KATILIMCI YORUMLARI
Kalite Yöneticiliği Sertifika Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (18) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

Kalite Yönetimi/Yöneticiliği Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • BURÇAK BURÇİN ONAT

  Başta Pınar Alpacar olmak üzere Selin Alpergün ve Evin Alagöz hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Farkındalığımı arttıran iyi bir eğitim iyi bir deneyim oldu. Kesinlikle doğru yerde doğru egitmenlerden bilgi edinmiş oldum. Her yeni bir eğitim ihtiyacımda yine burada olabilmeyi ümit ediyorum.

 • KÜBRA EKER 2022-10-08
  KÜBRA EKER

  Eğitimden çok memnun kaldım. Pınar hocamız sayesinde çok keyifli ve verimli bir eğitim geçirdik, anlatımıyla örnekleriyle konuyu çok rahat bir şekilde kavramamızı sağladı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • EBRU MANKAN 2022-10-08
  EBRU MANKAN

  Bu dersi sadece Pınar Alpacar hocamız vermeli bence .çok mükemmel ve dinamik bir anlatımı var .destek olarakta evin hoca mükemmel bir ikili .onun sayesinde hayata ve olaylara bakış açım değişti .teşekkür ediyorum iyiki bu eğitime katılmıştım .önce çok kaygı duymuştum .ancak özgüvenini yerine getirdi .bence tüm derslere baştan sona pınar hoca girmeli .onu gördükten sonra insan başkasından asla ders almak istemez .bilgiyi pratik ve anlaşılır veriyor prosedüre bogmuyor çok akıcı çok zeki çok duyarlı insan psikolojisi den çok iyi anlıyor .derse katılımı ve takip etmeyi dinletmeyi çok iyi başarıyor .konusunda duayen ismi özel yasamiylada bagdastirmis örnek insanlardan biri .ondan sonra o kadar hoca izledim you tube de sosyal medyada falan onun gibisi yok .tarihte iz bırakanlar sayfasında bugün ve her daim kim deseler Onar Alpacar derim .uzun zamandır ozellikle iş hayatımda bana böyle örnek olabilecek ..yaptığı işi ve kendini sevmeyi öğreten aynı zamanda saygı duyabildigim tek insan kendisi .çok teşekkürler pınar hocam ...sizi ve kedileri izi çok seviyorum .

 • SEVGİ GÜRCÜ 2022-10-08
  SEVGİ GÜRCÜ

  Eğitimdeki tüm katkıyı Pınar Alpacar hocamızdan aldığımı belirtmek isterim. Kendisine katkılarından dolayı sonsuz teşekkür ederim. Tüm samimiyetimle belirtmek istediğim bir konu var. Eğer Pınar Hocam olmasaydı belki eğitimi yarıda bırakıp gidebilirdim. Kendisi çok çalışkan ve çok bilgili biri. Eğitimdeki tüm katılımcılara aynı sıcaklık ve sevecenlikle yaklaşması, herkesi eğitime dahil etmesi, uyanamamış halimizle katıldığımız eğitimlerde bile hayatın içinden vermiş olduğu örneklerle bizleri hemen kendimize getiren, sormuş olduğumuz her soruya net cevaplar veren, zamanı çok verimli kullanan gibi gibi daha sayamadığım bir çok özellik kendisinde:) Avukatımız evin hanımı da es geçmek istemem kendisi de eğitim boyunca bizlere tüm desteği sağlamıştır. Son olarak İbrahim Ergin:) eğitim esnasındaki bilgilendirmeleri için çok teşekkür ediyorum.

 • ÖZLEM AYDAÇ 2021-04-03
  ÖZLEM AYDAÇ

  Eğitim çok yararlı ve yeterli seviyedeydi. Tüm eğitmenlerimize çok teşekkür ediyorum.

 • GÜLSÜM ÇİFÇİ 2020-12-12
  GÜLSÜM ÇİFÇİ

  GÜZEL BİR EĞİTİMDİ. EĞİTİMCİLERE TEŞEKKÜRLER.

 • CEMİLE ŞEN 2020-02-22
  CEMİLE ŞEN

  Eğitim kadrosu müthiş başarılı. Hocalarıma tek tek bana katkılarından dolayı teşekkür ederim.

 • TOLGAHAN BOZDAĞ 2020-01-04
  TOLGAHAN BOZDAĞ

  Alanında uzman eğitmenler sayesinde kalite hakkında beklediğimden çok daha fazla bilgiye sahip oldum.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

 • ÖZGE ERDEM 2018-10-20
  ÖZGE ERDEM

  Eğitim veren hocalarınızdan çok memnun kaldım.

 • LEYLA ÜSTÜN 2018-03-10
  LEYLA ÜSTÜN

  Çok memnun kaldim

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.