KATILIMCI YORUMLARI
BAU - Proje Yönetimi Sertifika Programı
(Hafta Sonu)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (76) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

Proje Yönetimi Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • Hande Bürgeç 2014-02-15
  Hande Bürgeç

  "Proje yönetimi sertifika programı; profesyonel anlamda proje yönetim süreçlerini detaylı olarak öğrenmemi sağladı. Bir şehir plancısı olarak planlama projelerindeki bakış açımı da oldukça geliştirdi. Grup çalışması ile uygulamalı eğitim; daha aktif ve verimli bir geçirmemi sağladı. Konusunda tecrübeli eğitmen kadrosunun da eğitimi daha seçkin bir hale getirdiğini düşünüyorum. Gerek eğitmenlerin gerek diğer katılımcı arkadaşların konuyla ilgili tecrübelerini paylaşmalarından da oldukça mutluluk duydum."

 • Doğan Can Kut 2014-01-11
  Doğan Can Kut

  Proje yönetimi eğitimiyle öğrendiğim metodolojiyi hem iş yapışımda hem süreç yönetimimde uyguladığım zaman işlerimi gün içinde daha verimli tamamlayabildiğimi gördüm. Bu eğitim ile paydaşları daha iyi koordine ederek işlerin ve süreçlerin zamanlamasını ve maliyetlendirmesini daha doğru öngörür oldum. Ek olarak paydaş iletişimimde de önemli ilerlemeler kaydettim. Paydaş olarak müşteri, sponsor, karar vericiler dahil edilebilir. Bu eğitimin verdiği yetkinlik sayesinde hangi tip teklifler ile yap veya satın al kararının verilmesi gerektiği konusunda doğru stratejik kararların alınması konusunda yönetim kurulumuzu yönlendirebilmekteyim. Yıllardır iş hayatının verdiği tecrübelerini en ince detayına kadar aktarımlarını esirgemeyen eğitmenlerimize bizi sabırla dinledikleri için ve eğitim süresi boyunca hiç bir sorumunu cevapsız bırakmadığı için sonsuz teşekkürler.

 • Görkem Altuğ 2013-11-02
  Görkem Altuğ

  Proje Yönetimi Sertifika programına, projelere teknik bakış açısı yanında yönetimsel gözle bakabilmek amacıyla katıldım. Program sonunda edindiğim bilgiler, deneyimler ve pratikler sayesinde şimdi projelerde Proje Yöneticileri ile birlikte aynı dili konuşur duruma geldik. İletişim verimliliğimiz yükseldi. Özellikle proje yönetimi ile ilgili vizyonum genişledi. Programdaki tecrübeli ve bilgili eğitmenlere teşekkürlerimi sunarım.

 • Osman Şahin 2013-04-27
  Osman Şahin

  Proje yönetimi eğitiminden gerek hocalarından, gerek eğitim materyallerinden gerekse içeriğinden gayet memnun kaldım. Halı hazırda proje yöneticisi olduğumdan bildiklerimi pekiştirmeme ve bilmediklerimi öğrenmede çok yararlı olmuştur. Ayrıca aldığım eğitimlerin bir çok uluslararası standarta benzerliğinden (İSO) ötürü oldukca yardım olmuştur. Bunun için eğitim kurumuna ve eğitmenlerimize teşekkür ederim.

 • Bilge Kazanç 2013-04-27
  Bilge Kazanç

  "Merhabalar, Enstitünüz tarafından almış olduğum proje yönetimi eğitimi BT departmanına bağlı olarak yaptığım iş analizi ve projelendirme görevimde işimi daha bilinçli ve sistematik yapmamda önemli bir katkı sağladı. Eğitim süresi uygulama kısmı biraz daha uzun tutulacak şekilde program içeriğinin revize edilebilir."

