KATILIMCI YORUMLARI
UMS/TMS - UFRS/TFRS Sertifika Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (60) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • NURTEN ÇAKMAK 2021-09-25
  NURTEN ÇAKMAK

  Hocamız tanıştığınıza pişman olmayacağınız işini kaliteyle ve severek yapan kıymetli akademisyenlerden birisidir. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu eğitim şahsıma farklı bir bakış açısı ve değer kattı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • GÜLŞEN ELYAK 2021-03-20
  GÜLŞEN ELYAK

  Bu değerli eğitimi organize ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hocamız Özgür Esen\'in güzel enerjisi, konuya yaklaşımı ve işleyişi ve eğitimin baştan sona interaktif geçmesi sebebi ile son derece başarılı ve keyifli bir eğitim oldu. Teşekkürler.

 • BUKET KALAYCI 2021-03-20
  BUKET KALAYCI

  Özgür Hoca muhteşem birisi, kesinlikle gözünüz kapalı bu dersi alabilirsiniz. En zor konuları güncel hayattan örnekler vererek anlatıyor . Ders hiç sıkıcı geçmedi hoca da cok güleryüzlü, mantığını kavramanız için bu derse kesinlikle katılmanızı öneririm ancak çok ileri boyutta da hayal etmeyin cünkü uygulama olmadan malesef hiç bir sey kalıcı olmuyor.

 • ŞEVVAL VATANDAŞ 2021-03-20
  ŞEVVAL VATANDAŞ

  Muhasebe hakkında kısıtlı bilgisi olan ve henüz tecrübesi olmayan bir üniversitesi öğrencisi olarak, Özgür Esen hocamız sayesinde eğitimi son derece verimli şekilde tamamladım. Online dönemin tüm zorluklarına rağmen cana yakın tavrı ve interaktif ders anlatışı sayesinde konuları algılamak kolaylaştı. Kendisinin de sıklıkla belirttiği üzere tek bir eğitim ile \"UFRS biliyorum\" demek hatalı olucak olsa da, ben bu eğitim sayesinde en azından oldukça güzel ve sağlam bir temel attığımı düşünüyorum. Tüm emekleri için çok teşekkür ederim ve kesinlikle ilgisi olan herkese tavsiye ederim.

 • BURCU BİÇER 2021-01-23
  BURCU BİÇER

  Eğitmen seçiminin çok yerinde olduğu, eğitim metaryalleri, konu seçimleri , ağırlık dağılımları ve sürenin çok iyi organize edildiği bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Çok verimliydi.

 • MUSTAFA SÖNMEZ 2020-11-21
  MUSTAFA SÖNMEZ

  İstanbul Institute ve Bahçeşehir Üniversitesi\'nin hazırlamış olduğu UMS/TMS- UFRS/TFRS Sertifika programı benim için verimli geçti ve bana çok katkısı olduğuna inanıyorum. Daha önce hiç bilmediğim Uluslararası Finansal Raporlama Standartları ile ilgili çok şey öğrendim. Başta Özgür Hocamız olmak üzere bu eğitim programında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 • PINAR YÜCEL 2020-11-21
  PINAR YÜCEL

  Çok teşekkürler, gayet güzel bir eğitimdi. Özgür Esen Hoca\'yı çok sevdik.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • MERVE ZİNGAL 2020-09-26
  MERVE ZİNGAL

  Program pandemi dolayısıyla online yapılsa da çok interaktif, keyifli ve verimli bir 5 haftaydı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • ŞAZİMET DİDEM AKKAYNAK

  Muhasebe kökenli olmamama rağmen hocanın anlaşılabilir ve online olmasına rağmen interaktif ders anlatımı sayesinde gayet verimli bir eğitim oldu.

 • SADIK BAYRAM 2020-05-02
  SADIK BAYRAM

  Başta saygıdeğer Özgür Esen Hocamız olmak üzere Fatma Hanım- Haydar Bey ve İbrahim Beyin de çoook emeği geçmiş olup hepsine teşekkür ederim.5 haftalık eğitim boyunca eğitim alan kişilerle hiç mesafe koymadan canla başla tam tempoyla ders anlatan hoacmız Özgür Beye tekrar teşekkür ederim

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.