KATILIMCI YORUMLARI
Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı (Uygulamalı)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (23) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • CANSU ACAR 2022-01-29
  CANSU ACAR

  Merhaba, çok verimli 4 hafta geçirdiğimi söyleyebilirim. Eğitimin süresi, içeriği, işleniş tarzı, uygulamalar, eğitmenlerin yetkinliği,her şey kusursuzdu. Derslerin online sınıf ortamında interaktif olarak işlenmesi de ayrıca keyifli. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim. Kursu almayı düşünüp tereddüt eden herkese tavsiye ederim. Sevgiler.

 • BANU ARSLAN 2021-11-20
  BANU ARSLAN

  Eğitimin en başından itibaren keyifli dersleri sayesinde istekli katılım sağlamama neden olan sevgili Esra Hoca'ya gerek uygulama,gerek sohpet ve teorik bilgilerle zamanın hızlıca akıp geçmesini sağladığı ve eksikliklerimin farkına vardırdığı için teşekkür ederim????

 • ESİN ŞENLİTÜRK 2021-09-18
  ESİN ŞENLİTÜRK

  Bau Üst Düzey Yönetici Assistanlığı Sertifika Programı hem eğitim içerikliği açısından olsun hem herhangi bir problem karşısında 7/24 teknik desteği olsun hem de sürekli olarak bilgilendirmeleri açısından olsun çok iyiydi. Ben eğitim boyunca çok keyif aldım. iyikide bu sertifika eğitimine katılmışım. Bana oldukça katkıları oldu. Kendileri için benim gibi kariyer değişikliği yapmak isteyenlere kesinlikle bu sertifika eğitimine katılmalarını tavsiye ediyorum. Eğitim içeriği ve eğitmenleri bu alanda çok başarılı ve donanımlı profesyoneller. Bize sundukarı katkılarından dolayı ayrıca kendilerine teşekkür ederim.

 • AYŞE AYAN 2021-01-16
  AYŞE AYAN

  Mükemmel Bir eğitimdi .Hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Değerli bilgilerini paylaştıkları için.

 • NİHAL PERVER 2019-09-28
  NİHAL PERVER

  Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı benim için oldukça verimli ve bir o kadar da keyifli geçti . Buna istinaden kurumunuz ve BAU Eğitim kadrosu olmak üzere özellikle enerjisini sınıfa yansıtan mütevazi kişilikleri , çalışma ahlakı bilgi ve yetenekleriyle bizleri kendilerine hayran bırakan Esra Özkan hanıma Ve Ceyhun Öztan Bey'e çok teşekkür ederiz. Bundan sonra ki eğitimlerinizde umarım yer alırız başarılarınızın artarak devamını dileriz.

 • GİZEM OĞUZ 2019-09-28
  GİZEM OĞUZ

  Hem meslek açısından hem de hayata dair işime yarayacak çok fazla şey öğrendim. Bu öğrendiklerimi uygularken hem değişen sonuçları görmek beni çok mutlu ediyor hem de kendimi daha iyi yönde gelişmemi sağlıyor.

 • ASLI ÇELEBİ 2019-09-28
  ASLI ÇELEBİ

  3.5 hafta süren bu eğitime ilk başlayacağım zaman biraz terettüt etmiştim. acaba faydası olacak mı diye düşünmüştüm bir çok şeyi bildiğimi sanıyordum fakat bilmediğim çok şey varmış dedirten bir eğitim oldu benim için. Esra hocam ve Ceyhun hocamızla geçirdiğimiz eğitimi gerçekten çok keyifli ve yararlı buldum. Bir dk bile sıkılmadan ve her dersinde bana bir çok şey katan hocalarımıza güler yüz ve güzel kalplerine teşekkür ederim. her şey için sonsuz teşekkürler.

 • SİBEL DURNA 2019-01-26
  SİBEL DURNA

  merhabalar öncelikle eğitimden çok memnun olduğumu belirtmek isterim.eğitimin uygulamalı olması bizim için avantajdı. deneyimli ve uzman kadrosu ile gerçekleştirdiğiniz bu eğitimin bize kattığı değerlerden dolayı İstanbul Institute teşekkür ediyorum.

 • GÖKÇE TUŞUNEL SÖNMEZ

  Üst Düzey Yönetici Asistanlığı; yeni dünya düzeninde, yöneticinin iş yükünü hafifleten stratejik bir partner olabilmekten , gerektiğinde yöneticiyi yönetebilmekten geçiyor. Buna bağlı olarak kolay sahip olunan bir statü durumu da kalmıyor fark yaratmak gerekiyor. Tam da bu noktada ihtiyacım olan farkındalığı bana sağladığı için Istanbul Institute eğitmenlerine teşekkür ediyorum. Hayatıma değer kattılar.

 • ESİN ARAS 2018-01-06
  ESİN ARAS

  Hayatın her alanına ışık tutan bilgiler ve çok değerli eğitimciler ile geçen bir süreçti. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim.

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.