KATILIMCI YORUMLARI
BAU - Proje Yönetimi Sertifika Programı (Uzaktan Eğitim)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (75) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

Proje Yönetimi Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • ŞERİFE ÇİZMELİ 2014-10-18
  ŞERİFE ÇİZMELİ

  4 puan veririm,5 üzerinden. Teknik olanaklar yeterli ve olması gerektiği gibi idi.

 • ESMA ÇINAR 2014-09-13
  ESMA ÇINAR

  Eğitimin çalışma hayatıma katkısı yüksek oldu.

 • Uğur Evin 2014-05-10
  Uğur Evin

  "Programa başlamadan önceki düşüncem, PMI metodolojisini öğrenip, profesyonel danışmanlık hayatımda kullanmış olduğum Proje Yönetimi bilgisini formal bir metodoloji ile pekiştirmekti. PMP sınavına girmek gibi bir düşüncem yoktu. Ancak eğitimin başlaması ile birlikte, eğitmenlerimizin PMP sınavına girmemiz konusundaki motive edici tavrı sanirim beni oldukça motive etmiş olacak ki, eğitimler 15 Haziran'da bittikten sonra ben 1 Temmuz'da PMP sınavını ilk denememde geçerek kurstan fazlası ile yararlandığımı söylemek istiyorum. Kursun en büyük faydası, eğitmenlerin PMP sınavını kazanmak için gerekli yolları göstermesi ve bu doğrultuda yapılan eğitimler oldu. Bunun dışında eğitmenlerin profesyonel deneyimlerini bizlerle paylasmaşı ve sınıftaki arkadaşlarla network kurma imkanımız da uzaktan öğretimle ya da kitap okuyarak kazanılacak şeyler degildi. Tum Istanbul Institute ekibine teşekkürler ediyorum."

 • Serdar Özgan 2014-05-10
  Serdar Özgan

  "Merhaba, Ben inşaat mühendisiyim. Programınız ilk başta kendi işlerimde uygulanamaz gibi geldi. İlk derslerde anlatılanlar çok ütopik ve teorikti sanki. Fakat biraz konunun içine girdiğimde, ilgilenip uğraştıkça ve Hocalarımızın her sorunuma açık net ve eksiksiz ilgileri sayesinde şu anda bu bilgileri işlerime entegre edebiliyorum. Oldukça faydalı oldu benim için. Programınızdan her açıdan çok memnun kaldım ve ilk fırsatta Sözleşmeler Hukuku ile ilgili olan programınıza da katılacağım. Selamlar."

 • Raed Erdinç Kaddoura

  "Özel bir firmada Yazılım Geliştirme Ekip Lideri olarak çalışmaktayım. Sertifika programına katılmadan önce acaba faydalı ve yeterli olacak mı diye sorgulamaktaydım. İlk haftadan itibaren işimde ve özel hayatımda etkisini görmeye başladım. Yanlış ve eksik yaptığım şeyleri düzeltip tamamlayınca mutlu oldum. Bu eğitimin kişisel gelişimde de çok faydası olduğunu düşünüyorum. Sadece ders programı uygulamalı eğitimler açısından biraz daha uzun olabilirdi. Onun dışında eğitimden çok memnun kaldım. Günün sonunda böyle bir eğitim düzenlediği için İstanbul Institute'e ve bu eğitimde büyük fayda sağlayan tüm eğitmenlere teşekkür ediyorum.

 • Serdar Kaya 2014-04-19
  Serdar Kaya

  "Eğitime katılma amacım; operasyonel olarak yönettiğim süreçlerin dışında ekibimle birlikte görev aldığımız projelerde daha verimli olmak ve Proje Yönetimi süreçlerinin sistematiğini öğrenmek üzerineydi. Bu amacıma fazlası ile ulaştığımı belirtebilirim. Programda edinilen bilgiler direkt kullanıma yönelik olmasından dolayı eğitimin iş hayatına katkısı ilk günden itibaren hissedilebilir derecede devam etmektedir. Bu süreçte; eğitmenlerin konuları sistematik olarak işleyişi ve sektörden canlı örnekler ile pekiştirmeleri, sürecin başarısını etkileyen etkenler arasındadır. Gerek üst düzey eğitimci profili gerekse katılımcıların oluşturduğu sinerji; programı önermem açısından oldukça yeterli olduğunu düşünüyorum

