KATILIMCI YORUMLARI
Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı (Uygulamalı)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (29) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • AYŞE ÜNSALAN 2023-03-18
  AYŞE ÜNSALAN

  Esra Özkan hocamız ile eğitim , çok verimli ve çok güzeldi.. kendisine ve sizlere teşekkürler ediyorum .. Ayşe Ünsalan

 • İLKNUR ORDU 2023-01-14
  İLKNUR ORDU

  Esra Hanım alanında çok bilgili, yardımcı, ilgili ve donanımlı bir eğitmen. Eğitim içerikleri yenilikleri içinde barındırıyor ve size tecrübeli/tecrübesiz de biri olarak A\'dan Z\'ye bir sürü bilgiyi kazandırıyor. Hem teorik olarak hem de pratik olarak konu ile ilgili bir çok şey öğreniyorsunuz ve işinizde anında uygulayabiliyorsunuz. Hatta tecrübeliyseniz de mesleğinize bir çok katkı sağlıyor bu eğitim. İnteraktiflik düzeyi oldukça iyi, case studyler, takım çalışmaları, bireysel testler ile kesinlikle size çok faydalı bir tecrübe imkanı da sunuyor. Esra Hanım\'a katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

 • YELİZ USLU 2022-10-01
  YELİZ USLU

  Dolu dolu içeriğe sahip olan harika bir eğitim hazırlanmış. Esra Hanım\'a değerli katkıları için teşekkür ediyorum. Saatin farkına varılmayan bir ders programı oluşturulmuş.

 • EMEL SILA AYAR 2022-10-01
  EMEL SILA AYAR

  Eğitim planı dolu doluydu, özellikle iletişim konusunda oldukça önemli bilgiler paylaşıldı, birçok bilgiyle daha önce karşılaştığım için anlatımı kıyaslama olanağım var, bu noktada anlatımı da etkili bulduğumu ifade edebilirim. Genel olarak eğitimden memnunum, mesleğe yeni başlayan ve kendini güncellemek isteyenlere öneririm.

 • YEŞİM BİNGÖL 2022-04-09
  YEŞİM BİNGÖL

  Bugüne kadar aldığım en etkili ve en keyifli eğitim diyebilirim. Hocalarımız gerçekten çok güler yüzlü, samimi ve içten. Asla sıkılmayacağınız bitmesini istemeyeceğiniz bir eğitim emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

 • SENA CANDAN DOĞAN 2022-04-09
  SENA CANDAN DOĞAN

  Çok verimli bir program. Öğretilenler, deneyimler ile birlikte kalıcı bir hale geliyor. Programı hazırlayanlara teşekkür ederim.

 • CANSU ACAR 2022-01-29
  CANSU ACAR

  Merhaba, çok verimli 4 hafta geçirdiğimi söyleyebilirim. Eğitimin süresi, içeriği, işleniş tarzı, uygulamalar, eğitmenlerin yetkinliği,her şey kusursuzdu. Derslerin online sınıf ortamında interaktif olarak işlenmesi de ayrıca keyifli. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim. Kursu almayı düşünüp tereddüt eden herkese tavsiye ederim. Sevgiler.

 • BANU ARSLAN 2021-11-20
  BANU ARSLAN

  Eğitimin en başından itibaren keyifli dersleri sayesinde istekli katılım sağlamama neden olan sevgili Esra Hoca'ya gerek uygulama,gerek sohpet ve teorik bilgilerle zamanın hızlıca akıp geçmesini sağladığı ve eksikliklerimin farkına vardırdığı için teşekkür ederim????

 • ESİN ŞENLİTÜRK 2021-09-18
  ESİN ŞENLİTÜRK

  Bau Üst Düzey Yönetici Assistanlığı Sertifika Programı hem eğitim içerikliği açısından olsun hem herhangi bir problem karşısında 7/24 teknik desteği olsun hem de sürekli olarak bilgilendirmeleri açısından olsun çok iyiydi. Ben eğitim boyunca çok keyif aldım. iyikide bu sertifika eğitimine katılmışım. Bana oldukça katkıları oldu. Kendileri için benim gibi kariyer değişikliği yapmak isteyenlere kesinlikle bu sertifika eğitimine katılmalarını tavsiye ediyorum. Eğitim içeriği ve eğitmenleri bu alanda çok başarılı ve donanımlı profesyoneller. Bize sundukarı katkılarından dolayı ayrıca kendilerine teşekkür ederim.

 • AYŞE AYAN 2021-01-16
  AYŞE AYAN

  Mükemmel Bir eğitimdi .Hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Değerli bilgilerini paylaştıkları için.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.