KATILIMCI YORUMLARI
Sözleşmeler Hukuku Sertifika Programı
Istanbul Institute

Tüm Yorumlar (41) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • MERVE ARCASOY 2020-02-01
  MERVE ARCASOY

  Her şey mükemmeldi. Çok faydalı oldu.

 • NİLAY AYGENLİ 2019-11-23
  NİLAY AYGENLİ

  Tüm sınıf olarak çok memnun kaldığımız bir eğitim oldu. Hocamız konusuna hakim olmasının yanı sıra mükemmel bir anlatıma sahip. Bu eğitim vasıtasıyla kendisiyle tanışabilmiş olduğumuza çok sevindik. Kendisine ve kursunuza teşekkür ederim.

 • AYŞE TURGUT PALAS 2019-11-09
  AYŞE TURGUT PALAS

  Eğitmenin tecrübesiyle harmanladığı, Eğitimin içeriği çok faydalı ve başarılıydı. 2 gün boyunca eğitimin içeriğinden hiç kopmadım. Konuların anlatımı için gerçek ve basit örnekler sunuldu. Eğitim sürecinde emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • ŞEBNEM CEYLİ 2019-04-27
  ŞEBNEM CEYLİ

  Beklediğimin çok üstünde, verimli bir eğitimdi. Anlatılan konular yeterli ve akıcı bir dille anlatıldı. Gerek güncel bilgiler gerekse yaşanmış olaylarla pekiştirilerek eğlenceli 2 gün geçirdik. Eğer bu konu da destek almak ya da bilgilerinizi tazelemek isterseniz kaçırmayın derim. Öncelikle eğitmenimize sonrasında Istanbul Institute\'a teşekkürlerimi sunarım.

 • ÖZLEM ÖZERGEN 2019-03-09
  ÖZLEM ÖZERGEN

  Hukuk kökenli olmayan ama sözleşme yapan, uygulayan ve yönetenler için çok verimli bir eğitimdi. Muhendis olarak sözleşmelerdeki tam anlayamadığım hukiki konuları kavramamı sağladı. Ayrıca eğitmenin tecrubelerini paylaşarak, her anlatımı örneklendirmesi ve soru cevap şeklinde ilerlemesi ve sınıfın aktif katılımla hiç sıkılmadan, düşünerek ögrenerek ilerlenilen çok güzel bir eğitim oldu.

 • ASİLHAN DEMİR 2018-10-27
  ASİLHAN DEMİR

  Hayatın her alanında kullanılabilecek bir programdı. Hocamızın bize vermiş olduğu iyi eğitim ile bize özel sağlanan kaynaklarla çok güzel bir seminer programı geçirdik. Herkese tavsiye ediyorum.

 • ERDEM SOLAK 2018-09-08
  ERDEM SOLAK

  Hukuk altyapısı olmayan, mühendis tabanlı biri olarak eğitimi son derece akıcı ve anlaşılır buldum. İş yaşantımda aktif olarak yapmakta olduğum kontrat yönetimi ve müzakeresi açısından son derece verimli bir eğitimdi.

 • ESİN GÜRHAN EREN 2018-05-12
  ESİN GÜRHAN EREN

  Eğitim içerik, döküman,eğitmenin bilgi ve tecrübesi, uygulamaya yönelik olması, eğitim süresinin verimli kullanılması yönlerinde çok başarılıydı. İlgilenen herkese tavsiye edebilirim.

 • OZAN KARA 2018-05-12
  OZAN KARA

  Eğitimin özellikle güncel konular ve örnekler ile hocanın edinmiş olduğu tecrübeler üzerinden interaktif bir şekilde gerçekleştirilmesi çok faydalı oldu. Bu doğrultuda, hukukun farklı konularında vereceğiniz eğitimlere de katılmayı istediğimi belirtmek isterim.

 • SELEN HASÇELİK 2018-02-24
  SELEN HASÇELİK

  çok verimli olduğunu düşündüğüm bir programdı, çok memnun kaldım.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2020 Her Hakkı Saklıdır.