KATILIMCI YORUMLARI
İş Analizi Metodolojisi, Modelleme Teknikleri ve Test Yönetimi Sertifika Programı - IIBA® (Uzaktan Eğitim)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (13) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • MEHMET ÖZKAN 2022-11-12
  MEHMET ÖZKAN

  Eğitimden çok memnun kaldım, sadece konu ile sınırlı kalınmamış ve değerli Yusuf Ömer Beyin mesleki tecrübeleri de eğitimin içerisinde çokça paylaşılmaktadır. Gerçek örnekler ile iş hayatının bir simülasyonu da eğitim süresince yapılıyor. En başından bir proje olarak eğitim sıfırdan başlayarak kademe kademe oluşturuluyor. Anlaşılır ve güncel örneklerle de desteklenmiş eğitim içeriği.

 • TUĞBA TOSUN 2022-05-14
  TUĞBA TOSUN

  Sevgili hocama ilgisi ve özverisi için teşekkür ederim. Sıfırdan başlayan biri olarak verimli bir program geçirdim. İletmiş olduğu yardımcı kaynaklardan da bundan sonraki süreçlerde faydalanacağımızdan eminim.

 • EMİNE AKMAN 2022-02-05
  EMİNE AKMAN

  Yusuf Ömer Güldez Bey\'in yürüttüğü \"İş Analizi Metodolojisi, Modelleme Teknikleri ve Test Yönetimi Sertifika Programı\"nın Şubat-2022 dönemi katılımcılarından biri olarak eğitimin öne çıkan özelliklerini şöyle sıralamak isterim: Öncelikle eğitimin sistematik bir kurgusu var. Takip edilen ana kitap da aynı özellikte ve kapsamlı hazırlanmış. Yardımcı dokümanlar oldukça zengin. Bunun yanı sıra, Ömer Bey\'in tecrübesi ve piyasa hakimiyeti fazla. Kendisi de iş hayatında bizzat eğitim konusu yaklaşım ve teknikleri kullanmış ve faydalarını yakından gözlemlemiş birisi olarak bir yandan temel ilkelerle işin felsefesini aktarıyor bir yandan kitabi değil yaşanmış, çarpıcı örnekler veriyor. Ödev gruplarına dağıtıp eğitim boyunca üzerinden baştan sona metodolojiyi ve modelleme tekniklerini uygulattığı egzersiz konuları ise danışmanlık yaptığı firmaların izniyle paylaştığı gerçek vakalar. Vurgulanması gereken bir diğer konu da Ömer bey\'in özverili yaklaşımı. Katılımcıların konuyu anlamasını çok önemsiyor ve gerek gördüğünde ders saatini uzatarak ya da ek ders düzenleyerek konuyu tekrar ediyor, derinleştiriyor, örnekleri arttırıyor. Herşeyin hızlandığı günümüzde 6 haftalık eğitim insanların gözünü korkutuyor olabilir ancak verilen zamana kesinlikle değer; üstelik bunu 3 çocuk annesi ve çalışan biri olarak söylüyorum :) İş analistliği yapan ya da yapacak olan herkese bu eğitimi tavsiye ederim.

 • HALİL İBRAHİM YEŞİL

  İlgi, alaka, destekleri için Merve Hanım\'a, İbrahim Bey\'e ve tabi ki Yusuf Ömer Hoca\'ya çok teşekkürler.

 • ŞEVVAL MANO 2021-09-04
  ŞEVVAL MANO

  Gerçek hayatta karşımıza çıkabilecek senaryolar ve örnekleri de öğrenerek tamamladığımız bir eğitim oldu. Yusuf Ömer Güldez hocamıza bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaştığı için çok teşekkür ederim.

 • KÜBRA NAZLI CANTÜRK

  Çok memnun kaldığım ve verim aldığım bir eğitim oldu. Özellikle Yusuf Hocamıza emeği ve çabası için teşekkür ederim.

 • MUHARREM MERT KIRMIZIGÜL

  Yusuf Ömer Güldez Hoca bu işe yıllarını vermiş. Konulara ait örnekleri ve daha önceye ait deneyimleri gerçekten çok kıymetli. Eğitime katılmayı düşünen kişiler için tavsiyem daha fazla düşünmeden dahil olmalarıdır. Ayrıca eğitim içerik olarak çok dolu. Hatta o kadar dolu ki bu eğitim içerisinden alt eğitimler dahi çıkarılabilir.

 • CANER AYDIN 2021-03-20
  CANER AYDIN

  Hocamız bu işin Türkiye\'deki en önemli temsilcilerinden biri bilgi ve donanımı aynı zamanda iyi niyeti sayesinde çok şey kattı bize sürecin yönetimi için Istanbul Institute ekibine ayrıca teşekkürlerimi sunarım

 • YUSUF EMRE ERMİŞ 2021-01-30
  YUSUF EMRE ERMİŞ

  Eğitmenimiz harika bir insan ve harika bir öğretmen kesinlikle katıldığım en verimli eğitimlerden biriydi.

 • MURAT BOZKURT 2020-12-12
  MURAT BOZKURT

  Yusuf Hoca çok iyi bir öğretmen ve oldukça kibar, naif bir beyefendi. Çok dolu bir insan. Ondan eğitim aldığım için gerçekten mutluyum. Fazla söz hakkı alıp konuşmadım, fakat eğitimlerde hiç sıkılmadım sayesinde. Çok başarılıydı.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.