KATILIMCI YORUMLARI
İş Analizi Metodolojisi, Modelleme Teknikleri ve Test Yönetimi Sertifika Programı (Yüz Yüze Eğitim)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (26) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • EMİN GÜNBAYI 2017-02-11
  EMİN GÜNBAYI

  Sadece hocanın bilgi birikimi için bile gidilir. Dersler çok keyifli ve eğiticiydi. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 • AYKUT ÇİRİT 2016-11-05
  AYKUT ÇİRİT

  İş hayatında kullanabileceğim bir çok değerli bilgiyi bir arada bu eğitimde buldum. Notlarımı ve kurs dokümanlarını daha uzun süre inceleyecek ve iş hayatında kaynak olarak kullanacağım. Teşekkürler...

 • SEVGİ ERCİYAS 2016-11-05
  SEVGİ ERCİYAS

  Eğitimi veren hocamız gayet konuya hakim, iletişim yeteneği yüksek ve interaktif çalışma ortamı sağlama konusunda başarılı bir hocaydı. Çay, kahve gibi ikramların olması gibi detayları düşündüğünüz için ayrıca teşekkürler(Uykumuzu açan çayı hazırlayan arkadaşlara ayrıca teşekkürler:)). Ders içeriğinin zengin olması nedeniyle zaman konusunda biraz sorun yaşadık. 1-2 hafta daha eğitim süresi uzatılırsa daha verimli bir eğitim olabilir.

 • KEREM KÜL 2016-09-24
  KEREM KÜL

  Gayet eğlenceli ve verimli bir eğitimdi. Yusuf Hocanın sektördeki uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesiyle eğitimi tutup kaldırdığını söyleyebilirim. Şimdiden herkese hayırlı olsun..

 • ÇAĞLAR KELEŞ 2016-04-16
  ÇAĞLAR KELEŞ

  Program çok faydalı geçiyor, hocamız da konu ile ilgili ve her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Aslında bütün eğitim süreci iyi geçiyor ancak son değerlendirme sınavı test olarak değil de kısa bir proje gibi olursa programın doğasına daha uygun olur. Bence bu şekilde bir değişiklik yapmayı düşünmelisiniz..

 • TOLGA TOSUN 2016-04-16
  TOLGA TOSUN

  Genel olarak eğitimde öğrendiklerimi iş hayatımda doğrudan uygulayabileceğim için programdan memnun kaldım. Ancak eğitim süresinin bir kaç hafta uzatılması ile eğitime katılanların konuları daha iyi anlayabilmeleri için faydalı olacağını düşünüyorum. Ayrıca katılımcıların grup halinde bir kaç hafta içersinde teslim etmeleri koşulu ile üzerinde çalışabilecekleri bir konu verilse ve sonrasında ortaya çıkarılacak analiz çalışması grup ve eğitmen ile değerlendirilse daha faydalı olacağını düşünüyorum.

 • HANDE HİLAL NUĞAYLAROĞLU

  Eğitim bir iş analistinin kesinlikle bilmesi gereken international standartları içeren kapsamlı bir eğitim. Eğitmen konuya tamamen hakim ve katılımcının bilgi ve deneyim düzeyine göre eğitimi ilerleten alanında uzman bir eğitimci. Eğitim basitten zora doğru gayet konuya hakim olabileceğimiz şekilde bankacılık sektörüyle birebir ilgili ilerledi. Eğitimden de hocamdan da çok memnun kaldım.

 • TUĞBA GÜNÇİÇEK 2016-04-16
  TUĞBA GÜNÇİÇEK

  Eğitmenimız tecrübelerini ve bilgi birikimini şahane bir şekilde eğitimdeki konular ile harmanlayarak bizlere aktardı.Eğitim hem keyifli hem çok öğreticiydi. özellikle Modelleme dersindeki egzersizlerle konu anlaşıırlığı daha da artıyor ve kalıcı oluyor. İş analistleri için çok uygun ve önemli bir eğitim.

 • GİZEM DEĞİRMENCİOĞLU

  Eğitimin iş hayatımda doğru yöntemler izleyerek doğru kararlar almam konusunda çok büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Yapılan grup etkinlikleri ve eğitim sırasında paylaşılan örnekler iş hayatının içerisinden, karşılaştığımız örneklerdi. Eğitimcimiz tecrübeli ve yol göstericiydi. Grup çalışmalarının daha etkili yapılabileceği sınıf düzeni kurulabilir. Örneğin her grup için bir yonca masa olabilir.

 • ALİ MÜCAHİD GEÇİMLİ

  Eğitimin 3 aşamadan oluşması hiç bilmeyen birinin de orta seviyeye gelmesini sağlayabilmektedir. Ders konularından en azından birinde tecrübesi olanlara çok yararlı olacağını söyleyebilirim. Dersi takip edenlerin katılımcı olması ve çekingenlik göstermemesi, hem öğrenme sürecini hem de analizi daha iyi kavramasını sağlayacaktır. Eğitimin ilk aşaması çok fazla görsel ve dikkat isteyen, ikinci aşama egzersizlerin bolluğundan yorulabileceğiniz, üçüncü aşama ise daha soft ve sakin bir sürece sahiptir.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.