KATILIMCI YORUMLARI
Personel Özlük İşleri ve Bordrolama Eğitim Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (68) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • Özlem Kavas 2014-04-20
  Özlem Kavas

  Personel özlük işleri,bordrolama ve sgk uygulamaları sürecinde eksik kaldığım tarafları bu eğitim programı sayesinde tamamladığımı düşünüyorum.Nezih bir ortamda nezih kişiler ile ve donanımlı eğitmeniniz sayesinde geçirdiğim 1 günlük eğitimden son derece memnun kaldım.Diğer alanlarda da eğitimlerinizden faydalanmak isterim. Herşey için teşekkürler..

 • Zeliha Dirgen 2014-04-20
  Zeliha Dirgen

  "Merhabalar, 2 yıldır yurtdışı patentli bir şirketin İnsan Kaynakları bölümünde çalışıyorum. Şu ana kadar edinmiş olduğum bilgilerime ek olarak sizden almış olduğum eğitim ile birimimde daha emin adımlarla ilerliyorum. Bana göre doğru bir eğitimde, eğitim süresinin önemli olması kadar Eğitmenin tecrübesi ve bilgisi ve bunu yansıtma tekniği de çok önemlidir. Bu yönden eğitmenimizin çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca verilen ek kitapçıklarda da her şey çok net ve kolay anlaşılır şekilde olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler."

 • Zeynep Seda Şengül

  "Katıldığım seminer benim için oldukça faydalı ve öğreticiydi. Eğitmenimizin kapsamlı açıklamalarıyla aldığım bilgi ve pratik çözümleri iş hayatına entegre etmem oldukça kolay ve uygulanabilir oldu. Bu seminerin benim için gayet verimli olduğunu söyleyebilirim. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim."

 • Zeynep Şahin Urcun 2014-04-20
  Zeynep Şahin Urcun

  "Merhaba, 20 Nisanda katıldığım Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK Uygulamaları Sertifika Programı eğitiminizden gayet memnun kaldım, eğitmen Volkan hocamızın günlük ve güncel yaşanan olaylar üzerinden örnekler vererek anlatması daha da pekiştirdi.Bu programda bilmediklerimi öğrendiğim ve yanlış bildiklerimi düzeltme fırsatı verdiğiniz için Volkan hocaya ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. "

 • Ayşegül Acur 2014-03-09
  Ayşegül Acur

  "Merhaba Istanbul Institute ile tanışmam tamamen tesadüf eseri oldu. İnternette eğitimlere bakarken bir tanıtımına denk gelip bilgi almak için mail attım. Kısa bir süre de dönüş yapıldı. İlk etapta umarım iyi bir kurumdur, diye acabayla yaklaşımımı ilgileriyle ve iyi bir eğitimen kadrosuyla silip attılar. Sorduğum bütün sorulara kısa sürede dönüşler yapıldı. Personelin ilgisi ve sorduğum tüm sorulara kısa sürede dönüşlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kurumdan aldığım Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK Uygulamaları Sertifika Programı eğitimi oldukça verimli ve güzeldi. Aldığım ikinci eğitimdi ve devamı da olacak."

 • Ebru Nurman 2014-03-09
  Ebru Nurman

  "Mart 2014 te almış olduğum 1 günlük Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK Uygulamaları Sertifika Programı bana iş hayatımda kısmen ilgilendiğim ama pek fazla bilgi sahibi olmadığım bir konuda yeni ufuklar açtı. Eğitmen ve konu anlatımları açısından herkesin bilgi seviyesi eşit olmamasına rağmen gayet anlaşılır ve netti. Bu eğitimi aldığım dönemde işsizlik sürecinde olduğum için özgeçmişime de eklediğim bu sertifikanın iş görüşmelerine davet edilmemde büyük oranda etkisi olduğunu düşünüyorum. Eğitim süresinin 2 güne yayılarak teorik ve pratik bilgilerin daha fazla verilmesinin uygun olacağını düşünüyorum. Eğitmenimize de ayrıca teşekkür ederim. "

 • Emine Duçe 2014-03-09
  Emine Duçe

  "9 Mart 2014 tarihinde katılmış olduğum Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK Uygulamaları Sertifika Programı beklentimin çok üstünde gerçekleşmiştir. Gerek hocamız gerekse eğitimi aldığımız yerden oldukça memnun kaldığımı belirtmek isterim. Ayrıca katılımcı profili ve eğitimcinin deneyimli,pozitif ve özgün anlatımıyla gün sonunda manuel olarak bordro hesaplayabiliyordum. Bence aldığım eğitim amacına hizmet etmişti. Eğitiminize katılmış olmaktan ve faydasını görmekten ziyadesiyle memnunum. Teşekkür ederim."

 • Hatice Yalçın 2014-02-09
  Hatice Yalçın

  "Personel özlük işleri, bordrolama ve sgk uygulamaları içerikli düzenlediğiniz program insan kaynakları konusunda bilinçlenmemi sağladı, eğitimde öğrendiğim bilgileri iş hayatımda da kullanıyorum, sizlerin sayesinde seçkin bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Bizlere Kendimizi geliştirme fırsatı verip eğitimleriniz ile desteklediğiniz için çok teşekkür ederim."

 • Mustafa Aydın 2014-02-09
  Mustafa Aydın

  "Merhaba, Eğitim kusursuzdu. Başarılar diliyorum."

 • Ozan Işıklı 2014-02-09
  Ozan Işıklı

  Verilen eğitim, içerik ve kalite açısından gayet güzeldi. Üniversiteden daha yeni çıkıp da iş hayatına girecek olan bir kişiye anlatır gibi güzel örnekler verildi. Her şey sıfırdan başladı ve en karmaşık hale kadar örneklendi. Bu şekilde örnekler işin mantığını kavrayabilmemiz açısından çok işe yaradı. Eğitimci de bu işi yıllarca yapmış ve işinde başarılı bir kişi. Her şey için teşekkürler.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2020 Her Hakkı Saklıdır.