KATILIMCI YORUMLARI
Personel Özlük İşleri ve Bordrolama Eğitim Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (74) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • Ayşegül Acur 2014-03-09
  Ayşegül Acur

  "Merhaba Istanbul Institute ile tanışmam tamamen tesadüf eseri oldu. İnternette eğitimlere bakarken bir tanıtımına denk gelip bilgi almak için mail attım. Kısa bir süre de dönüş yapıldı. İlk etapta umarım iyi bir kurumdur, diye acabayla yaklaşımımı ilgileriyle ve iyi bir eğitimen kadrosuyla silip attılar. Sorduğum bütün sorulara kısa sürede dönüşler yapıldı. Personelin ilgisi ve sorduğum tüm sorulara kısa sürede dönüşlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kurumdan aldığım Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK Uygulamaları Sertifika Programı eğitimi oldukça verimli ve güzeldi. Aldığım ikinci eğitimdi ve devamı da olacak."

 • Ebru Nurman 2014-03-09
  Ebru Nurman

  "Mart 2014 te almış olduğum 1 günlük Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK Uygulamaları Sertifika Programı bana iş hayatımda kısmen ilgilendiğim ama pek fazla bilgi sahibi olmadığım bir konuda yeni ufuklar açtı. Eğitmen ve konu anlatımları açısından herkesin bilgi seviyesi eşit olmamasına rağmen gayet anlaşılır ve netti. Bu eğitimi aldığım dönemde işsizlik sürecinde olduğum için özgeçmişime de eklediğim bu sertifikanın iş görüşmelerine davet edilmemde büyük oranda etkisi olduğunu düşünüyorum. Eğitim süresinin 2 güne yayılarak teorik ve pratik bilgilerin daha fazla verilmesinin uygun olacağını düşünüyorum. Eğitmenimize de ayrıca teşekkür ederim. "

 • Emine Duçe 2014-03-09
  Emine Duçe

  "9 Mart 2014 tarihinde katılmış olduğum Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK Uygulamaları Sertifika Programı beklentimin çok üstünde gerçekleşmiştir. Gerek hocamız gerekse eğitimi aldığımız yerden oldukça memnun kaldığımı belirtmek isterim. Ayrıca katılımcı profili ve eğitimcinin deneyimli,pozitif ve özgün anlatımıyla gün sonunda manuel olarak bordro hesaplayabiliyordum. Bence aldığım eğitim amacına hizmet etmişti. Eğitiminize katılmış olmaktan ve faydasını görmekten ziyadesiyle memnunum. Teşekkür ederim."

 • Hatice Yalçın 2014-02-09
  Hatice Yalçın

  "Personel özlük işleri, bordrolama ve sgk uygulamaları içerikli düzenlediğiniz program insan kaynakları konusunda bilinçlenmemi sağladı, eğitimde öğrendiğim bilgileri iş hayatımda da kullanıyorum, sizlerin sayesinde seçkin bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Bizlere Kendimizi geliştirme fırsatı verip eğitimleriniz ile desteklediğiniz için çok teşekkür ederim."

 • Mustafa Aydın 2014-02-09
  Mustafa Aydın

  "Merhaba, Eğitim kusursuzdu. Başarılar diliyorum."

 • Ozan Işıklı 2014-02-09
  Ozan Işıklı

  Verilen eğitim, içerik ve kalite açısından gayet güzeldi. Üniversiteden daha yeni çıkıp da iş hayatına girecek olan bir kişiye anlatır gibi güzel örnekler verildi. Her şey sıfırdan başladı ve en karmaşık hale kadar örneklendi. Bu şekilde örnekler işin mantığını kavrayabilmemiz açısından çok işe yaradı. Eğitimci de bu işi yıllarca yapmış ve işinde başarılı bir kişi. Her şey için teşekkürler.

 • Pelin Ermergen 2014-02-09
  Pelin Ermergen

  "9 Şubat 2014 tarihinde katılmış olduğum Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK Uygulamaları Eğitimi sayesinde; iş hayatımız için oldukça önem arz eden, kişisel haklarımızı bilmemiz ve savunmamız konusunda bizlere yol gösterecek olan önemli bilgilere sahip oldum. Söz konusu eğitim 8 saat sürmesine karşın, oldukça verimli içeriklerle özetlenmişti. Eğitmenimizin; içeriğe, güncel mevzuata ve uygulamalara fazlasıyla hakim olması ve sektör tecrübelerini bizlerle paylaşması, eğitim içeriklerini bizlere aktarmasını kolaylaştırdı. Eğitim süresince birçok örnek uygulama çözdük. Almış olduğum eğitim sayesinde; maaş hesaplama, bordro inceleme, özlük hakları ve SGK uygulamaları ile ilgili konularda daha bilinçli ve bilgili olarak meslek hayatıma devam etmeye başladım. Bu eğlenceli ve verimli eğitim için Istanbul Institute ekibine çok teşekkür ederim."

 • Cem Hakkı Yavuz 2014-01-05
  Cem Hakkı Yavuz

  5 Ocak 2014 tarihinde katıldığım Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK Uygulamaları Sertifika Programı sonrasında piyasa ortamında iş ararken daha fazla işe müracaat etme şansım oluştu. Çok faydalı bir eğitim aldığımı düşünüyorum.

 • Dila Özdemir 2014-01-05
  Dila Özdemir

  "2008 yılından bu yana İnsan Kaynakları alanında farklı sektörlerde yöneticilik deneyimlerine sahibim. Almış olduğum akademik eğitim ve deneyimlerim daha çok İnsan Kaynaklarının İşe Alım, Mülakat Teknikleri, Performans ve Yönetim Sistemleri alanındaki konuları kapsıyordu. Eğer bir yönetici iseniz bulunduğunuz sektörün ve alanınızın tüm süreçlerini iyi biliyor olmanız gerekiyor. Özlük Birimini sağlıklı yönetebilmek ve her şeyden önemlisi geliştirebilmek için bu eğitime katılmaya karar verdim. Eğitimin yol gösterici bir eğitim olduğunu ve beklentilerimi karşıladığını belirterek, İstanbul İnstitute ekibine teşekkürlerimi iletiyorum."

 • Gizem Çetinok 2014-01-05
  Gizem Çetinok

  "Merhabalar, 2014 ocak ayinda aldigim bordroloma egitimiden oldukca memnun kaldim. Tum konulari derinlemesine inceledigimiz gibi bir cok konu uzerinde de pratik bilgiler de ogretildi. Meslek hayatima giris icin onemli bir temel oldu. "

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.