KATILIMCI YORUMLARI
Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programı
Galatasaray Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (20) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • EMİRHAN ARSLAN 2016-04-02
  EMİRHAN ARSLAN

  Eğitimciler gerçekten alanlarındaki en uzman kişiler. Sadece akademik anlamda değil sektörel tecrübelerini de paylaşmaları programın en güzel yanı.

 • ERTÜRK ÖZBEY 2015-10-03
  ERTÜRK ÖZBEY

  Konusunda üst düzey yetkinliğe sahip, sektör tecrübesi bulunan eğitmenlerle gerçekleşen eğitimi gerçekten çok faydalı bulduğumu söyleyebilirim. Ama bazı hocaların konularının süreleri 2 gün olarak verilse daha faydalı olurdu.

 • ECE ISIRGAN 2015-04-11
  ECE ISIRGAN

  Aldığımız eğitim programı gayet verimliydi. Tüm hocalarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.

 • HÜSEYİN TEPEARASI 2015-04-11
  HÜSEYİN TEPEARASI

  Eğitim aldığım GSU Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi eğitiminden,çok değerli hocalarımızdan,Galatasaray Üniversitesi mekanından çok memnun kaldım.Eğitim, bana bakış açımı değiştirmemi Lojistik konusunda daha çok bilgi sahibi olmamı ve öğreneceğim daha konular olduğunu gösterdi.Emeği geçen başta değerli hocalarıma ve ekibine çok teşekkür ederim.

 • TUĞÇE GÜVEN 2015-04-11
  TUĞÇE GÜVEN

  Eğitimden çok memnun kaldım. Sektöründe ve alanında uzman çok değerli hocalarımızdan dersler aldık. Konuya hakimiyetleri ve yaklaşımları gerçekten çok iyiydi. Ezbere dayalı bir eğitim sürecinden çok ,vakalar üzerinden konuları işlememiz çok yardımcı oldu. Birbirini tekrar eden birkaç konu anlatımları ve vakaların sıklıkla perakende sektörü üzerinden işlenmesi dışında herşey çok güzeldi. Emeği geçen herkese teşekkürler :)

 • RAHİME HANDE KÜLEKÇİ

  Öncelikle eğitimi düzenleyen İstanbul institute, eğitimin gerçekleştiği Galatasaray Üniversitesi'ne ve değerli hocalarımıza bize kattıkları bilgilerden ötürü teşekkür ederim. Eğitim, sektörde çalışan ve belli bir birikim düzeyine ulaşmış profesyoneller için gerçekten bir adım daha öteye götüren ve kişiyi analiz etmeye yönlendiren dolu dolu bir eğitimdi. Bu anlamda eğitimin verimli bir şekilde ve tüm katılımcılara katkı sağlayarak ilerlediğini söylemek istiyorum. Derslerin katılımcılarla birlikte proaktif bir şekilde ilerlemesi ve deneyimlerin aktarılması anlamında da tüm katılımcılara toplam fayda sağladığı görüşündeyim. Eğitmenler akademik kökenli olmalarının yanısıra sektördeki deneyimleri sebebiyle de eğitimin hem teorik hem de pratik anlamda daha iyi geçmesini sağladılar bu sebeple de benzer eğitimlerden önemli derecede sıyrıldığını düşünüyorum. Bu eğitime katılmayı düşünen kişilerin bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ederim.

 • AYŞE HABİBE ÇELİK

  2015-02-21 tarihli GSU Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programına katılmakla kendim,kariyerim ve uzmanlığım için çok doğru bir karar verdiğimi göruyorum . Harika eğitmenler ve donanımlı katılımcılar sayesinde çok keyifli ve cok dolu 6 hafta geçirdim . Tüm aldığım bu eğitimlerin kesinlikle çok faydalı olacağını düşünüyorum. Bu programın kurucuları , eğitmenleri ve katılımcılarına tek tek teşekkür ediyorum .

 • MESUT KAPDAĞ 2015-02-21
  MESUT KAPDAĞ

  Genel olarak güzel bir eğitim,danismanlarin hepsi değerli kişiler ve bu eğitimin farkli bir bakis açısı kazandırıyor şahsım adina bunu net şekilde hissettim. iş hayatima katkısıni ise zamanla göreceğim. Bunun disinda egitim icerigi ile eklemek istediğim bir durum var içerik yeterli ancak aktaran kişilerin icerigi sunuş şekline göre egitim gunleri biraz daha esnetilebilir diye düşünüyorum. Tüm hocalarimiza ve bize yardımcı olan İstanbul institute çalışanlarına teşekkür ederim

 • ALİ ERDAL BADUR 2014-11-29
  ALİ ERDAL BADUR

  Program genel anlamda benim açımdan verimli, olumlu bir şekilde sonuçlanmıştır. Gerek Gülçin Hoca, gerek Orhan Hoca gerekse de Halefşan Hoca'nın eğitimleri süperdi.

 • ORHAN ÇIBIKKOL 2014-11-29
  ORHAN ÇIBIKKOL

  İçerik olarak ve eğitmen kadrosu olarak çok iyi bir eğitimdi. Bundan sonrası için daha dar kapsamlı ve uzmanlaşmaya yönelik eğitimler düzenlenmesini bekliyoruz. Saygılarımla

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.