KATILIMCI YORUMLARI
Personel Özlük İşleri ve Bordrolama Eğitim Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (74) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • DAMLASU UYUĞ 2021-11-20
  DAMLASU UYUĞ

  Sohbet havasında, gayet anlaşılabilir ve faydalı bir haftasonu geçirdik. Herkese teşekkürler.

 • EBRU DENİZ DÖKÜMCÜ

  Özkan beyin keyifli anlatımıyla sıkılmadan bir çok bilmediğim konu öğrendim bildiğim şeylerinde ayrıntılarını anlatımı gayet yalın ve akıcıydı sıkmadan verimli bir eğitim oldu benim için kendine tekrar teşekkür ederim

 • YELİZ HASRET 2021-04-10
  YELİZ HASRET

  Kendisi mesleğinin efsane isimlerinden bir tanesi. Gerek bilgisi, gerek davranışları, gerekse de anlatışı her şeyi harika. Çok keyifli ve verimli bir etkinlikti, emeği geçen herkese teşekkürler.

 • KÜBRA ŞEDİT ÇELİK

  böyle bir imkan sağladığınız için programın hazırlanmasından bitimine kadar emeği geçen tüm çalışanlarınıza çok teşekkür ederim. iletişime geçen tüm personelinize ilgisi ve alakası için ayrıca teşekkür ederim. uzaktan eğitimle çok bir verim alamayacağımı düşünürken Özkan Hocamın bilgisi, anlatımı, duyarlılığı sayesinde hiç bitmesini istemeyeceğimiz bir eğitim oldu.

 • İPEK ATALAY 2021-02-20
  İPEK ATALAY

  Özkan BAŞAK Hocam tam bu iş için biçilmiş kaftan olmuş bizlere 2 günlük eğitim süresine sığmayacak şekilde bilgilerini aktarmış olup sonrasındaki destek ve ilgisi, işine olan saygısı ve işini ne kadar sevdiğinin göstergesidir. iyiki bu eğitime katılmışım iyiki hayatımıza bişekilde dokunmuş özkan bey emeklerniz için teşekkür ederim

 • İSMAİL ERDEMİR 2020-12-26
  İSMAİL ERDEMİR

  Genelde bu tarz eğitimler uzun ve konulardan dolayı sıkıcı olmasına rağmen Özkan hoca bunu tersine çevirerek çok akıcı ve zevkli sunumu ile bizi dersten hiç koparmadı. Ayrıca eğitim sonrası verdiği destekler ile bizi yalnız bırakmadı. Sizin nezdinizde Özkan hocaya teşekkürlerimi iletiyorum. Çok güzel bir eğitimdi.

 • SEYİD ULUÇAY 2020-02-29
  SEYİD ULUÇAY

  Bildiklerimizin doğruluğunu teyit ettiğimiz varsa hatalarımızı görebildiğimiz faydalı bir eğitim süreci olmuştur. Özkan Bey eğitim süresi boyunca tüm sorulanlara içtenlikle cevaplamış, tecrübelerini tarafımıza aktarmıştır. Kendisine nezaketi için de ayrıca teşekkür ederiz. Dağıtılan dökümanlar yeterliydi. Herkese tavsiye edebileceğimiz özlük işleri ve bordrolama eğitimidir.

 • İLHAN METİN 2020-02-29
  İLHAN METİN

  Eğitimde bulunan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak, verilen hizmetin fayda maliyetini ölçtüğümde; kesilikle öğrenilen bilgi, paylaşılan tecrübe için alınan ücret \'\'bedava\'\', hatta sanki \'hayrat\'\' için yapılmış diyebilirim. :)

 • MÜGE KORKMAZ 2020-02-01
  MÜGE KORKMAZ

  Eğitim verimli ve yeterliydi. Özellikle Özkan Başak hocanın bu duruma katkısı çok büyük. Tecrübesi ve samimiyeti ile değerini hissettirdi.

 • MELİKE KANSIZ 2019-10-19
  MELİKE KANSIZ

  Eğitim ve süreç çok iyiydi.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.