 • Alper Seyhan Eken 2014-04-19
  Alper Seyhan Eken

  "Benim görüşüme göre öncelikle eğitim eğitmen kalitesine paralel olarak başarı sağlar. Bizler için seçmiş olduğunuz eğitmen kadronuzun kazanılmış deneyimleri beni kendilerine hayran bıraktı. Özellikle, Ahmet Taşpınar, Hakan Aksungar ve Tayfun Duran gerek iş yaşamlarından verdikleri örnekler ve kazanılmış tecrübelerini aktarmaları ile gerekse proje yönetimi alanındaki öğrenilmiş bilgileri ile çok başarılı bir şekilde bizleri doğru öğrenmeye yönlendirdiler. Şahsım adına hali hazırda içinde bulunduğum projelerde neleri daha iyi ve sağlam temeller üzerine kurmam gerektiğini, hatalarımın ve doğrularımın neler olduğunu bu eğitim sayesinde daha net bir şekilde görmüş oldum. Son olarak bir proje yöneticisinin en büyük projesinin "Kendi Gelişim Projesi" olması gerektiğine inanmaktayım. Unutulmamalıdır ki insanın kendisine yaptığı doğru yatırımlar doğru kaynak kullanımları ile birleştirildiğinde ömür boyu verimlilik sağlar."

 • Seçil Güreşçi 2014-03-22
  Seçil Güreşçi

  "Proje Yönetimi sertifika programına katılmaktaki amacım, proje yönetiminde kullanılan metodolojiyi, bilgi alanlarını, standartları ve süreçleri profesyonel yöntemlerle öğrenebilmek ve bunu iş hayatımda kullanabilmekti. Bu doğrultuda eğitim süresince yetkin eğitmenlerimiz sayesinde hem teorik olarak hem de sınıfta uygulanan grup proje çalışmalarıyla eğitimimizi tamamladık. IT sektöründe olmama rağmen diğer sektörlerde yönetilen projeler hakkında da bilgi sahibi olup kültürel anlamda kendimizi geliştirme imkanımız oldu. Bu eğitim aynı zamanda yeni network'ler kurmamıza da yardımcı olmuştur. Her ders sonunda yapılan alıştırma sınavlarıyla da PMI'ın PMP sınavına hazırlanmış olduk. Eğitime katılan tüm eğitmenlerimize ve buna aracı olan İstanbul Institute'e teşekkür ederim."

 • Mustafa Ümitli 2014-03-22
  Mustafa Ümitli

  "Merhaba, Katıldığım Proje Yönetimi Sertifika Programı hem iş hem kişisel hayattaki süreçlerin verimli değerlendirilmesi için kullanılabilen bilgileri içermekte. Analitik ve çok boyutlu düşünerek olaylara farklı bakış açıları geliştirmek ve bir düzen içerisinde yürütmek için faydalı. Sözel ağırlıklı oluşu zorlayabilir ancak hayattan güncel örnekler verilerek sohbet ortamı yaratılması ortamı keyifli bir hale getiriyor."

 • Hande Bürgeç 2014-02-15
  Hande Bürgeç

  "Proje yönetimi sertifika programı; profesyonel anlamda proje yönetim süreçlerini detaylı olarak öğrenmemi sağladı. Bir şehir plancısı olarak planlama projelerindeki bakış açımı da oldukça geliştirdi. Grup çalışması ile uygulamalı eğitim; daha aktif ve verimli bir geçirmemi sağladı. Konusunda tecrübeli eğitmen kadrosunun da eğitimi daha seçkin bir hale getirdiğini düşünüyorum. Gerek eğitmenlerin gerek diğer katılımcı arkadaşların konuyla ilgili tecrübelerini paylaşmalarından da oldukça mutluluk duydum."

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.