KATILIMCI YORUMLARI
Sözleşmeler Hukuku Sertifika Programı
Istanbul Institute

Tüm Yorumlar (46) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • Ebru Sabuncu 2014-01-11
  Ebru Sabuncu

  "Merhaba, Tarafınızca düzenlenen Sözleşmeler Hukuku Seminerine katıldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Şöyle ki; bir hukukçu olarak seminer süresince gerek teorik olarak gerekse uygulamadan verilen örneklerle sözleşmeler hukuku programı açısından çok memnun kaldım.. Eğitmenimizin bir hukukçu ve meslektaşımız olması nedeni ile engin tecrübelerinden yararlandım..Eğitimin diğer katılımcılar açısından da faydalı olduğu kanaatindeyim.. Sizlere de böyle bir eğitimi organize ettiğiniz için teşekkürler... sevgiler.... "

 • Ezgi Akyıl Demircan

  " Öncelikle, Eskişehir'de 3 senedir kendi hukuk büromuzda serbest avukatlık yapmaktayız. Dolayısıyla tercih ettiğimiz çalışma alanı gereği şirketlere sürekli hukuki danışmanlık yapıyoruz. Bu nedenle özellikle ihtiyaç duyduğumuz ve çoğu kurumda eğitim alanı olarak yer verilmeyen ""sözleşmeler hukuku"" ile ilgili bir eğitime katılmak, bizim için oldukça önemliydi. İşbu eğitim sonucunda sözleşme hazırlanırken ve değerlendirilirken dikkat edilmesi gerekenler konusunda daha bilinçli ve ayrıntıcı hareket etmekteyiz. katılım belgemizi de aldık ve hukuk büromuzun cv.sine eklemiş bulunuyoruz:) Katkılarından dolayı eğitim sürecindeki herkese teşekkürler,"

 • İbrahim Dinç 2014-01-11
  İbrahim Dinç

  "Merhaba, Satın alma ve tedarik süreçlerimizde, özellikle de yatırım projelerimiz ile ilgili satın almalarda oldukça yüksek riskler taşıdığımızı fark ettiğimiz için bu programa katıldım. Program sonrası imzaladığımız sözleşmelerde risklerimizi minimum seviyelere indirdiğimizi düşünüyorum. Sözleşme hazırlayan veya sözleşmeleri imzalayan yöneticilere katılmalarını tavsiye ederim."

 • Lal Hitay 2014-01-11
  Lal Hitay

  "Program iyi planlanmıştı ve planına göre katılımcılara aksettirilmişti. Mesleki yaşantımda oldukça yararını gördüm."

 • Göksun Çölüoğlu

  "Merhaba, Sözleşmeler hukuku eğitimini hukukçuların yanı sıra sözleşme yapan,icra eden, yöneten herkese onermekteyim. Sözleşmeler Tarafların adeta anayasası olup, koyacağınız hükümler sözleşmemizi ya baştan itibaren ya sonradan geçersiz hale getirebilir ya da koymayı ihmal ettiğiniz hükümler yüzünden uyuşmazlık çıktığında zor duruma düşebilirsiniz. Bu eğitim, çok temel noktalarda önemli püf noktalarını görmek için iyi bir başlangıç olup, bundan sonra önüme gelen sözleşmelere daha farklı bir gözle bakmamı sağlamıştır. Bu açıdan herkese tavsiye ederim."

 • Şükran Erçelik 2012-12-08
  Şükran Erçelik

  "Merhabalar, Programın az kişi ile yapılması ve anlatıcıların uygulamadan örnekler vererek izah etmeleri oldukça faydalı olmuştur. Yasanın değiştiği biz zaman dilimine denk gelmiş olması da eğitimi ayrıca faydalı kılmıştır."

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.