KATILIMCI YORUMLARI
Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı (Uygulamalı)
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Tüm Yorumlar (29) | Eğitim detaylarına geri dönmek için tıklayın.
 • HANDAN CANDAR 2016-03-05
  HANDAN CANDAR

  Bu eğitim bana çok şey kattı.Derslerimizde emeği geçen tüm eğitmenlerimize teşekkür ederim.İstanbul İnstitute\'da bizlere hepsi birbirinden kıymetli Eğitimcilerimizle kurs imkanı sağladığı için sonsuz teşekkürler.

 • NESLİ ÖNDÜÇ 2015-03-21
  NESLİ ÖNDÜÇ

  Oldukça çok şey öğrendiğim ve kendi mesleğimden insanlarla tanışıp güzel bağlantılar kurmamı sağlayan bir kurstu. Yaptığım doğru ve yanlışları fark ettim. İşimizi kolaylaştıracak tekniklerin yanında, teknolojik yeniliklerle ilgili de bilgilendirilmek çok iyi oldu. Herkese teşekkürler.

 • MELDA ARLI 2014-12-27
  MELDA ARLI

  Uygulamalı olarak almış olduğum bu eğitim iş hayatıma dışarıdan bakıp, doğru olanı eğlenceli ve verimli bir şekilde öğrenmemi sağladı. Deneyimli ve uzman kadrosu ile gerçekleştirdiğimiz bu eğitimin bize kattığı değerlerden dolayı İstanbul Institute' e teşekkür ediyorum.

 • ALEV AKBAŞ 2014-12-27
  ALEV AKBAŞ

  Genel anlamda kullanabileceğim birçok detay ve bilgi edindim. Eğitmenlerimizin tümünden çok memnun kaldım. Yaklaşımları, yardımcı olmaya çalışmaları ve birebir ilgilenmeleri için kendilerine teşekkür ederim.

 • ÇİĞDEM ÜNVERİR 2014-12-27
  ÇİĞDEM ÜNVERİR

  Aldğım bu eğitim programının bana ve iş yaşamıma katkısı cok büyük oldu. Kendimde olan eksikleri tamamlamam için bu eğitim programına katılmış olmam vermiş olduğum en isabetli karar. Eğitmenlerimizin değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

 • Hanife Asil 2013-12-21
  Hanife Asil

  "Merhabalar, Eğitimden memnun kaldığımızı ve bu tür eğitim olanağı sağladığınız için de tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederim."

 • Nevim Kömürcü 2013-12-21
  Nevim Kömürcü

  "Merhaba , Kurumunuzdan almış olduğum eğitimden çok memnun kaldım. Programı tamamladıktan sonra Üst Düzey Genel Müdür Asistanı olarak almış olduğum görevler ve işlerde Genel Müdürüm ve Genel Müdür Yardımcı Yöneticilerim tarafından çok olumlu geri bildirimler aldım ki buda beni çok mutlu etti. Gerek eğitmenler olsun ,gerek katılımcı grubu olsun çok kaliteli ve seviyeli bir eğitim dönemi geçirdim. Eğitimin içeriği,uygulanışı gayet başarılı idi.En önemliside katılımcılar olarak bizlerin her derste sadece dinleyeci olarak değil aktif katılımcı olarak rol almış olmamız idi. Bana meslek olarak ne kattı derseniz en önemlisi doğru bildiğim yanlışlar idi. Proğramı tamamladıktan sonra öğrendiklerimi mesleki hayatımda daha etkin ve daha doğru bir şekilde nasıl kullanabilirimi öğrendim. Bütün bunlarıda devamlılık sağlayacak şekilde uygulamayı amaç edindim. Eğitim süreci boyunca emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim."

 • Elif Sucuoğlu 2013-03-23
  Elif Sucuoğlu

  "Programı tamamladıktan sonra iş kariyerimden ziyade kendimle ilgili değişmeleri gördüm. Dolayısı ile bu iş hayatımı da önemli ölçüde etkiledi. Topluluk içinde farkedilebilir hale geldim. Korkularımı yendim. Kısacası programınızın çok etkili oldğunu söyleyebilirim. Daha başarılı programlar hazırlamanız dileğiyle."

 • Burhanettin Gedik 2012-12-08
  Burhanettin Gedik

  "Öncelikle bu renkli eğitim için size ve programlarına katıldığımız kıymetli eğitmenlerimize, eğitim görmüş olduğumuz Yıldız Teknik Üniversitesi yetkililerine çok teşekkür ederim. Her bir eğitmenimiz bizlere bir şeyler verebilmek; tecrübelerini, bilgilerini paylaşmak için maksimum çaba sarf etmişlerdir. Her birinin tecrübesinden muazzam etkilendim, böyle güzel insanlar tanıdığım için çok memnunum. Eğitmen seçimlerinde harika isimler seçmişsiniz ve bu bağlamda her bir eğitmen katma değer yaratabilen özel insanlar. Benim değerlendirmemi hepsi için bu açıdan artı olarak düşünebilirsiniz. Tekrar görüşmek ümidi ile. "

ISTANBUL INSTITUTE®
Facebook Istanbul Institute
Twitter Istanbul Institute
Linkedin Istanbul Institute
Istanbul Institute - Öğrenci İşleri Sistemi

Büyükdere Cad. No:119/4 Esentepe - Şişli - İstanbul
Tel : 90 212 283 24 02 (pbx) Faks : 90 212 283 24 09
© Copyright 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.