KATILIMCI YORUMLARI
BAU - Proje Yönetimi Sertifika Programı
(Hafta Sonu)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (76) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

Proje Yönetimi Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • ERÇİN DİNÇER 2015-09-12
  ERÇİN DİNÇER

  Genel olarak eğitmenlerin hemen hemen hepsi konularına hakim ve sınıfın ilgisini toplayabilecek şekilde ders anlatıyorlardı. Su, çay vb ikramların olması güzeldi. Beşiktaş\'taki bir eğitim için otopark imkanı olması son derece güzel. Genel olarak aldığım eğitimden beklentilerimi tam olarak karşıladı.

 • BURAK TİMUROĞLU 2015-04-18
  BURAK TİMUROĞLU

  Eğitim süresi biraz daha uzun olabilirdi. Çünkü çok konu var ve bazı konuları daha detaylı işlemek yararlı olabilir.

 • ÜMİT ÖNAL 2015-03-14
  ÜMİT ÖNAL

  Eğitim genel anlamda başarılıydı. Eğitmenlerin kendi konularındaki bilgi birikimleri yerindeydi.

 • METİN TORUN 2015-02-14
  METİN TORUN

  ÇOK HOŞCA GÜZEL ŞEYLER ÖĞRENDİK TAVSİYE EDERİM DÜŞÜNENLERE..

 • TANER DERİN 2015-01-17
  TANER DERİN

  Genel olarak bakıldığında iyi kurgılanmış bir eğitim. Eğitimciler konularına hakim ve belli ki anlattıkları detayları özümsemişler ve birebir yaşamışlar. Teşekkürler Istanbul Institute, teşekkürler değerli eğitimciler.

 • NACİ VATANSEVER 2014-12-13
  NACİ VATANSEVER

  Eğitim içerik olarak genel hatları çok net ve yönlendirici.Özellikle eğitimin kapsamı PMP olmak istiyen adaylara nerelere dikkat etmeleri gerektigini ve hangi konulara daha çok ağırlık verilmesi gerektigini göstermektedir.Ayrica egitmenlerin de PMP olmaları ayri bir tecrube ve katkı saglamaktadır. Özellikle PMP olma yolundaki paylaşımları.

 • METİN DOĞAN 2014-12-13
  METİN DOĞAN

  Alışılmış eğtimlerin ve programların dışında, tüm derslere konularında uzman ve tecrübeli eğitmenlerin eşlik ettiği son derece üst seviye bir eğitim. PMI metadolojisi ve prtaik hayattaki örneklemeler ile ufkunuzu genişleten aynı zaman PMP sınavına ait sonsuz ipucu sunuyor. Materyaller ve de eğitimin içeriği tümüyle uyuşuyor. Kişisel olarak Proje Yönetimi konusunda artık bir rehberim olmasını sağlamış oldu. Ayrıca pratik hayatta kullanılabilecek örnek materyal paylaşımları da işyerinizde oldukça işinize yarayacaktır. Hedefleri arasında Proje Yönetimini öğrenmek ve de uygulamak olan tüm adaylara tereddütsüz tavsiye ederim.

 • YUNUS EMRE ÖZKAN 2014-12-13
  YUNUS EMRE ÖZKAN

  Genel olarak eğitimden memnun kaldım. Tek söyleyeceğim çok fazla eğitmen ile eğitim verimli olmuyor. Eğitimin tümü 1-2 eğitmen ile verilse daha iyi olurdu kanaatindeyim.

 • OSMAN NURİ KALAFAT 2014-12-13
  OSMAN NURİ KALAFAT

  Genel olarak memnun kaldım. Düşündüğüm diğer eğitimlerde öncelikli olarak Istanbul Institute\'yi tercih edeceğimi ve tanıdıklarımı yönlendireceğimi söyleyebilirim.

 • ÇAĞATAY İLETEN 2014-12-13
  ÇAĞATAY İLETEN

  Hem teorik bilgiler hem de eğitmenlerimizin paylaştıkları tecrübeleri ışığında oldukça verimli bir eğitim süreci oldu. Bu süreç sayesinde proje yönetimi hakkında sağlam bir referans elde ettiğimi düşünüyorum. Ayrıca eğitim, PMP sınavı için gerekli ön koşulları sağlamamızda katkıda bulunmakla birlikte, söz konusu sınavın yaklaşımı hakkında faydalı ipuçları içermektedir.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.