KATILIMCI YORUMLARI
BAU - Proje Yönetimi Sertifika Programı
(Hafta Sonu)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (76) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

Proje Yönetimi Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • SELÇUK BAKAR 2023-03-11
  SELÇUK BAKAR

  Merhaba, Proje Yönetimi metodolojisi ve Agile hakkında detaylı bir eğitimdi. Eğitmenlerin ilgi ve bilgi ve tecrübeleri yeterince iyiydi. Farklı sektörlerden katılımcıların olduğu interaktif bir eğitim oldu.

 • BURHAN ÖZDEMİR 2018-03-17
  BURHAN ÖZDEMİR

  Sadece Proje Yönetimi ile ilgilenenlerin değil tüm sektörden yönetici olan herkesin mutlaka alması gereken bir eğitim. Her biri ayrı deneyimlerde farklı eğitimcilerin deneyimlerini birebir eğitim sırasında paylaştığı için de teorik olan olayların pratikte nasıl olacağı rahatlıkla anlaşılabiliyor. PMP olmayı hedefleyenlerin de çok ciddi oranda yararlanabileceği bir eğitim.

 • KADİR SİNAN DÖNMEZ

  İyi bir proje yöneticisi olmak için iyi bu eğitimi almak şart. Burada bu işin doğrusunu ve iyisini alacağınızdan emin olabilirsiniz.

 • ÖZHAN ALAP 2017-11-18
  ÖZHAN ALAP

  Genel olarak güzel ve ufuk açıcı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Emeği geçenlere teşekkürler.

 • MERT YETKİN 2017-10-28
  MERT YETKİN

  kaliteli bir eğitimdi gereksinimlerin karşılandığını umuyorum..

 • ADEM TOPAL 2017-10-14
  ADEM TOPAL

  Tüm hocalara ve çalışan arkadaşlara teşekkürler. Füsun hoca ve Bircan hocamıza ayrıca teşekkür ederim.

 • EMRE BALKAN 2017-09-16
  EMRE BALKAN

  Eğitimcilerin kursiyerlerle aynı süreçlerden geçmiş ve proje yönetimini halihazırda kendi mesleki hayatlarında uyguluyor olmaları hem sınava girecek adaylar hem de profesyoneller için eğitimin en büyük kazancıydı diye düşünüyorum.

 • ABDÜLFETTAH UYGUR 2017-09-09
  ABDÜLFETTAH UYGUR

  Sektörden \"tecrübeli\" eğitmenlerimiz olması, çok daha efektif ve verimli bir eğitim sürecini tamamlamamızı sağladı.. Güncel hayattan, \"yaşanmış\" proje dökümanları üzerinden yapılacak \"beyin fırtınası\" teknikleri ile çok daha harika bir eğitim olacağını hayal edebiliyorum.. Harcadığımız her saniye için \"alın teri döken\" tüm eğitmenlerimize kocaman teşekkürlerimizi sunuyorum..

 • METİN KAÇMAZ 2017-09-09
  METİN KAÇMAZ

  Proje Yönetim de rol alan ve de alacak olan herkesin bu eğitimi almasında büyük faydalar görüyorum. Özellikle iş hayatınızda yer alan projelerinizin herhangi bir sürecinde bilgi eksikliği hissettiğiniz tüm noktaları alacağınız bu eğitimle daha iyi kavrayacak ve süreci anlamanıza imkan verecektir.

 • SOLMAZ DEMİRCİOĞLU ŞIVĞIN

  Genel olarak eğitimciler ve ders konuları çok öğreticiydi. Füsun hocaya,Berker Hoca\'ya,Orhan Hocaya,Yıldız Hocaya,Mehmet Hocaya ve de Bircan Hocam\'a değerli katkılarından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. PMP sınavında da destek olcaklarından şüphem yok. Ders aralarında hazırlanan demleme çay paha biçilemez lezzetteydi

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.