KATILIMCI YORUMLARI
Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programı
Galatasaray Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (20) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • BEGÜM DİNDAR KUTLU

  Eğitim genel anlamda çok başarılı. Eğitmenlerin kalitesi tartışılmaz. Ancak; her konudan sonra bir vaka anlatılması ve o vakanın konuyla örtüşen kısımlarının analiz edilmesi daha etkili olacaktır diye düşünüyorum. Bu şekilde teorik bilgilere ağırlık verilmiş oluyor; ama iş hayatında teoriden çok pratik önemli. Bununla beraber eğitmenlerin dokümanlarının tekrara bindiği bazı noktalar var. Daha koordineli olunabilir.

 • BİLAL BALDAZ 2014-09-13
  BİLAL BALDAZ

  Mesleki olarak "Bugün hangi konumdayım gelecekte nerede olmak istiyorum" un muhasebesini yaptıktan sonra ihtiyacım olan nedir ? eksiklerim nedir ? geliştirmem gereken yönlerim nedir? sorularının cevabına karşılık olarak Nokta atışı yaptım ve GSÜSEM Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programına kayıt oldum. Kariyerime önemli bir katkıda bulundum.

 • BURCU UYAR 2014-09-13
  BURCU UYAR

  Bazı derslerin algılanması için bir gün asla yeterli ommuyor (ör:yatırım kararları) onlarca formülün birkaç saatte algılanması ve genel bir fikr sahibi olmak oldukça zor. Amaçlarımız arasında genel bir vizyon kazanmak olduğu için. Gülçin Hanım'ın dersi nasıl iki gün oldu ise Halefşan Bey ve Mehmet Bey'in dersleri de birden fazla gün olsa şahsen çok daha fazla faydalanabilirdim. Lojistik ve tedarik zinciri ile bağlantılı olarak biraz ithalat ve ihracat konuşarını ve genel kavramlarını öğrenmeyi arzu ederdim

 • UFUK YILMAZ 2014-09-13
  UFUK YILMAZ

  Merhaba, Eğitmenlerin kalitesi gerçekten çok fazlaydı.Hepsi birbirinden kıymetliydi ve konularına fazlasıyla hakimdiler. Eğitime katılmaktan dolayı çok mutluyum. Sadece bazı derslerin konuların 1 güne sığdırlılmak zorunda olması, eğitmenleri ve bizi zorladı.Özellikle sayısal ağırlıklı 2 dersin içerikleri daha güncel hale getirilebilir. Vaka inceleme konulu dersler yerine vakaların öğenciler tarafından oluşturulması daha sağlıklı olabilir. Herşey için çok teşekkürler..

 • ZEKİ ALİ BİLLİSOY

  Benim için çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum , alanlarında uzman , çok değerli Eğitmenlerle ile tanışmak , eğitim almak programın en büyük artısıdır , böyle güzel bir program hazırlayarak bizlere katılma imkanı sunan Eğitmenlerimize , Galatasaray Üniversitesine ve İstanbul Enstitüsüne teşekkür ediyor , saygılar sunuyorum.

 • Cengiz Özdemir 2014-04-19
  Cengiz Özdemir

  "Şu an çalışmış olduğum firmamda Lojistik ve Tedarik Zinciri departmanı, yeni bir yapılanma içine son bir yıldır girdi.Bu eğitim ile birlikte süreçler tarafımca daha anlaşır hale geldi.Ve eğitimde yapılan vaka analizleriyle tam bir örtüşme sağladı.Günümüz iş dünyasında firmalar için Tedarik Zincirinin önemi açık ve nettir.Bu tarzda eğitimlerin,ilgili konuda çalışacak arkadaşlar için çok etkili olacağını düşünüyorum. Ayrıca eğitim sürecinde bizimle bilgilerini ve tecrübelerini paylaşan eğitmenlere ve eğitimin verimliğini artıran katılımcı arkadaşlara teşekkür ederim. Saygılarımla."

 • Seymen Çıray 2014-04-19
  Seymen Çıray

  Kişisel gelişimim adına çok değerli bir eğitim olduğunu belirtir ayrıca kariyerimde pozitif anlamda değişiklik yapma şansını yakalamış bulunmaktayım. Eğitmenlerinizin konularına hakim olması ve tecrübeleriyle birlikte bizlere aktarması benim açımdan son derece verimliydi. Bizlere bu fırsatı yarattığınız için sizlere ve eğitmenlerinize saygılarımı sunar, teşekkür ederim.

 • Emel Çetiner 2013-11-16
  Emel Çetiner

  "Programı tamamlamak teorik olarak süreçleri ve tanımları anlamam da oldukça faydalı oldu. Ayrıca teorinin yanı sıra program içeriğinde derslerde öğrendiklerimi iş hayatımda zaman zaman karşıma çıkıyor ve kavramsal olarak bana yardımcı oluyor. Hem katılımcı profili hem de eğitmenlerin tecrübesine baktığımda bu eğitime katıldığım için mutluyum."

 • Burak Çakırcı 2013-03-02
  Burak Çakırcı

  "Bu programı tamamladıktan sonra profesyonel iş hayatında iş arama sürecim daha verimli geçti ve kısa sürede Uluslar arası bir firmada Tedarik Zinciri, Lojistik ve Satın alma Müdürü olarak göreve başladım. Bir seneden fazladır çalıştığım şirkette, edindiğim bilgilerle firmaya birçok yenilikler ve düzenlemeler getirdim. Uluslar arası ve lider firmalardan gelen Katılımcılarla güzel arkadaşlıklar ve çalışmalar inşa ettik. Piyasanın, lider firmaların ve Eğitim birimlerinin üst seviyelerinde olan eğitimcilerimizle de yararlı, eğlenceli, bol örnekli, kısa ama dolu dolu bir eğitim süreci geçirdik. Bu projede emeği geçen herkese çok teşekkür ederim."

 • Gülşah Altıntoprak

  "Merhaba, 2012 tarihinde Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programına katıldım.eğitim süresinde ve sonrasında almış olduğum bilgiler iş süreçlerinde kendimi geliştirmeme ve görev aldığım projelerin başarılı sonuçlanmasına sebep olmuştur. Eğitmenlerimiz oldukça seçkin ve ilgili kişilerdi. Eğitimim süresince emeği geçen herkese sizlerin nezdinde teşekkür etmek isterim."

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.