KATILIMCI YORUMLARI
Sözleşmeler Hukuku Sertifika Programı
Istanbul Institute

Tüm Yorumlar (41) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • Haşim Kaya 2014-04-26
  Haşim Kaya

  Programa katıldığımdan sonra aslında çok eksiğim olduğunu fark ettim. Üniversitede aslında bize basma kalıp düz bilgiler verilmekte iken bu programla işin puf noktasına temas ederek tozlanan beyinlerimize bir tazelik kattığınız için teşekkürler. Nice güzel başarılarda buluşmak dileği ile...

 • Hüseyin Bayraklı 2014-04-26
  Hüseyin Bayraklı

  "Kurumunuz tarafından düzenlenen Sözleşmeler Hukuku Semineri ihtiyaca uygun programlanmış ve kurs süresi çerçevesinde son derece başarılı geçmiştir. İş hayatımızın en önemli parçası olan sözleşmelerin bilinmeyen yönleri ve dikkat edilmesi gereken hususları konusunda Muzaffer Bey tarafından aydınlatıldık. Seminer süresinde sorulan soruların örneklerle anlatılması, hem seminerin sıkıcı olmasını engelmiş hem de katılımcıların interaktif bir ortamda bu bilgileri öğrenmesi sağlanmıştır. İş hayatımda kullanabileceğim önemli ve uygulanabilir bilgilere ulaşmak; kısa ama toparlayıcı olan seminerinize katılmamış olsaydım sanırım çok zor olurdu. Bu nedenle kurumunuza ve eğitmenimize teşekkürlerimi sunmak isterim. Saygılarımla "

 • Pınar Söğüt 2014-04-26
  Pınar Söğüt

  Merhaba, Sözleşmeler Hukuku Seminerinden, 1 gün gibi kısa bir eğitim olmasına rağmen kendi adıma çok yarar sağladığımı belirtmeliyim. Herşeyden önce Sözleşme Hukukunun temel ilkeleri ve dayanağı zihnimde çok daha iyi oturmuş oldu. Bununla birlikte sözleşme kontrol listesinden de pratikte çok yararlandığımı ifade etmeliyim. Teşekkürler.

 • Yeliz Köse 2014-03-29
  Yeliz Köse

  "Merhaba, 2014 Mart ayında yapılan Sözleşmeler Hukuku seminerine katılmıştım. Seminer oldukça verimli geçti. Hatta seminerde öğrendiğim küçük bir detayı önemli bir davamda kullandım. Şu anda gerek sözleşme yazarken ve gerekse sözleşme incelerken daha donanımlıyım. Bu sayede hata riskimi azalttığımı düşünüyorum. Ayrıca seminer eğitmeninin dağıttığı eğitim araçlarını daha sonra da kullandığım. Bu yönüyle de eğitim oldukça faydalı idi. Verimli bir eğitim sürecini güzel bir ortamda kaliteli bir eğitmenden aldığım için memnun kaldım. Programlarınızı takip etmeye devam ediyorum. Teşekkürler saygılarımla"

 • Ali Tüney 2014-03-22
  Ali Tüney

  Çalıştığım firmanın Satınalma departmanında görev almaktayım. Aldığım bu eğitim ile şirketimiz adına yaptığımız sözleşmelere daha hakim olmam konusunda beni bir seviye daha yükseltti. Bu değerli eğitim için hepinize teşekkür ederim.

 • Ebru Sabuncu 2014-01-11
  Ebru Sabuncu

  "Merhaba, Tarafınızca düzenlenen Sözleşmeler Hukuku Seminerine katıldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Şöyle ki; bir hukukçu olarak seminer süresince gerek teorik olarak gerekse uygulamadan verilen örneklerle sözleşmeler hukuku programı açısından çok memnun kaldım.. Eğitmenimizin bir hukukçu ve meslektaşımız olması nedeni ile engin tecrübelerinden yararlandım..Eğitimin diğer katılımcılar açısından da faydalı olduğu kanaatindeyim.. Sizlere de böyle bir eğitimi organize ettiğiniz için teşekkürler... sevgiler.... "

 • Ezgi Akyıl Demircan

  " Öncelikle, Eskişehir'de 3 senedir kendi hukuk büromuzda serbest avukatlık yapmaktayız. Dolayısıyla tercih ettiğimiz çalışma alanı gereği şirketlere sürekli hukuki danışmanlık yapıyoruz. Bu nedenle özellikle ihtiyaç duyduğumuz ve çoğu kurumda eğitim alanı olarak yer verilmeyen ""sözleşmeler hukuku"" ile ilgili bir eğitime katılmak, bizim için oldukça önemliydi. İşbu eğitim sonucunda sözleşme hazırlanırken ve değerlendirilirken dikkat edilmesi gerekenler konusunda daha bilinçli ve ayrıntıcı hareket etmekteyiz. katılım belgemizi de aldık ve hukuk büromuzun cv.sine eklemiş bulunuyoruz:) Katkılarından dolayı eğitim sürecindeki herkese teşekkürler,"

 • İbrahim Dinç 2014-01-11
  İbrahim Dinç

  "Merhaba, Satın alma ve tedarik süreçlerimizde, özellikle de yatırım projelerimiz ile ilgili satın almalarda oldukça yüksek riskler taşıdığımızı fark ettiğimiz için bu programa katıldım. Program sonrası imzaladığımız sözleşmelerde risklerimizi minimum seviyelere indirdiğimizi düşünüyorum. Sözleşme hazırlayan veya sözleşmeleri imzalayan yöneticilere katılmalarını tavsiye ederim."

 • Lal Hitay 2014-01-11
  Lal Hitay

  "Program iyi planlanmıştı ve planına göre katılımcılara aksettirilmişti. Mesleki yaşantımda oldukça yararını gördüm."

 • Göksun Çölüoğlu

  "Merhaba, Sözleşmeler hukuku eğitimini hukukçuların yanı sıra sözleşme yapan,icra eden, yöneten herkese onermekteyim. Sözleşmeler Tarafların adeta anayasası olup, koyacağınız hükümler sözleşmemizi ya baştan itibaren ya sonradan geçersiz hale getirebilir ya da koymayı ihmal ettiğiniz hükümler yüzünden uyuşmazlık çıktığında zor duruma düşebilirsiniz. Bu eğitim, çok temel noktalarda önemli püf noktalarını görmek için iyi bir başlangıç olup, bundan sonra önüme gelen sözleşmelere daha farklı bir gözle bakmamı sağlamıştır. Bu açıdan herkese tavsiye ederim."

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2020 Her Hakkı Saklıdır.