KATILIMCI YORUMLARI
UMS/TMS - UFRS/TFRS Sertifika Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (54) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • NEVRİYE ATMACA 2018-04-28
  NEVRİYE ATMACA

  Çok keyifli bir eğitimdi. 6 hafta da hem çok şey öğrendik hem güzel vakit geçirdik.

 • ZAFER ÇETİN 2018-03-10
  ZAFER ÇETİN

  Çok verimli bir kurs süreci geçirdim. Profesyonel anlamda yetkinlik kazandıracağına eminim. Eğitmenimiz de gerek bilgi ve tecrübesi gerekse anlatım tarzı ve materyalleri ile çok büyük katkı sağladı.Teşekkür ederim.

 • YUSUF GÜVEN 2018-03-10
  YUSUF GÜVEN

  Dersi anlatan Özgür Hoca, gördüğüm bu alandaki en iyi hocalardan.

 • CEMİL HARUN SERİ 2017-12-09
  CEMİL HARUN SERİ

  Çok iyi bir eğitimdi. Yeni mezun olarak programa katıldığımda acaba konular çok ağır gelir mi diye endişem vardı fakat Özgür Hoca bu endişemi haksız çıkardı. Konuya hakimiyeti, dersi sohbet havasında işleyişi, sunduğu görsel ve sözel örneklerle konuları pekiştirmesi oldukça verimli bir eğitim süreci geçirmemizi sağladı. Bu zamana kadar ders aldığım en iyi hoca diyebilirim. Başta kendisine ve sonrasında programı düzenleyen Istanbul Institute çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 • AYLİN ÖZER 2017-12-09
  AYLİN ÖZER

  Hocanın konuya hakimiyeti ve verdiği örnekler süperdi,ilk defa gördüğüm bir konu olmasına rağmen kendisinden çok şey öğrendim,teşekkürler.

 • KÜBRA NUR VURAL 2017-09-09
  KÜBRA NUR VURAL

  Merhaba, Hocamız sayesinde dersler çok keyifli ve oldukça verimliydi. Kursun süresi ve ders içeriği beklentimi karşıladı. Geçirdiğim 5 hafta boyunca öğrenim hayatımın en keyifli hocasından ders aldım diyebilirim. Uygulaması için belki başka bir kurs olsa daha da verimli olabilir pekiştirme açısından ama dediğim gibi ben gayet memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • AYCAN DEMİRLİ 2017-04-22
  AYCAN DEMİRLİ

  Verimli bir kurs oldu, emeğinize, ilginize teşekkürler. saygılar,

 • ZÜLEYHA DELİCAN 2017-04-22
  ZÜLEYHA DELİCAN

  Şimdiye kadar katıldığım en güzel eğitim programıydı.

 • İSMAİL AKÇAALAN 2017-04-22
  İSMAİL AKÇAALAN

  Eğitiminiz bizlerin büyük bir eksikliğini giderdi. Hocamızın eğitmen olarak seçilmesi hem sizin için hem de bizim için büyük bir kazanım. 5 haftalık sürenin nasıl bittiğini anlamadık. Konunun önemli ve kapsamlı olması sebebi ile 5 haftalık sürenin az olduğunu düşünüyorum. Kurs süresinin biraz daha uzatılması ve aynı kursun bir üst versiyonunun açılmasını istiyorum Eğitim hayatımın en renkli ve keyifli son dersini geçirdim. Eminim bu düşüncelerime tüm arkadaşlarım katılıyordur. Öncelikle Hocamıza ve daha sonra İstanbul Institute yetkililerine teşekkürlerimi sunarım.

 • BOLKAR POLAT 2017-04-22
  BOLKAR POLAT

  Mükemmel bir eğitimdi, aşağıdaki sebeplerden çok faydalı bir eğitim gerçekleşti; 1. Eğitimcinin samimiyeti sayesinde konuların akılda kalıcılığı çok yüksekti, 2. Sadece konuları anlatmakla yetinmeyip bircok finansal tablo gosterildi, 3. Derslerin interaktif olması faydayı çok arttırdı, 4. Konuların kurgusu çok iyi dizayn edilmiş ve içerikle anlatım çok iyiydi.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.