KATILIMCI YORUMLARI
İş Analizi Metodolojisi, Modelleme Teknikleri ve Test Yönetimi Sertifika Programı (Yüz Yüze Eğitim)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (26) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • SİBEL BULUT 2019-09-14
  SİBEL BULUT

  Eğitimin pratiklerle desteklenmesi teorinin pratiğe daha rahat dönüşmesini sağlıyor ve eğitimi daha eğlenceli yapıyor. Hocamıza teşekkürler...

 • RAMAZAN KURT 2019-09-14
  RAMAZAN KURT

  Eğitimde gösterilen konuların iş hayatımda oldukça faydalı olacağını düşünmekteyim. Bir projenin başarılı olabilmesi açısından, analiz aşamasında dikkat edilmesi gereken hususların, örneklerle pekiştirilmesi kullanılabilecek methodların anlaşılırlığını artırdığını düşünüyorum.

 • SENEM DİDEM KILIÇ 2019-09-14
  SENEM DİDEM KILIÇ

  Bir eğitim daha mükemmel olamazdı,bize katmış olduğu herşey için çok teşekkürler

 • DİĞDEM REYHANİYE 2018-11-24
  DİĞDEM REYHANİYE

  Egitimi oldukça faydalı buldum.Ömer Bey işinde uzman konuya hâkim , anlatımı oldukca sade ve anlaşılır.Uygulamali, grup çalışması ile desteklenen bir eğitim olması teoride kalmamasını, pratik yapmanızı da sağlıyor. Grup çalışmaları arttırılabilir. Konu anlatimindan çok daha fazlasını grup çalışmalarında öğreniyorsunuz. Başta Ömer Bey\' e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • HASAN SÖNMEZ 2018-11-24
  HASAN SÖNMEZ

  İş yaşantıma önemli katkıları olan bir eğitim süreci geçirdim. İş analizi geliştirme, yöntem ve strateji belirleme konularında yaşamış olduğum teknik problemlerin çözümünde, özellikle yoğun olarak gerçekleştirilen atölye çalışmalarında yer verilen yaşanmış sektörel sorunlara dayalı örnekler sayesinde eğitimin önemli katkısı oldu.

 • TUNÇ TOKAÇ 2018-09-15
  TUNÇ TOKAÇ

  Eğitim içeriği çok dolu ve verimli. Eğitmenimiz çok bilgili ve konuyu çeşitli örneklerle zenginleştirdi, eğitimi zevkli kıldı. Eğitim yerinin bir üniversite olması çok güzeldi, öğrencilik günlerine geri döndüm.

 • ORHAN ÇİFTÇİ 2018-03-17
  ORHAN ÇİFTÇİ

  Gayet güzel eğlenceli ve öğretici bir eğitimdi. İşimle ilgili hakim olmam ve kendimi geliştirmem gereken yönleri eğitim ile birlikte daha iyi kavradım ve anladım. Teşekkürler.

 • CANER YÜRÜYEN 2018-01-27
  CANER YÜRÜYEN

  Eğitimde paylaşılan genel bilgi ve eğitimin süresi gayet yeterli. Eğitmenin bilgi seviyesi ve konuya hakimiyeti yüksek. Genel olarak eğitimden memnunum.

 • ARSLAN ÖZGEN 2017-04-08
  ARSLAN ÖZGEN

  Eğitimin ders süresi bir hafta daha uzatılabilir. Hocamızın bir olay üzerinden anlattığı farklı örneklerin fazlasıyla yararını gördüm. Hocamızın bilgi birikimini zaten anlatmama gerek yoktur. Teşekkürler

 • GAMZE TUNCER 2017-04-08
  GAMZE TUNCER

  Eğitmenin bilgi ve birikimleri konulara anlamamızda çok yardımcı oldu. Teşekkürler her şey için

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.