 • Atilla Yıldırım 2013-04-27
  Atilla Yıldırım

  Bu sertifikayı kariyerimde bir adım daha üste çıkabilmek ve gördüğüm hatalarda düzeltici bir fikir sunabilmek için gerekli bilgi birikimini sağlama gereksinimi duyduğum için başvurdum. İş yaşamım dolayısıyla, çok dar olan zaman diliminde kısa sürede istediğim eğitimi aldım. Sonuç olarak vizyonunuzun genişlemesine olanak sağlayarak olaylara bakış açımızı değiştirdi ve daha profesyonel yaklaşımda bulunmamı sağladı. Kapalı bir ortamda hiç sıkılmadan ve dikkatimin dağılmadan bir eğitim programına katılmaktan oldukça memnunum. Bu eğitimin oldukça değerli ve bu sektörde deneyim kazanmış kişiler tarafından verilmesi, hatta eğitimci olarak bu işin mutfağından kişilerin seçilmiş olması için ayrıca teşekkür ederim. Eğitimde anlatılanlar ile eğitimin başlığı örtüşmesi de gayet iyiydi. Bu nedenle de beklentimi dolayısıyla da ihtiyacımı tam olarak karşıladı.

 • Metin Demir 2013-03-30
  Metin Demir

  "Sertifika programınıza katılmak, iş yaşamımdaki yönetim becerilerimin artmasında faydalı oldu. Özellikle proje yönetimindeki terminoloji ve metodlar hakkında bilgi sahibi oldum. Proje yönetim süreclerini hakkında bilgi sahibi oldum. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Saygı ve selamlarımla."

 • Gökhan Çetin 2013-03-30
  Gökhan Çetin

  "Başarılı ve özellikle proje yönetimi konusunda deneyimli eğitmen kadrosuyla sıkı bir bilgi yüklemesi geçirdik. Egitimin ilk gününden itibaren mevcut iş alanında yaptığımız yönetim yanlışlarının farkına varmaya başladım ve aldığımız eğitimleri hayata geçirmeyi denedikçe işlerin daha da kolay yuruduğunu gördüm. Yazılım alanında hızlı kariyer atlaması yapmamın sebeplerinden birinin de aldığım eğitimden kaynaklandığını düşünüyorum. Programı tamamladığınız da birtek iş alanında değilde kendi yaşamınızda da kullanabileceğinizin farkına varıyor olacaksınız. Her konuda destekleri için Istanbul Institute'e teşekkür ederim."

 • Sinan Demirci 2013-02-23
  Sinan Demirci

  "Merhaba Istanbul Instıtute, Henüz mezun dahi olmadan önce katılarak tamamlamış olduğum programınız ile , üniversite eğitimi boyunca almış olduğumuz bazı teorik bilgileri, Gerek ders konularında geçen reel örnekler ile gerekse tanışmış olduğum eğitimciler ve diğer kursiyerler ile bilgi alışverişinde bulunarak somutlaştırma fırsatı yakalamış oldum. Kurs süresince öğrenmiş ve keşfetmiş olduğum diğer konular ve somut dinamikler ile geleceğe yönelik kariyer hedefleri / seçenekleri oluşturmamda etkili ve yardımcı oldu. Bu sayede çalışmakta olduğum firmada ilerlemekte olan projeleri , proje yöneticiliği gözlüğü ile gözlemleyerek değerlendirme fırsatı yakalamış oluyorum. Projelere yapılan bireysel katkıları bu süzgeçten geçirerek iletebiliyor olmak oldukça keyifli, Eğitim süresince emeği geçen herkese teşekkürler."

 • Nail Corut 2013-02-23
  Nail Corut

  "Proje yönetimi Sertifika Programına katılmaya karar verdiğim ana kadar ki içinde bulunduğum projeler ve program bittikten sonraki süreçte yer aldığım projeler arasındaki bakış açısı farkını, edindiğim bilgi birikiminin lezzetini anlatmakla bitiremem. Bu edindiğim tecrübeler sayesinde, Türkiye'nin öncü firmalarından birinde yatırım projeleri ve sistem iyileştirme projelerinde aktif roller alıyorum. Eğitim süreci hem geçmişte bulunmuş olduğum projelere eleştirel bir bakış açısı yakalamam ve hem de gelecekte yer alacağım projelerde nelere dikkat etmem gerektiği ve bütün hayatımı bir proje yönetimi gibi yaşamam konusunda rehber oldu. Yüksek donanımlı eğitmen kadrosu ve seviyeli katılımcılarla aynı ortamda eğitim almak şahsım için büyük bir kazanç olmuştur. Tüm emeği geçenlere en içten teşekkürlerimi iletirim."

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.