. Uzaktan olsa bile hiç sıkılmadan derslere katılım sağlamamızı sağladılar. Teşekkür ederim :)

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.