KATILIMCI YORUMLARI
Personel Özlük İşleri ve Bordrolama Eğitim Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (68) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • SEYİD ULUÇAY 2020-02-29
  SEYİD ULUÇAY

  Bildiklerimizin doğruluğunu teyit ettiğimiz varsa hatalarımızı görebildiğimiz faydalı bir eğitim süreci olmuştur. Özkan Bey eğitim süresi boyunca tüm sorulanlara içtenlikle cevaplamış, tecrübelerini tarafımıza aktarmıştır. Kendisine nezaketi için de ayrıca teşekkür ederiz. Dağıtılan dökümanlar yeterliydi. Herkese tavsiye edebileceğimiz özlük işleri ve bordrolama eğitimidir.

 • İLHAN METİN 2020-02-29
  İLHAN METİN

  Eğitimde bulunan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak, verilen hizmetin fayda maliyetini ölçtüğümde; kesilikle öğrenilen bilgi, paylaşılan tecrübe için alınan ücret \'\'bedava\'\', hatta sanki \'hayrat\'\' için yapılmış diyebilirim. :)

 • MÜGE KORKMAZ 2020-02-01
  MÜGE KORKMAZ

  Eğitim verimli ve yeterliydi. Özellikle Özkan Başak hocanın bu duruma katkısı çok büyük. Tecrübesi ve samimiyeti ile değerini hissettirdi.

 • MELİKE KANSIZ 2019-10-19
  MELİKE KANSIZ

  Eğitim ve süreç çok iyiydi.

 • EMİNE ÇAĞRIOĞLU 2019-04-13
  EMİNE ÇAĞRIOĞLU

  katıldığım eğitimler arasında, en yalın en sade anlatımıyla,en iyi bilgilendirmeyi aldığımı düşünüyorum, Faydalı bir o kadar da farkındalık yaratan eğitim oldu.teşekkür eder kolaylıklar dilerim,

 • OSMAN YIRTICI 2019-02-09
  OSMAN YIRTICI

  Geri Bildirim: - Sandalyeler çok rahatsız ediciydi bel fıtığı olan bir kişi olarak gün içerisinde ve sonunda fazlasıyla rahatsız olduğumu bilmenizi isterim. - Yazı tahtasının altındaki klimaydı sanırım çıkarttığı ses dikkat dağıtıyor. Özkan bey kapatmak istedi ancak kumandasını bulamadı - Bu alanda ve kurumunuzdan ilk defa eğitim aldım ancak eğitmeninin bilgi birikimi, iletişimi, tecrübesi, iyi niyeti ve en önemlisi insancıl insan odak olması benim için çok değerliydi. Kendisine çok teşekkür ederim. - Eğitim öncesi süreçte her konuda destek veren Merve Yılmaz hanım\'a teşekkür ederim. - Eğitim süresi boyunca yapmış olduğunuz ikramlar için teşekkür ederim.

 • YÜKSEL GÜLEÇ 2018-11-03
  YÜKSEL GÜLEÇ

  İnce ayrıntılar ile güzel hazırlanmış ve iyi bir eğitim programı. Eğitmenimizin de konusundaki engin tecrübe ve birikimleri ile kendime yeni bilgiler kattığım ve güncellemeler yaptığım çok güzel bir eğitim oldu.

 • DAMLA KAYNAK 2018-09-22
  DAMLA KAYNAK

  Eğitim beklentilerimi tam olarak karşıladı. Özkan Başak alanına oldukça hakim ve yetkin bir eğitimci. Özlük işleri ve bordro konusunda bilgilenmek isteyen her seviyede uygulamacının Özkan Bey\'in eğitimine katılmasını öneririm.

 • MUHAMMET ÖMER AKBULUT

  Personel Özlük İşleri ve Bordrolama Sertifika Programı eğitmeni bana göre oldukça bilgili, donanımlı, dersi örneklerle destekleyen ve anlatan, anlayışlı, ılımlı, katılımcılara her türlü yardımı, desteği sağlayan, insan ilişkileri iyi bir insan. Dersini sıkılmadan dinledim. Eğitime yazılacak olan kişilere tavsiye ederim.

 • EYÜP HENDEN 2018-01-06
  EYÜP HENDEN

  Eğitmeni canı gönülden kutluyorum.Çok sakin ve detaylandırıcı ve verdiği örnekler ile çok başarılı bir eğitmen

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2020 Her Hakkı Saklıdır.