KATILIMCI YORUMLARI
UMS/TMS - UFRS/TFRS Sertifika Programı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (60) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • ABDULLAH BİLGİN 2020-05-02
  ABDULLAH BİLGİN

  Özgür Hoca hem işin teorik kısmını hemde uygulama örnekleri ile günlük hayatta nasıl uygulandığını göstererek teori ve pratiği bir araya getirmiş. Uzaktan eğitim olmasına rağmen sıkıcı olmadan güzel bir eğitim dönemi tamamladık. Herşey için teşekkür ederiz.

 • PELİN YORULMAZ 2019-11-02
  PELİN YORULMAZ

  Program cok guzeldi. Ozgur hoca tanidigim en iyi hocaydi.

 • HAKAN ÖNGE 2019-01-05
  HAKAN ÖNGE

  Eğitim çok keyifli ve öğreticiydi.

 • ERKAN ERENOĞLU 2018-11-03
  ERKAN ERENOĞLU

  Hocamız eğitim konularına son derece hakim olmakla birlikte, ders konularını ileri seviyede akılda kalacak şekilde tüm öğrencilere en üst seviyede aktarmıştır. Teknik bilgi ve konu anlatımın yanı sıra, güncel senaryolar ve örnekler çözerek bilgilerin pekişmesini sağlamıştır.

 • TOLGA AKDOĞAN 2018-11-03
  TOLGA AKDOĞAN

  Doç Dr.M.Özgür Esen'in anlatımı çok keyifliydi. Üniversite ortamına dönmek çok güzeldi. iki günlük eğitimler ile kıyaslanmamalıdır. Soru çözümleri ile anlatılanlar daha anlamlı olmaktadır.

 • YUNUS EMRE KESER 2018-11-03
  YUNUS EMRE KESER

  Egitim suresinin piyasadaki farkli kurumlarin duzenlemis oldugu egitimlere nazaran daha fazla olmasi gercekten gerekliymis. Bunu egitime baslamadan anlayabilmek zor. Boyle bir konu icin ancak bu kadar sure yeterli olabilir. Egitmenimiz Sayin Ozgur Esen Bey enerjisi, mukemmel anlatimi, ogrencileri derse cekebilme ve egitimi son derece keyifli hale getirebilme konusunda tanidigim nadir egitmenlerden biriydi.

 • NEVRİYE ATMACA 2018-04-28
  NEVRİYE ATMACA

  Çok keyifli bir eğitimdi. 6 hafta da hem çok şey öğrendik hem güzel vakit geçirdik.

 • ZAFER ÇETİN 2018-03-10
  ZAFER ÇETİN

  Çok verimli bir kurs süreci geçirdim. Profesyonel anlamda yetkinlik kazandıracağına eminim. Eğitmenimiz de gerek bilgi ve tecrübesi gerekse anlatım tarzı ve materyalleri ile çok büyük katkı sağladı.Teşekkür ederim.

 • YUSUF GÜVEN 2018-03-10
  YUSUF GÜVEN

  Dersi anlatan Özgür Hoca, gördüğüm bu alandaki en iyi hocalardan.

 • CEMİL HARUN SERİ 2017-12-09
  CEMİL HARUN SERİ

  Çok iyi bir eğitimdi. Yeni mezun olarak programa katıldığımda acaba konular çok ağır gelir mi diye endişem vardı fakat Özgür Hoca bu endişemi haksız çıkardı. Konuya hakimiyeti, dersi sohbet havasında işleyişi, sunduğu görsel ve sözel örneklerle konuları pekiştirmesi oldukça verimli bir eğitim süreci geçirmemizi sağladı. Bu zamana kadar ders aldığım en iyi hoca diyebilirim. Başta kendisine ve sonrasında programı düzenleyen Istanbul Institute çalışanlarına teşekkür ediyorum.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.