KATILIMCI YORUMLARI
BAU - Proje Yönetimi Sertifika Programı
(Hafta Sonu)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (76) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

Proje Yönetimi Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • YUSUF DUMAN 2015-11-28
  YUSUF DUMAN

  Alanında son derece bilgili kişiler tarafından eğitim verilmekte. 5 haftalık yoğun programda proje yönetiminin her kolu konu alınıyor. Eğitimin teknik yeterlilik düzeyinde bazı geliştirmeler yapıldığında, alanındaki eşsiz eğitim programlarından biri olacaktır.

 • SİBEL SEMAHAT KÖROĞLU

  Proje Yönetimi Sertifika Programı uzun zamandır istediğim bir kurstu, katıldığıma çok memnun oldum. Kursta hem birçok yeni şey öğrendim hem de yönetim metodolojisi ve yönetirken nasıl düşünmem gerektiğini öğrendim. Ancak kursun, 5 hafta yerine 6 hafta olursa daha da verimli bir hale geleceğini ve ek bir haftanın, PMI\'ın soru ve düşünce sisteminin anlaşılmasında çok faydalı olacağını düşünüyorum. Bu eğitimde bizimle engin bilgilerini paylaşan tüm hocalarıma içten teşekkürlerimi bir borç bilirim.

 • GÜL DİLEK YAVUZ 2015-11-21
  GÜL DİLEK YAVUZ

  Genel olarak eğitimden memnun kaldım. Tabi kısıtlı sürede eğitimleri almamız biraz karmaşaya sebep oluyor özellikle kapsam yönetimi ve maliyet yönetimine biraz daha uzun zaman ayrılması gerektiğini düşünüyorum. Ekip arkadaşlarınızın iletişim halinde olmaları ve yardımcı olmaları çok güzel. Biz satacağımızı sattık bundan sonrası bizi ilgilendirmez demeyip her durumu çözmeye çalışmanız ve iyi niyetiniz harika.

 • HAYRETTİN SEZEN 2015-11-21
  HAYRETTİN SEZEN

  Eğitim içeriği ve eğitmen yetkinliği açsından tatmin edici bir eğitim oldu. Genel olarak tavsiye edeceğim bir eğitimdir.

 • MAHMUT ALAS 2015-10-17
  MAHMUT ALAS

  Öncelikle Eğitim yapılan yer mükemmeldi. Egitmenler genel olarak konulara hakim, anlatım tarzları iyi ancak uzun ders saatlerinden dolayı bazen motivasyon kaybı yaşandı bu anları eğitmenlerin iyi tetkik edip toparlaması önemli genel olarak meslek hayatıma faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum Tüm eğitmen arkadaşlara emekleri için teşekkür ederim

 • SİBEL YEŞİLIRMAK 2015-10-17
  SİBEL YEŞİLIRMAK

  Eğitimden genel olarak memnun kaldım, haftasonu sabahtan akşama kadar olmasına rağmen %100 katılımla eğitimi tamamladım, ayrıca ders dışı imkanlar **ÇAY ın demleme olması** ve kurs süresince eğitim alanında olan çalışanlarınız her konuda yardımcı oldular, teşekkürler...

 • AHMET BAŞ 2015-09-19
  AHMET BAŞ

  Kurumunuzdan aldığım bu eğitim; 8 yıllık Ar-Ge proje yürütücülüğü geçmişime yeni bakış açıları ve ufuklar kazandırmanın yanında gelecek projelerimde kullanabileceğim yeni teknik ve yönetsel süreç bilgileriyle daha profesyönel yaklaşımlar ve kariyerim için yeni bir basamak oluşturmaktadır. Herşey için teşekkürler..

 • FİLİZ ÖLMEZ DALÇAM

  Daha önce nisan döneminde katıldığım proje yönetimi eğitiminizde yaşadığımız sıkıntılar ve yakın zamanda pmp için pmı\'ın sınavına katılacağım için yeniden eğitiminize dahil olma isteğimi iletmiştim. İsteğim olumlu karşılandı. Birkaç farklı eğitmen grubunu içeren eğitim takvimlerini paylaştılar. Ücretsiz tekrar gibi bir kolaylık sağladılar. 6 ay kadar sonra yeniden eğitime katıldım. Gelişim çok yerindeydi. Eğitmenler ve alanında uzmanlığa uygunluk konusunda çok gelişme vardı. Benim adıma çok hoş bir tekrar ve hazırlık programı oldu. Desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Başka eğitimlerde buluşmak üzere.

 • AYÇA ERCANTÜRK ETKER

  Eğitim kapsamı gerektiği kadar genişti katılımcıları sıkmadan verilmesi gereken tüm bilgiler eksiksiz aktarıldı. Bu eğitimin bu kadar başarılı olmasının en önemli nedeni, her biri konularına çok hakim ve tecrübeli eğitimciler ile çalışılması diye düşünüyorum ve tüm eğitmenlere emekleri için çok teşekkür ediyorum.

 • GÜLTEKİN YILMAZ 2015-09-12
  GÜLTEKİN YILMAZ

  Kesinlikle iş yaşantıma katkısı olduğunu düşünüyorum. Olaylara yorumlarim daha profesyonel. Lakin bu metodolojiyi destekleyen firmalarda kariyer yolumun açılacağına inanıyorum.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.