KATILIMCI YORUMLARI
UMS/TMS - UFRS/TFRS Sertifika Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (60) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • ALP TAMAN 2023-03-18
  ALP TAMAN

  Hocamız bu zamana kadar karşıma çıkmış en kaliteli akedemisyenlerden biridir. Sanmıyorum ki onun dışında çok kimse bu zorlu eğitimi bu denli keyifli ve de basite indirgeyerek anlatabilsin. Kendisinin değerinin daima bilinmesi dileğiyle.

 • ERSİN ARSLANOĞLU 2022-12-17
  ERSİN ARSLANOĞLU

  Gayet faydalı, detaylı ve içerik açısından da zengin bir eğitim. UFRS öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim.

 • BURAK ÖRSCÜ 2022-12-17
  BURAK ÖRSCÜ

  Eğitim benim için çok verimli geçti. Bu eğitimde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

 • GÜLBAHAR ÇETİNKAYA

  Çok verimli ve dinamik bir eğitim süreci geçirdik. Alanında oldukça profesyonel bir hoca ile bu süreci tamamlamak bizim için gerçekten ayrıcalıklı oldu. Emeği geçen herkese ve Sayın Özgür Hocam\'a ayrıca teşekkür ederim.

 • HAKAN BEŞCAN 2022-11-05
  HAKAN BEŞCAN

  Özgür Hocam\'a Çok Teşekkür ederim. Emeğine sağlık. Gerek insanlık ve gerekse Eğitmen olarak örnek alınacak bir kişiliğe sahip. bu kadar zor bir eğitimi bu denli akıcı, anlaşılır biçimde aktarmak sanat olsa gerek....

 • HURİYE ÇITAK 2022-11-05
  HURİYE ÇITAK

  Özgür Bey 5 haftalık ders programı boyunca böylesine uzak olduğumuz ve çok zor gelen UFRS eğitimi konusunda bile öyle eğlenceli,akıcı,anlaşılır öğretmiştir ki kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

 • CANER BEKİK 2022-09-17
  CANER BEKİK

  Harika bir eğitimdi, Verilen emekler için çok teşekkürler.

 • SÜVEYLA TOPALOĞLU 2022-09-17
  SÜVEYLA TOPALOĞLU

  Kendi açımdan çok faydalı bir eğitimdi. Özgür hocanın ders boyunca düşmeyen enerjisiyle dersler çok interaktif geçti .Böyle yoğun ve karmaşık bir ders programını bizim anlayabileceğimiz düzeyde güncel örneklerle anlatması çok iyiydi. Sema hanımın ders notlarını eksiksiz göndermesi; Merve hanım ve İbrahim beyin eğitim boyunca her türlü soruya ve soruna anında dönüş yapmaları ve de özgür hocanın harika ders anlatışıyla çok güzel bir eğitim oldu. Başka eğitimler görüşmek üzere .Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • VEYSEL GÜN 2022-05-28
  VEYSEL GÜN

  Bu sertifika programı benim açımdan gayet verimli, eğlenceli ve interaktif bir eğitimdi. Özgür hocanın muhteşem enerjisi, bizleri sıkmadan güncel hayattan örneklerle konuların kafamızda oturmasını sağladı. Başta Özgür hocamız olmak üzere bu eğitimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 • RAMAZAN SARIOĞLU 2022-02-19
  RAMAZAN SARIOĞLU

  Gerçekten harika bir öğretmen olan Özgür hocam ile bu eğitime iştirak olmak harika bir deneyim harika bir zaman. Buradan değerli Hocama da teşekkür ediyorum. Özgür Hocam = Kazanılmış Değer :-)

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.