KATILIMCI YORUMLARI
İş Analizi Metodolojisi, Modelleme Teknikleri ve Test Yönetimi Sertifika Programı (Yüz Yüze Eğitim)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (26) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • EBRU KAZASKEROĞLU 2015-10-10
  EBRU KAZASKEROĞLU

  + Farklı sektörden, farklı firma ve pozisyonlardan çalışanlarla düşüncelerin paylaşılması, yaklaşımların sergilenmesi konusunda oldukça faydalı buldum. + Eğitmenin ıt projelerinde çalışmış sektördeki tecrübelerini paylaşmasını oldukça yararlı değerlendiriyorum. + Daha çok bankacılık örnekleri üzerinden ilerlemesi tek düze olmasına sebebiyet verdiğini düşünüyorum. Verilen örnekler ve yapılan uygulamaların farklı sektörlerden çeşitlendirilmesi daha iyi olabilir. + Eğitmenin eğitim alanındaki tecrübesi de yadsınamaz bir gerçek. Ders saatlerine sadık ve disiplinini takdir ediyorum. + Eğitmenin yöneltilen her soruyu açık yüreklilikle cevaplandırması ve anlaşılmayan kısımlar üzerinde tekrar tekrar anlatması eğitimin karşılığını almak konusunda oldukça olumlu bir yaklaşım. + Eğitmenin her konuda sorularımıza açık ve yardımcı yaklaşımından çok memnun kaldım. + Eğitimin sektörde tecrübesi olmayanlar ve olanlar için olmak üzere iki kısıma ayrılmasını naçizane daha faydalı olacağını düşünüyorum. Aynı sınıftaki insanlar birbirlerine tecrübe olarak ne kadar yakın olursa kalitenin ve ağlanan faydanın o denli fazla olacağına inanıyorum

 • ÖZGÜR KARATAŞ 2015-02-28
  ÖZGÜR KARATAŞ

  Eğitim gayet başarılı ,hocamız alanında tecrubelıydı.

 • EZGİ ERİM 2014-11-29
  EZGİ ERİM

  Eğitim süreci çok verimliydi.Özellikle grup çalışmalarıyla hem birlikte karar verme ve uygulama hem de teoridekileri pekiştirme gücünü sağlamış bulunmaktayım.Hocamızın emeğine sağlık.... :)

 • HANDENUR KUNDUZ 2014-11-29
  HANDENUR KUNDUZ

  Eğitim çok verimli geçti ve konuları grup çalışmalarıyla pekiştirme imkanımız oldu.Hocamızın yardımları ve emekleri için teşekkür ederiz.

 • Ergücan Öztürk 2014-02-22
  Ergücan Öztürk

  "Eğitim sonucunda projelerin analiz süreçlerine yaklaşımda yapılan doğru ve yanlışların öğrenilmesine ek olarak çok mühim olan dokümantasyon ve raporlama yöntemleri hakkında da oldukça tatmin edici bilgiler edindim. Bu bilgilerin faydasını kariyerim ilerdikçe daha çok farkına varacağımdan eminim. Eğitim yönteminin grup çalışması ağırlıklı olması, eğitmenleri geçmiş tecrübelerinden yola çıkarak verdikleri örnekler ile olguların daha anlaşılabilir kılınması eğitimin hem öğretici hem de keyifli olmasını sağladı. Bu eğitim imkanını sağladıkları için İstanbul İnstitute'ye ve değerli hocalarıma teşekkürlerimi sunarım."

 • Elif Öztürk 2014-02-22
  Elif Öztürk

  "Merhaba, Katılmış olduğum eğitim, is hayatımda tamamlayıcı rol oynadı. Eğitmenimizin tecrübesi ve iş hayatından vermiş olduğu örneklerle konuları hem teorik hem de pratik bir şekilde öğrenmemize, aynı zamanda kendi iş hayatımızdan da benzer durumlarla karşılaşmış olduğumuzu farketmemize olanak sağladı. Grup çalışmaları ayrıca ekip olarak proje yapmanın önemini gösterdi. Bu nedenlerle böyle bir eğitimi almaktan mutluyum."

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.