KATILIMCI YORUMLARI
Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı
Galatasaray Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (8) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • İREM ÇETİN 2016-04-09
  İREM ÇETİN

  Hocalarımızın her biri çok değerli. Onlardan ders almak kadar onları tanımak da çok değerli. Bu programın, kurumsal iletişimi profesyonel iş hayatında meslek edinmiş kişilere perspektif katacağına inanıyorum. Pratik bilgilerimizi-tecrübelerimizi akademik bilgi ile desteklememizi sağladı. Önerim; kitapçıklarda paylaşılan slayt bilgilerin biraz daha açıklayıcı, daha sonra tekrar göz atmak istediğimizde anlamlı bilgiler olarak hatırlanmasına yardımcı olacak cümleler halinde tekrar düzenlenmesi olabilir. Bu alanda hiç bilgisi olmayan ve yüksek lisans yapmayı düşünen katılımcılar için de bu -sıkıştırılmış program- geçiş için faydalı olacaktır.

 • BURCU ARCA 2016-04-09
  BURCU ARCA

  Galatasaray Üniversitesi\'nin kıymetli hocalarından ders almak, deneyimlerini ve birikimlerini paylaşmak gerçekten inanılmaz bir deneyimdi...

 • IRMAK ÖNGÜ 2015-10-17
  IRMAK ÖNGÜ

  Programı çok faydalı buldum. Galatasaray Üniversitesi öğretim kadrosundan eğitim almak büyük bir ayrıcalıktı. Bu kadar kısa süre içerisinde oldukça donanıma sahip olduğumu ve çok şey öğrendiğimi düşünüyorum. Ayrıca, sınav günü olan 12 Aralık'ta işte olmam gerektiği için sınava katılamadım. Hem Galatasaray Üniversitesi hem de Istanbul Institute ekibi bu konuda büyük bir anlayış göstererek ve kolaylık sağlayarak mazaret sınavı yapmayı kabul ettiler. Bu anlamda da ayrıca teşekkür etmek isterim.

 • CEREN ERGENECOŞAR 2015-10-17
  CEREN ERGENECOŞAR

  Derslerimizde bizlere eğitime gelen hocaların hemen hepsinden pek memnun kaldım. Ancak ders saatlerinin 1 güne sıkıştırılmış olmasından dolayı hem \"yetiştirme\" kaygısı hem de \"neyi ne kadar anlatmalı\" kaygısı vardı. Hepsi çok değerli hocalar olmasına rağmen bu nedenden dolayı çok daha faydalı ve verimli olabilecek olan dersler ne yazık ki yetersiz kaldı.

 • MELİS ÖZER KENCE 2015-02-21
  MELİS ÖZER KENCE

  Genel olarak eğitmenlerden ve eğitimden memnunum. Çok değerli hocalardan çok önemli bilgiler öğrendik. Kendilerine teşekkür ediyorum. Ancak; birkaç derste konuların üzerinden çok üstünkörü geçildi. Bazı dersler toparlanıp diğer bir dersin içine yedirilebilecek iken vakit kaybı hissettirdi. Diğer bazı derslerde de konuların üzerinden çok hızlı geçildi.

 • AYÇA ÖZDEMİR 2014-10-25
  AYÇA ÖZDEMİR

  Merhaba, öncelikle hocalarımıza ve bu kursu düzenlemekte emegi gecen, Cumartesi ve Pazar gününü bizimle orada geciren arkadaslara, kısaca herkese tesekkür ederim. Benim için; hiç bir bilgim ve fikrimin olmadıgı bir alanda, kısa zamanda güzel bilgiler edindim ve bir farkındalık kazandım. Hocaların zengin örnekleri ile renklendirdikleri konular, önerileri, deneyimleri benim için önemli idi. Ayrıca 2 hocamız haric hepsini dinamik yapıları ve sınıfın enerjisinin düşmesine müsade etmeyen tempoları nefisti, anlamamıza cok katkısı oldugunu söylemeliyim. İki hocamızın da belki o gün onların günü degildi, bilemiyorum; şikayetim digerlerinin enerjisini o derslerde bulamamak ve notlarını sadece okur gibi anlatmaları o günler hepimizin şikayet ettigi bir nokta oldu :(. Teknik olarak yasanan sıkıntı kursu olumsuz etkiledi. Bunun da bir sonraki kursa yasanmaması yapılan işin kalitesi acısından daha güzel olacaktır diye düşünüyorum (projektör sıkıntısı). Bazı hocalarımızın notlarında kaymalar vardı, Ör Feyza Hanım, sonra notları istedim ama bana iletilemeyecegi söylendi. Yani en azından ilgili sayfalar düzeltilerek paylasılabilirdi. Hocalarımızın ders başlangıc ve bitiş saatlerinde ki dikkatlerini de önemsedim ve tesekkür ederim. Benim ilerisi icin ricam; eger bir mail grubu olusturulabilinirse veya kendi WEB sayfanızda \'\' Kurumsal İletişim \'\' baslıgı altına giren konularda yenilikler, yayınlar vs degişimler paylaşılabilmesi güzel olur ve bizi de hem motive eder hem de bagımızın kopmamasına neden olur diye düşünüyorum. her iki tarafında birbiri ile paylaşabilecegi tecrübesi ve bir cok alanı vardır diye düşünüyorum. Tekrar tesekkür ederim... Bu alanda ve baska alanlarda kurslarınızın devamını dilerim...

 • ZEHRA GÖKYİĞİT 2014-10-25
  ZEHRA GÖKYİĞİT

  Genel olarak eğitici bir programdı.. Eğitim süresi boyunca yaşadığımız en büyük problem projeksiyon makinemizin sürekli arıza çıkarması olsa da bu sorunları büyütmemizi engelleyen tecrübeli bir eğitimci kadrosuna sahiptik. Eğlenceli ve zengin konu anlatımları sayesinde sıkıntılar keyfiyete dönüştü :) Istanbul İnstitute olarak tarafınızdan bu tip küçük sorunların daha hızlı ve pratik bir şekilde çözüme kavuşturulması tavsiyelerimi sunarım.

 • MELİS ERDEM 2014-10-25
  MELİS ERDEM

  Eğitimin kendi gelişimim adına güzel geçtiğini düşünüyorum ancak firmanızın program yaparken önceden belli olan tarihlere bizim ulaşımımız açısından çok iyi değerlendirilmediği kanaatindeyim. Avrasya Maratonu\'nun tarihi ve kendi sınav günümüzdeki açıköğretim sınavı tarihlerinin çakışması ulaşım açısından bize sıkıntı yaratmıştır. Bunun dışında bu güzel eğitime olanak sağladığınız için çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.