KATILIMCI YORUMLARI
BAU - Proje Yönetimi Sertifika Programı
(Hafta Sonu)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (76) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

Proje Yönetimi Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • HASİBE GAMZE UĞURSAL YURTLU

  Eğitmenlerin bilgisi, aktardıkları deneyim örnekleri çok yararlı oldu.

 • EMRAH ARMAĞAN MEMİŞOĞLU

  Özellikle PMP sınavına hazırlananlar için iyi bir eğitim programı olduğunu düşünüyorum.

 • GİZEM AÇIL BAKIRTAŞ

  Eğitim genel olarak oldukça verimli geçti, aldığım eğitim beni mesleki anlamda geliştirdiğine inanıyorum. Eğitimde gerçekleştirilen vaka çalışmaları ise konunun pekişmesi ve akılda kalması adına oldukça yararlı oldu.

 • İBRAHİM EROĞLU 2017-03-11
  İBRAHİM EROĞLU

  Eğitim sonucunda PMI\'ın proje yönetimi hakkında çizdiği çerçeveyi artık biliyorum. Eğitimi pozitif olarak değerlendiriyorum.

 • SEDA USAL 2017-02-25
  SEDA USAL

  Her ne kadar daha fazla metodoloji görmeyi arzu etsem de verilen eğitiminin mesleki vizyonuma katkısı büyük. Eğitmenlerin sektörün önemli firmalarından geliyor oluşu, PMI kuralcılığını reel dinamikler ile buluşturuyor.

 • BERAT HÜSEYİN ÇİÇEK

  Eğitmenlerin sektröde aktif çalışan, tecrübe sahibi kişilerden oluşuyor olması ve konular hakkında kendi tecrübelerinden örnekler vererek anlatıma katkıda bulunmaları, eğitim alacan kişiler için avantaj sağlıyor. Aldığım eğitimden memnun kalmakla birlikte tavsiyede bulunacağım bir konu var. Her bilgi alan için ayrı ayrı verilen eğitimin, son hata yapılan genel tekrarlarda birbirleriyle bağlantılarını daha çok anlatacak şekilde bir çalışma yapılabilir. Her bilgi alanını tek tek anlamak konusunda sıkıntı yok ancak, bunların birbirleri ile ilişkilerini kurmakta ben biraz zorlandım. Eğitime katkıda bulunan herkese tekrardan teşekkür ederim.

 • ERSİN DAVAZLI 2017-01-28
  ERSİN DAVAZLI

  PmP sinavina yonelik hazirlanmis guzel ve dolu dolu bir egitim. Genelde sozel agirlikli oldugu icin uzun sureler insani demotive edebiliyor ama PmP sinavi almaya karariniz kesin ise siddetle tavsiye ederim. Egitimciler, ozel sektorden secilmis ve iyi pozisyonlarda olan kisiler. Bizim sinifimiza %100 IT (Bilgi islem) sektorunden egitimciler katildilar. Insaat veya farkli sektorden de egitimciler olsa metodolojiyi daha iyi anlamak adina faydasi olacagi dusuncesindeyim. egitimcilerin ve calisanlarin yaklasimi kesinlikle para odakli degil ve cok samimi bir havada tamamladik egitimimizi. Son onerim ise egitime katilmaya karar verdiyseniz, konuyu kavramak adina sadece derslere katilimin degil ayni zamanda arastirma/evde oncalisma yapmak gibi detaylarin faydasi olacagi dusuncesindeyim. Herkese simdiden kolayliklar.. E.D. Insaat Muhendisi

 • GİZEM SAYGILI 2016-11-26
  GİZEM SAYGILI

  Eğitim boyunca çok değerli hocaların deneyimlerini paylaştık. Projelerin vakalar ile birlikte irdelenmesi metodolojiyi anlamamızda oldukça yararlıydı. Dersler sırasında daha fazla İngilizce terimler üzerinden devam etmek anlamlı olabilirdi, çünkü bazı çeviriler anlam kargaşasına sebep olabiliyor. Teşekkür ederim.

 • İHSAN AYDOĞDU 2016-10-22
  İHSAN AYDOĞDU

  Proje Yönetim Eğitim süresi boyunca tüm destekleriniz için teşekkürler.

 • MERAL ORHAN 2016-10-22
  MERAL ORHAN

  merhabalar öncelikle ben eğitimin iş yaşantıma çok şey kattığını söylemek istiyorum... Genel olarak kısaca değerlendirmek gerekirse eğitim sürecinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Eğitmenlerimiz kendi adıma söylemem gerekirse,belki ellerinden eleni yaptılar ama ben içlerinden ORHAN KALAYCI Beye ayrıca çok ama çok teşekkür ediyorum,gerçek bir eğitmen imkan olsaymış ve beş haftalık eğitimi onunla tamamlama fırsatımız olsaymış :) Ayrıca farklı yeni programların yalnızca pazar günü için düzenlenmesini rica eder iyi çalışmalar dilerim

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.