KATILIMCI YORUMLARI
BAU - Proje Yönetimi Sertifika Programı
(Hafta Sonu)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (76) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.

Proje Yönetimi Sertifika Programı, aynı içerik ve kadro ile farklı üniversitelerde düzenlenmesi sebebiyle yorumlar ortak olarak görüntülenmektedir.

 • Fatih Uçan 2013-02-23
  Fatih Uçan

  "Proje Yönetimi Eğitimi için uzun bir araştırmadan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi için karar verdim. Eğitim veren hocalarımızın tecrübeleri ,eğitim materyalleri ve eğitim ortamı ile oldukça verimli geçti. Eğitim organizasyonunda emeği geçen kurum ve hocalarıma teşekkür ederim."

 • Ali Sönmez 2013-01-26
  Ali Sönmez

  Kurumunuzdan almış olduğum proje yönetim programı eğitimi benim için oldukça yararlı oldu kendi işimde yıllardır proje yönetiyorum sizden almış olduğum eğitim sonunda işlerimi daha bilimsel bir anlayış ve program dahilinde yönetiyorum benim için çok yararlı oldu

 • Canberk Akduygu 2012-11-24
  Canberk Akduygu

  "Proje yönetimi konusundaki eksikliğimin kariyerimde ilerlerken karşıma her zaman çıkacağını fark ettim. Istanbul Institute'te aldığım eğitim sayesinde iş hayatımda karşılaştığım her durumun ve problemin esasında bir çözümünün olduğunu, doğru planlama ile nasıl çözülebileceğini çok iyi öğrendim. Eğitmenlerin kalitesi ve farklı sektörlere hakimiyeti sayesinde keyifli bir eğitim geçirdim. Verilen ödevler ve sınıfta yapılan workshop'lar sayesinde eğitimin pratik ayağının olması da büyük bir artıydı. Şu anda çalıştığım IT projelerinde elimden geldiğince öğrendiklerimi kullanıp hayatımı kolaylaştırıyorum."

 • İbrahim Can Sönmez

  "Yaklaşık 6 haftalık eğitim sonunda Proje Yönetiminin aslında ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini detaylı bir şekilde öğrenme fırsatım oldu. Bir sene sonra girdiğim PMP sınavında ise fazla bir hazırlık süreci geçirmeden, almış olduğum eğitimin de ciddi anlamda sağladığı katkı ile zorlanmadan sertifika sahibi oldum. Hem grup çalışmaları, hem de eğitmenlerin örneklemeleri ile anlaşılır ve akılda kalıcı bir eğitim süreci geçirdik. Özellikle eğitime katılan arkadaşların bilgi seviyelerinin ve iş tecrübelerinin de çıtanın çok üzerinde olması sayesinde eğitim süresi çok daha efektif bir şekilde kullanıldı. Tüm eğitmenlere ve emeği geçen herkese bu yolda bana ve kariyerime sağladığı katkılardan ötürü teşekkür ederim."

 • Ata Gökgür 2012-10-20
  Ata Gökgür

  "Öncelikle katılmış olduğum proje yönetimi sertifika programı benim adıma gayet olumlu ve verimli geçti. Gerek derslerin içeriği gerekse eğitmenlerin yaklaşımı beni memnun etti. Bu sertifika programından kazandıklarımın kariyerime önemli katkılarda bulunucağı kanaatindeyim. Şuan yurtdışında Proje Yönetimi üzerine master yapmaktayım. Birinci senemi doldururken, katılmış olduğum sertifika programından kazandığım bilgileri master programında gördüğüm derslerle birleştirme imkanım oldu. Emeği geçen tüm eğitmenlere ve katılımcılara teşekkür ederim."

 • Duygu Ağca 2012-09-08
  Duygu Ağca

  "İyi Günler, Katılmış olduğum PMP programı son derece yararlı bir programdı. Bu eğitim sonrası İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili programınıza da katıldım bu sene. Teşekkürler. "

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.